В Україні вакциновані від коронавірусу майже 40% населення

Дата створення: 17 листопада, 12:36
Дата оновлення: 17 листопада, 12:38
В Украине вакцинировано от коронавируса почти 40% населения фото

Таку статистику озвучив Мінстер МОЗ Віктор Ляшко. Він також зазначив, що у ситуації з рівнем захворюваності на коронавірус намітилася піша позитивна тенденція: стабілізація кількості госпіталізацій хворих на коронавірус. У порівнянні з показниками рівня госпіталізацій на минулій неділі кількість госпіталізацій зменшилася на 13%. Віктор Ляшко уточнив, що вперше за останні три місяці кількість тих, хто одужав перевищує кількість госпіталізацій. Проте в цілому кількісні характеристики, які характеризують рівень захворюваності та смертності поки що досить високі.

Віктор Ляшко зазначив, що запобігти поширенню коронавірусу та знизити ризик важкого перебігу хвороби й смертності може лише вакцинація. Він уточнив, що одну дозу вакцини в Україні вже отримали 39,4% дорослих українців.

Він проінформує, що найактивніше вакцинуються жителі таких регіонів, як: Київ – 61% вакцинованих, Київська обл. – близько 50%, Полтавська – близько 46%

А найгірші темпи вакцинації мають Закарпатська, Чернівецька, Донецька та Кіровоградська області.

«МП» також писала, що вакцинація педагогів буде обов'язковою, а вісь лікарів – ні, щоб мінімізувати ризик ненадання медичної допомоги.