Артелак Сплеск

Адаптована інструкція

Склад:

Натрію гіалуронат 0,24%, хлорид калію, хлорид натрію, натрію фосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат, вода д/ін'єкцій.

Властивості:

Артелак Сплеск містить натуральний зволожувач гіалуронову кислоту, яка входить до складу тканин здорового ока людини і його природної слізної плівки. Вона природним шляхом освіжає та полегшує такі симптоми сухих очей, як роздратування, втому, сухість і навіть посилену сльозотечу.

Артелак Сплеск, володіючи високою здатністю до зв'язування з водою, допомагає підтримувати товстий шар слізної плівки і стабілізувати її, швидко і природно зволожує та заспокоює суху слизову оболонку ока.

Фактори, які відіграють певну роль у розвитку сухості і втоми очей:

  • спосіб життя і фактори навколишнього середовища: тривала робота за комп'ютером і, як наслідок, недостатнє моргання, кондиціонер, опалення, тютюновий дим, вітер, а також носіння контактних лінз;
  • інші чинники: деякі системні захворювання, оперативні втручання на оці або прийом деяких лікарських препаратів (протизаплідні, антигістамінні і сечогінні засоби, блокатори β-адренорецепторів, спазмолітики).

Рекомендації щодо застосування:

Артелак Сплеск підходить для змащення, зволоження і повторного зволоження м'яких і жорстких контактних лінз, значно підвищуючи комфорт під час їх носіння протягом всього дня.

Особливі вказівки:

Рідко можуть виникати місцеві алергічні реакції. Якщо це сталося, використання крапель слід припинити.

Інформація про безпеку для пацієнтів з важким пошкодженням рогівки: в окремих випадках при лікуванні офтальмологічними розчинами, що містять фосфати, повідомлялося про відкладення кальцію фосфату на рогівці.

Дотримуйтесь 15-ти хвилинного інтервалу між застосуванням Артелак Сплеск та іншими офтальмологічними засобами.

Не торкайтеся дозатором до ока і закривайте флакон кришечкою після кожного застосування. Ці заходи допоможуть запобігти забрудненню розчину.

Розчин зберігає стерильність до першого відкриття. Якщо ви помітили, що флакон пошкоджений, не використовуйте краплі.

Протипоказання:

Алергія на компоненти крапель Артелак Сплеск.

Спосіб застосування та дози:

По 1 краплі Артелак Сплеск в кожне око, стільки раз, скільки потрібно.

1. Перед кожним використанням зніміть напівпрозорий білий захисний ковпачок з кінчика флакона за допомогою обертальних рухів.

2. Увага! Перед першим використанням і якщо флаконом не користуються протягом деякого часу, необхідно помістити флакон кінчиком вниз і кілька разів натиснути механізм насоса до появи краплі.

3. Тримайте флакон, як зазначено: покладіть великий палець на ергономічну підставку, а іншими пальцями обхопіть нижню частину флакона. На дно флакона розмістити два пальці.

4. Помістіть флакон кінчиком вниз. Трохи відкиньте голову. Обережно натисніть нижню повіку ока пальцем вільної руки, тримайте флакон вертикально над очима. Обережно натисніть механізм насоса для нанесення однієї краплі в око.

Закрийте очі і повільно порухайте ними, щоб рідина оптимально розподілилася по його поверхні.

5. Відразу після використання видаліть залишкові краплі і помістіть напівпрозорий білий захисний ковпачок на кінчик флакона.

Заявлений обсяг наповнення може бути повністю видалений з пляшки. Однак через особливості конструкції флакона в ньому може залишитися невелика кількість крапель.

Умови зберігання:

При t 1-25 С. Відкриті краплі придатні 6 місяців.

Форма випуску / упаковка:

Флакон на 10 мл.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Брунсбюттелер Дамм 165–173, 13581 Берлін, Німеччина

Офіційна інструкція

Склад:

Зволожуючий офтальмологічний розчин, який містить 0,24% гіалуронової кислоти (у вигляді натрієвої солі), хлорид натрію, хлорид калію, динатрію фосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат та воду для ін’єкцій.

Властивості:

Artelac® Splash/Артелак® Сплеск — офтальмологічний розчин першого вибору для миттєвого заспокоєння і зволоження сухих очей. Він природно зволожує і заспокоює сухі очі, зменшуючи симптоми втомлених, напружених очей і навіть очей, що сльозяться.

Він підходить для зволоження і повторного зволоження м’яких та жорстких контактних лінз, значно підвищуючи комфорт під час їх носіння протягом усього дня.

