В Англії схвалили новий препарат для лікування розсіяного склерозу

Дата створення: 22 листопада, 12:33
Дата оновлення: 18 квітня, 22:25
В Англии одобрили новый препарат для лечения рассеянного склероза фото

Агентство з контролю за лікарськими засобами та медичними виробами Великобританії (MHRA) надало дозвіл на продаж дироксимела фумарата як перорального засобу для лікування рецидиву розсіяного склерозу.

Інформація про препарат

Vumerity (дироксимела фумарат) – це пероральний препарат фумарату нового покоління для дорослих з рецидивно-ремітуючим розсіяним склерозом (RRMS). Це пероральний фумарат з покращеною хімічною структурою до диметилфумарату, і, потрапивши в організм, він швидко перетворюється на монометилфумарат.

Дослідження

У Великобританії близько 130 000 людей живуть з розсіяним склерозом, і щороку майже 7 000 діагностують цю хворобу, що збільшує потребу в нових варіантах лікування. Схвалення цього лікування MHRA та Європейською комісією (ЕК) засноване на даних фармакокінетичних досліджень, які порівнюють дироксимелфумарат та диметилфумарат.

Коментарі

Д-р Міхаела Влайку, голова відділу з медичних питань, Biogen UK та Ірландія сказав: «У кожної людини унікальний досвід лікування розсіяного склерозу. Він може бути непередбачуваним та складним в емоційному та фізичному плані. Важливо, щоб у людей були доступні варіанти лікування РС, які можна було б легко інтегрувати у їхнє повсякденне життя. Цей новий варіант забезпечує гнучкість для людей, які живуть з розсіяним склерозом таі можуть лікуватися, не думаючи про дієтичні обмеження або про те, коли приймати дозу в залежності від часу прийому їжі».

«МП» також писала, що Толебрутиніб знижує активність розсіяного склерозу (РС) за даними МРТ.