Бельгія закрила в'їзд навіть для вакцинованих українців

Дата створення: 10 листопада, 14:16
Дата оновлення: 10 листопада, 14:18
Бельгия закрыла въезд даже для вакцинированных украинцев фото

Як відомо, Україна зараз входить до трійки країн світу з найвищим рівнем смертності від коронавірусу. Ще наприкінці жовтня 2021 р., писала «МП», Центр контролю та профілактики захворювань США (CDC) додав Україну до переліку країн світу, які мають т.зв. четвертий рівень небезпеки за рівнем поширення коронавірусу.

За нормативами CDC, до цього переліку входять ті регіони, де за останні 28 днів було виявлено не менше 500 випадків зараження COVID-19 на 100 тис. жителів.

У цьому переліку на цей момент знаходяться 77 країн, у тому числі такі країни, як Австрія, Великобританія, Греція, Ірландія та Швейцарія.

Аналогічне рішення тепер ухвалили й на європейському континенті. Згідно з офіційним повідомленням посольства України в даній країні стало відомо, що Бельгія офіційно виключила Україну з переліку держав, мешканцям яких дозволено в'їзд без поважної мети навіть за наявної вакцинації.

Федеральна служба Бельгії поки що офіційно не уточнила причину цього рішення. При цьому відомо, що з 8 листопада 2021 р. набуло чинності спільне рішення країн ЄС щодо переведення України до «червоної зони». Урядовий портал Бельгії, який присвячений висвітленню питань пандемії Covid-19, відповідно також перевів Україну в «червону зону».

У Посольстві Бельгії в Україні уточнили, що з 8 листопада 2021 р. в'їхати на територію Бельгії мають право лише вакциновані від коронавірусу українці, які мають для цього поважні причини. Наприклад, такими причинами можуть бути: навчання, робота або лікування на території країни, а також фактори особистого характеру (для об'єднання сім'ї тощо).