У США різко зросла кількість дітей з COVID-19: за тиждень - майже 94 тис. випадків

Дата створення: 01 вересня, 14:59
Дата оновлення: 01 листопада, 10:02
В США резко выросло количество детей с COVID-19: за неделю - почти 94 тыс. случаев фото

Видання Abc7, опублікувало звіт Американської академії педіатрії (AAP) та Асоціації дитячих лікарень (CHA), оприлюднений на початку серпня 2021 р., в якому повідомляється, що за перший тиждень серпня у США було виявлено 94 000 випадків COVID-19 серед дітей, що становить 15% від щотижневих зареєстрованих випадків в цілому.

Як зазначає Abs 7, збільшення захворюваності серед дітей і підлітків частково пов'язане з тим, що діти стали повертатися на навчання до школи.

Доктор Джон Браунштейн, директор з інновацій Бостонської дитячої лікарні та професор Гарвардської медичної школи, спеціально виступив на ABC News, щоб звернути увагу на проблему зростання кількості випадків COVID-19 серед дітей,у зв'язку з поширенням Delta штаму.

«Мене дуже турбує швидке зростання захворюваності серед дітей. Це те, чого ми не бачили протягом усієї пандемії», - сказав Браунштейн.

Згідно даним Американської академії педіатрії (AAP) та Асоціації дитячих лікарень (CHA), найскладніша ситуація в Луїзіані і Флориді. Лікар Марк Клайн з Нового Орлеану проінформував, що серед госпіталізованих з коронавірусів багато зовсім маленьких пацієнтів. Він зокрема, уточнив, що більше половини дітей, госпіталізованих з Covid-19 - діти молодші 2 років. Решта - діти 5-10-ти років. Всі вони досить маленькі для того, щоб пройти вакцинацію.

За статистикою, найскладніша ситуація з госпіталізацією дітей у Флориді, Там на лікування направлені 179 маленьких дітей. Велика кількість захворювань дітей зареєстрована і в Техасі (161 випадок). У Каліфорнії – госпіталізовані 98 дітей.

Цікаво проаналізувати причини такого високого зростання захворюваності дітей у США, адже подібні тенденції не характерні на даний момент для території країн ЄС. На думку експертів, частково це може бути пов'язано з більш раннім, ніж на європейському континенті, початком навчального року. Також дуже велику негативною роль в даній ситуації, на думку фахівців, відіграють неправильні звички в харчуванні, які призводять до порушення обмінних процесів, ожиріння та багатьох інших проблем зі здоров'ям. Згідно даним Центрів з контролю і профілактики захворювань в США, за підсумками 2019 р. близько 18,5% дітей у віці від 2 до 19 років страждали ожирінням. При цьому експерти відзначають тенденцію зростання в США кількості дітей з надмірною вагою.

Більш детально з проблематикою можна познайомитися за посиланням.