В Ізраїлі розпочалася вакцинація від коронавірусу дітей від 5 до 11 років

Дата створення: 25 листопада, 14:30
Дата оновлення: 20 квітня, 22:11
В Израиле началась вакцинация от коронавируса детей от 5 до 11 лет фото

В Ізраїлі стартує кампанія з вакцинації від коронавірусу дітей віком від 5 до 11 років, і на сьогоднішній день на вакцинацію вже зареєструвалося 2,5% дітей цієї вікової групи. Щоб активізувати вакцинацію дітей цієї вікової групи, всі ізраїльські газети публікують фото, як прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет забирає свого 9-річного сина на вакцинацію від COVID-19. Хлопчик отримав щеплення одним із перших у країні.

«Сьогодні ми розпочинаємо загальнонаціональну кампанію з вакцинації дітей, насамперед для захисту наших дітей. Давидові щойно зробили щеплення. Це захищає і дітей, і батьків, і всю Державу Ізраїль», – сказав Беннет-старший. «Це працює, це безпечно, і я закликаю всіх ізраїльських батьків приїхати та зробити щеплення своїм дітям».

Ізраїль нещодавно вийшов із 4-ої хвилі COVID-19, і  захворюваність була відносно низька останні тижні. Але статистика МОЗу показує, що значна частина нових випадків припадає на дітей та підлітків, а діти 5-11 років становлять майже половину активних випадків в Ізраїлі.

«МП» писала, що бустерна вакцинація в Ізраїлі демонструє хороші показники зниження рівня інфікування штамом Delta.