У Красилові відкрили новий спортивно-реабілітаційний центр

Дата створення: 16 листопада, 12:11
Дата оновлення: 16 листопада, 12:15
В Красилове открыли новый спортивно-реабилитационный центр фото

Мова про м. Красилів, що у Хмельницькій області. Саме тут в межах програми «Велике будівництво» побудували та вже відкрили новий спортивно-реабілітаційний центр.

В пресслужбі Хмельницької ОДА уточнили, що в новому спортивно-реабілітаційному центрі є два спортивні зали з обладнанням для реабілітації, а також 2 басейни – дитячий та дорослий. В басейні планується проводити реабілітаційні водні процедури для дітей з інвалідністю та учасників АТО, які потребують реабілітації.

В новому центрі також повністю обладнані сучасні роздягальні, душові, тренерські кімнати, кабінети психолога, реабілітолога та масажиста. Таким чином створена вся необхідна інфраструктура для надання комплексної лікувально-реабілітаційної допомоги.

В спортивно-реабілітаційному центрі окрім реабілітаційних заходів також будуть проводитись заняття з дзюдо та фітнесу. Для цього тут обладнано два окремі зали для групових занять.

В пресслужбі Хмельницької ОДА розповіли, що вартість проекту склала 52 млн гривень. Уточнюється, що в даному реабілітаційному центрі зможуть отримати лікувально-реабілітаційну допомогу діти з інвалідністю та солдати АТО.

В Хмельницькій ОДА подякували державі за надану можливість надавати лікарсько-реабілітологічну допомогу на сучасному рівні. Це перший реабілітаційний центр такого рівня у Хмельницькій області.

«МП» також писала, NICE опублікувало проект нових рекомендацій по реабілітації після травм.