Кому потрібен іригатор

Кому потрібен іригатор

В сучасних сім’ях все частіше стали використовувати іригатори. Це спеціальні прилади, які за допомогою струменя рідини очищають ротову порожнину від нальоту, бактерій і залишків їжі. Іригатор здатний очистити зуби та простір між ними там, куди не зможе потрапити зубна щітка.

Види іригаторів

В інтернет-магазинах можна зустріти широкий асортимент цих приладів з різними насадками і функціональними особливостями. Однак всі пристрої діляться на 3 основні категорії:

 • стаціонарні – приєднуються до електричної мережі, мають безліч функцій;
 • акумуляторні – живлення здійснюється за допомогою акумулятора;
 • насадки на кран – струмінь утворюється під напором води з крана.

Для кого підходить іригатор?

Іригатор – це той прилад, який необхідний кожній людині з метою профілактики, навіть якщо зараз у нього немає ніяких проблем з ротовою порожниною і зубами. Крім цього, стоматологи наполегливо рекомендують його використання в певних ситуаціях:

 • Слабка емаль зубів. Стоншена емаль реагує на кисле і солодке, гаряче і холодне та інші подразники, на ній часто з’являються ерозії через погане чищення зубів. Іригатор допомагає комфортно впоратися з проблемою.
 • Кровоточивість ясен. Необхідна посилена гігієна і догляд антисептиками, до того ж, струмінь (його можна регулювати) масажує ясна.
 • Носіння брекет-систем. Дуже важливе дотримання гігієни, існує спеціальна насадка для цих цілей.
 • Наявність мостів. Це конструкція між двома зубами. Там, де зубів більше немає, ясна йдуть вниз і накопичуються залишки їжі, для їх видалення є спеціальні насадки.
 • Установка коронок і вінірів. Ясна навколо зубів з коронками опускаються з часом, оголюється шийка зуба. Промивання тонким струменем дозволяє вичистити забруднення в тих ділянках.
 • Наявність імплантів. Як і будь-яка чужорідна конструкція в роті, імплант вимагає чистки. Іригатор значно полегшує процес вживлення імпланта, оскільки він допомагає запобігти виникненню запалення.
 • Запах з рота. Дуже часто це трапляється саме з вини поганої гігієни ротової порожнини, іригатор проникне в важкодоступні місця, а насадка для язика впорається з його очищенням.
 • Часті захворювання ЛОР-органів. Промивання носових пазух антисептичними розчинами або сіллю сприяє швидкому одужанню без ускладнень при нежиті.
 • Постійне куріння. Зуби страждають від цієї шкідливої звички, на них утворюється наліт, тому зубам курців необхідний особливий догляд.
 • Цукровий діабет в анамнезі. При діабеті ясна часто кровоточать, тому без іригатора не обійтися.

Якісна гігієна ротової порожнини стає все більш доступною.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама