Кому потрібен іригатор
В сучасних сім’ях все частіше стали використовувати іригатори. Це спеціальні прилади, які за допомогою струменя рідини очищають ротову порожнину від нальоту, бактерій і залишків їжі. Іригатор здатний очистити зуби та простір між ними там, куди не зможе потрапити зубна щітка.
Види іригаторів
В інтернет-магазинах можна зустріти широкий асортимент цих приладів з різними насадками і функціональними особливостями. Однак всі пристрої діляться на 3 основні категорії:
- стаціонарні – приєднуються до електричної мережі, мають безліч функцій;
- акумуляторні – живлення здійснюється за допомогою акумулятора;
- насадки на кран – струмінь утворюється під напором води з крана.
Для кого підходить іригатор?
Іригатор – це той прилад, який необхідний кожній людині з метою профілактики, навіть якщо зараз у нього немає ніяких проблем з ротовою порожниною і зубами. Крім цього, стоматологи наполегливо рекомендують його використання в певних ситуаціях:
- Слабка емаль зубів. Стоншена емаль реагує на кисле і солодке, гаряче і холодне та інші подразники, на ній часто з’являються ерозії через погане чищення зубів. Іригатор допомагає комфортно впоратися з проблемою.
- Кровоточивість ясен. Необхідна посилена гігієна і догляд антисептиками, до того ж, струмінь (його можна регулювати) масажує ясна.
- Носіння брекет-систем. Дуже важливе дотримання гігієни, існує спеціальна насадка для цих цілей.
- Наявність мостів. Це конструкція між двома зубами. Там, де зубів більше немає, ясна йдуть вниз і накопичуються залишки їжі, для їх видалення є спеціальні насадки.
- Установка коронок і вінірів. Ясна навколо зубів з коронками опускаються з часом, оголюється шийка зуба. Промивання тонким струменем дозволяє вичистити забруднення в тих ділянках.
- Наявність імплантів. Як і будь-яка чужорідна конструкція в роті, імплант вимагає чистки. Іригатор значно полегшує процес вживлення імпланта, оскільки він допомагає запобігти виникненню запалення.
- Запах з рота. Дуже часто це трапляється саме з вини поганої гігієни ротової порожнини, іригатор проникне в важкодоступні місця, а насадка для язика впорається з його очищенням.
- Часті захворювання ЛОР-органів. Промивання носових пазух антисептичними розчинами або сіллю сприяє швидкому одужанню без ускладнень при нежиті.
- Постійне куріння. Зуби страждають від цієї шкідливої звички, на них утворюється наліт, тому зубам курців необхідний особливий догляд.
- Цукровий діабет в анамнезі. При діабеті ясна часто кровоточать, тому без іригатора не обійтися.
Якісна гігієна ротової порожнини стає все більш доступною.
Реклама
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
28 лютого 1953 року вчені Кембридзького університе...
Реклама
Переваги дієти при гастритіЯк дієта допомагає впор...
Як правильно підібрати ліки при синуситіЛіки проти...
Реклама
Реклама