Дніпровський пологовий будинок №1 модернізують

Дата створення: 29 листопада, 12:35
Дата оновлення: 29 листопада, 12:37
Днепровский роддом №1 модернизируют фото

В Дніпровській обладміністрації розповіли, про приємну новину: Дніпровський пологовий будинок №1 буде повністю модернізовано. Приміщення вже досить не нове і потребує ремонту, а в наступному році пологовий будинок святкуватиме 60-ти літній ювілей.

Дані роботи будуть проводитись в межах програми «Велике будівництво» Володимира Зеленського. Зокрема, заплановано провести: утеплення фасаду будівлі, відремонтувати покрівлю та внутрішні приміщення закладу. В закладі вже провели заміну системи опалення на більш сучасну та енергоефективну.

В медзакладі будуть проведені багато нововведень: ремонт стерилізаційної кімнати, для якої будуть придбані сучасні стерилізатори німецького виробництва Також буде повністю приведено до порядку придворову територію поруч пологового будинку, де буде створена комфортна зона відпочинку та вагітних та матусь.

В Дніпровській обладміністрації уточнили, що пологовий будинок №1 дуже затребуваний в місті, щороку в ньому народжується близько 2 тис немовлят. Уточнюється, що на реалізацію даного проекту з державного бюджету вже виділено 34,4 млн грн, а за рахунок субвенції планують закупити сучасне медичне обладнання на 40 млн грн.

На реконструкцію з обласного і державного бюджетів виділили 34,4 млн грн. Також за рахунок субвенції планують закупити сучасне медичне обладнання на 40 млн грн.

«МП» також писала, що у Сумах завершується реконструкція обласного онкодиспансеру.