Не знаєте як завантажити Covid-сертифікат у «Дія»: звертайтесь до пунктів допомоги

Дата створення: 03 листопада, 10:17
Дата оновлення: 03 листопада, 13:04
Не знаете, как загрузить Covid-сертификат в «Дія»: обращайтесь в пункты помощи фото

Портал «Дія» безумовно, дуже корисний та зручний для громадян. Але людям похилого віку не завжди легко і зручно зрозуміти, як ним користуватися, вважають у Мінцифрі. Наприклад, для того, щоб завантажити Covid-сертифікат, пред’явлення якого зараз необхідне в багатьох місцях громадського користування та в громадському транспорті.

У зв'язку з цим у столиці вже відкрили пункти підтримки порталу «Дія», до яких можна звернутися для отримання безкоштовної допомоги у генеруванні Covid-сертифікатів. У МОЗ уточнили, що такі пункти допомоги вже відкрили у двох центрах вакцинації від коронавірусу.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров уточнив, що у пунктах підтримки «Дія» всім, кому це буде потрібно відразу після вакцинації, допоможуть згенерувати сертифікат.

Пункти допомоги вже працюють за такими адресами:

  • Центральний залізничний вокзал, площа Вокзальна, 1;
  • ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12.

Мінцифри повідомили, що в Києві відкриють ще два такі пункти підтримки, куди зможуть звернутися всі охочі. А також нагадали, що для отримання Covid-сертифікату вже не буде потрібне надання електронного підпису, достатньо буде авторизації через BankID або MobileID.

Covid-сертифікат можна легко роздрукувати: як це зробити читайте тут.