Сухість при менопаузі

Сухість при менопаузі

Жіночий організм складний і непередбачуваний. Здавалося, лише, у 35 років, настав розквіт чуттєвості, а до 40 в крові вже зрадливо падає рівень гормонів естрогену та прогестерону. Саме ці два жіночі гормони, які виробляють яєчники, відповідають насамперед за менструальний цикл та можливість запліднення.

чачр

Прощавайте, естрогени! Здрастуйте, припливи!

Зовні ці прояви поки що не видно. Лише все більше зморшок з’являється на обличчі, та скинути зайву вагу все складніше. І все через нестачу гормонів, які також забезпечують еластичність судин, міцність кісток та водно-сольовий обмін.

Далі більше. Після 45 років починаються ті самі припливи, коли кидає то в жар, то в холод. На цьому тлі серце дедалі частіше б’ється, а безсоння нагадує про себе. Всі ці симптоми — гінекологи називають їх вазомоторні — лише провісники менопаузи. Гормональна буря накриває з головою після її наступу, через рік після закінчення останньої менструації, і характеризується насамперед атрофією фолікулів: вони більше не можуть виробляти яйцеклітини, відповідно, і репродуктивна функція жінки згасає. І прояв усіх цих симптомів, як і вазомоторних, може супроводжуватися витонченням слизових оболонок області вульви та піхви, а також симптомами сухості та больовими відчуттями.

Так звані симптоми урогенітальної атрофії вже виявляються на клітинному рівні: еластичність піхви знижується, рівень колагену та жирової тканини зменшується. Звідси і з’являються ті самі неприємні відчуття сухості, печіння і сверблячки в області вульви. Навіть тертя шкіри про ніжну шовкову спідню білизну здатне викликати подразнення не менше наждачного паперу. А близькість з коханою людиною перетворюється на тортури через біль і сухість.

Про що мовчить жінка

Є делікатні проблеми, про які жінки соромляться говорити навіть у кабінеті лікаря. У тому числі — вагінальні інфекції, що виникають на тлі зменшення кількості захисних лактобактерій. Лікарі пояснюють: зміна мікрофлори супроводжується руйнуванням корисних лактобактерій, на місці яких з’являються всілякі стафілококи, кандиди та ін. Вони постійно провокують появу запальних процесів. І так — по колу.

Генітоуринарний синдром менопаузи (ГУМС) спостерігається у 75% пацієнток і може тривати п’ять, а то й десять років. І за цей час може значно знизити якість життя.

Потрійний захист

Виникає резонне питання: як можна позбутися неприємних симптомів та повернути комфорт у житті? Ще в 50-ті роки ХХ століття вченими було знайдено паличку-виручалочку у вигляді замісної гормональної терапії. Але за цей час фармакологія пішла далеко вперед, і сьогодні гінекологи рекомендують розпочинати лікування ГУМС із негормональною терапією. У міжнародній практиці використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти, яка має унікальну здатність притягувати та зв’язувати воду, тим самим зволожує слизову та захищає її від зовнішніх подразнюючих факторів.

дрддл

Є вагінальні гелі, які, крім гіалуронової кислоти, містять додаткові компоненти для відновлення слизової оболонки та зменшення ознак запалення. Одним із таких є трикомпонентний гель «Гінодек», який складається з гіалуронової та молочної кислоти, а також антисептика декаметоксину. Всі разом вони сприяють зменшенню симптомів сухості та дискомфорту, а також нормалізують рН для відновлення мікрофлори, що захищає слизову оболонку від інфікування.

Отже, «Гінодек» можна порівняти з «трьохшаровим пирогом». І перший його шар складається із високомолекулярної гіалуронової кислоти. Це завдяки їй можна позбутися неприємної сверблячки та сухості в піхві. Вона ж, високомолекулярна гіалуронова кислота, допомагає налагодити сексуальне життя, адже перед гіалуроновою кислотою відступає диспаренурія, а разом — і болісні відчуття під час близькості.

Другий, так би мовити, шар «Гінодека» складається з декаметоксину, антисептика, який діє на всілякі «оки» — гонококи, стрептококи, стафілококи, а також внутрішньоклітинних збудників і найпростіших. Іншими словами, усуває причину виникнення запалення та дискомфорту.

І нарешті, молочна кислота, що становить третій шар «Гінодека», допомагає підтримувати оптимальний баланс лактобактерій та відновлює природну мікрофлору інтимної зони.

Такий трикомпонентний склад гелю «Гінодек» робить його відповідним засобом при менопаузальних змінах, зменшуючи симптоми сухості та запалення. Завдяки високомолекулярній гіалуроновій кислоті гель довго контактує зі слизовою оболонкою, що сприяє швидкому усуненню дискомфорту. «Гінодек» застосовується на ніч по 1 контейнеру, при вагінальній сухості тривалість застосування до 1 місяця. І можна сміливо дивитися в майбутнє: адже молодість жінки, як відомо, не залежить від віку, а лише стану душі. А воно нерозривно пов’язане зі здоров’ям, у тому числі інтимним.

Купити вагінальный гель Гінодек

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама