З 13 листопада 2021 р. користуватися транспортом в Київській області можна буде лише вакцинованим

Дата створення: 12 листопада, 11:15
Дата оновлення: 12 листопада, 11:17
С 13 ноября 2021 г. пользоваться транспортом в Киевской области можно будет только вакцинированным фото

Мова про пасажирів громадського транспорту, що проживають у Київській області. Про це розповів голова КОДА Василь Володін.

За його словами таке суворе карантинне обмеження стосується тільки проїзду у громадському транспорті й зумовлене об'єктивними чинниками: погіршення ситуації з рівнем захворюваності на коронавірус в країні та області зокрема.

Він уточнив, що графік роботи громадського транспорту, що рухається в межах Київської області, змінюватись не буде. Зміни торкнуться тільки вимог до пасажирів. З 13 листопада 2021 р. (субота) пасажири громадського транспорту при собі повинні мати один з таких документів:

  • COVID-сертифікат про вакцинування однією або двома дозами вакцини від коронавірусу;
  • негативний результат ПЛР- чи експрес-тест на визначення Covid-19, який був виданий протягом найближчих 72 години до дня поїздки;
  • довідку про одужання від коронавірусу, справжність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія».

Василь Володін підкреслив, що розуміє незручності, пов'язані з карантинними обмеженнями, але вважає, що вакцинація насамперед корисна для самих пасажирів, адже вона знижує ризик тяжкого перебігу хвороби та смертності.

«МП» також писала, що в Україні 900 мобільних бригад контролюватимуть дотримання карантинних норм.