Artelac® Splash/Артелак® Сплеск містить природний зволожувач гіалуронову кислоту (у вигляді натрієвої солі), який знаходиться в структурах здорового людського ока та природній слізній плівці.

Artelac® Splash/Артелак® Сплеск, маючи високу схильність до зв’язування з водою, допомагає підтримувати товстий шар слізної плівки і стабілізувати її, забезпечуючи миттєве зволоження при усіх симптомах сухих очей. Цей офтальмологічний розчин ідеально підходить всім, хто страждає на ряд легких та помірних симптомів сухих очей, таких як подразнення, втома, напруження, відчуття стороннього тіла в оці та/або посилена сльозотеча.

Чинники, які відіграють певну роль у розвитку сухості та втоми очей:

  • зовнішні фактори, наприклад тривала робота за комп’ютером і, як наслідок, недостатнє кліпання очима, кондиціювання повітря, опалення, тютюновий дим, вітер, а також носіння контактних лінз;
  • інші фактори: певні системні захворювання, оперативні втручання на оці або прийом деяких лікарських препаратів (протизаплідні, антигістамінні та сечогінні засоби, блокатори β-адренорецепторів, спазмолітики).

Рекомендації щодо застосування:

Змащування, зволоження і повторне зволоження при сухості очей та під час носіння як м’яких, так і жорстких контактних лінз протягом усього дня.

Особливі вказівки:

Важлива інформація про використання Artelac® Splash/Артелак® Сплеск.

Про реакції місцевої гіперчутливості повідомляли дуже рідко. У таких випадках лікування слід припинити. Якщо у вас виникає постійний дискомфорт або подразнення, припиніть використання розчину та зверніться до лікаря.

Інформація про безпеку пацієнтів з важким пошкодженням рогівки: у дуже рідкісних випадках повідомляли про відкладення фосфату кальцію на рогівці під час офтальмологічного застосування препаратів, що містять фосфат.

Не торкайтесь поверхні очей кінчиком флакона, щоб запобігти можливому пошкодженню поверхні ока або забрудненню розчину.

Після використання видаліть залишкові краплі.

Зачекайте приблизно 15 хвилин перед використанням іншого препарату для очей.

Утилізуйте медичний пристрій через 6 місяців з початку першого користування флаконом.

Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не використовуйте, якщо упаковка або флакон пошкоджені.


Протипоказання:

Не використовувати цей продукт у разі надмірної чутливості до будь-якого з його компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Закапувати по 1 краплі Artelac® Splash/Артелак® Сплеск в око. Оскільки офтальмологічний розчин не містить консервантів, краплі можна використовувати кожен день і стільки разів на день, скільки виникає потреба.

артелак1

1. Мийте руки перед кожним використанням. Перед кожним використанням зніміть напівпрозорий білий захисний ковпачок з кінчика флакона за допомогою обертальних рухів.

артелак2

2. Увага! Перед першим використанням і якщо флаконом не користувались протягом деякого часу: помістіть флакон кінчиком донизу і кілька разів натисніть механізм насоса до появи краплі.

артелак3

3. Тримайте флакон, як зазначено. Покладіть великий палець на ергономічну підставку, а іншими пальцями обхопіть нижню частину флакона. На дно флакона слід розмістити два пальці.

артелак

4. Помістіть флакон кінчиком донизу. Трохи відкиньте голову. Обережно потягніть нижню повіку ока пальцем вільної руки, тримайте флакон вертикально над очима. Обережно натисніть механізм насоса для нанесення однієї краплі в око. Закрийте око і повільно порухайте ним, щоб рідина оптимально розподілилась по його поверхні.

5. Одразу після використання видаліть залишкові краплі та помістіть напівпрозорий білий захисний ковпачок на кінчик флакона.

Запатентована система насосу багатодозового флакона Artelac® Splash/Артелак® Сплеск дозволяє відчути всі переваги застосування крапель без консервантів, поєднаних з комфортом використання під час інстиляцій. Через особливості конструкції флакону у ньому може залишитись невелика кількість розчину. Проте заявлений об’єм наповнення може бути повністю використаний з флакона.

Умови зберігання:

При температурі 1–25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Розчин 0,24 % флакон 10 мл, № 1.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Брунсбюттелер Дамм 165–173, 13581 Берлін, Німеччина

Додаткові дані

Дозування:
розчин 0,24 % флакон 10 мл, № 1
Реєстрація:
№ PR.285-17 від 25.07.2017 до 24.07.2022

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.