Нова комбінована терапія показує користь в лікуванні мієломи: які препарати показали ефективність

Дата створення: 22 жовтня, 09:21
Дата оновлення: 18 квітня, 21:54
Новая комбинированная терапия показывает пользу в лечении миеломы: важные детали фото

Як зазначає Pharmatimes, мієлома (рак плазматичних клітин) – це злоякісне захворювання крові, що виникає через збій роботи плазматичних клітин кісткового мозку. Згідно з новим аналізом, проведеним дослідниками з Інституту досліджень раку в Лондоні (ICR), комбінована терапія з чотирьох препаратів показала значну користь для пацієнтів з недавно діагностованою мієломою.

Комбінована терапія включає: новий препарат Карфілзоміб, що вводиться разом з Леналідомідом, Дексаметазоном і Циклофосфамідом.

Карфілзоміб - препарат, що входить в клас інгібіторів протеасом, який, як було доведено, ефективний проти рецидиву мієломи в поєднанні з Леналідомідом.

Дослідження

Комбіноване дослідження включало 1056 пацієнтів з вперше діагностованою мієломою, яким випадковим чином була призначена комбінована терапія з чотирьох препаратів (KRdc) або контрольний потрійний варіант.

Клінічне випробування проводилося групою дослідників мієломи з 100 центрів Великобританії, включаючи дослідників з університетів Лідса та Ньюкасла.

Результати

Через три роки 66% пацієнтів, які отримували терапію KRdc, залишилися живі і не мали прогресування в порівнянні з 50% в контрольній групі.

Додатково до цього 82% пацієнтів в групі KRdc досягли дуже доброго часткової відповіді в порівнянні з 59% в контрольній групі.

«МП» також писала, що Гепарин може знизити ймовірність тромбозу і прискорює процес одужання від Covid-19 у не важких пацієнтів.