UA RU

Адаптована інструкція

Склад:

Алюмосилікати модифіковані, комплекс мінералів лужноземельних, оптимізований для лікування атопічного дерматиту, комплекс церамідів, ідентичних шкірним, вода очищена, гліцерин, гліцерил стеарат, кокогліцериди, цетиловий спирт, ізопропілу міристат, цетеарет-20, цетеарет-12, спирт цетеариловий, цетилпальмітат, кислота дегідрооцтова, спирт бензиловий.

Властивості:

Дермалекс - виріб медичного призначення, який стимулює відновлення пошкодженого шкірного бар'єру. Він гіпоалергенний, містить мінімальну кількість консервантів та стабілізаторів.

Дермалекс Атопік активує власні механізми відновлення шкірного бар'єру і усуває симптоми дерматиту. Він створює на шкірі захисний бар'єр, що запобігає загостренням, компенсує дефіцит природних церамідів (компонентів клітинної оболонки), що виникає при атопічному дерматиті, зволожує і пом'якшує шкіру.

Його застосовують для лікування атопічного дерматиту, зокрема, таких симптомів, як свербіж, почервоніння, ерозія, мокнуття, сухість, лущення і огрубіння шкіри.

Дермалекс Атопік не містить кортикостероїдів, інгібіторів кальциневрину, канабіноїдів, штучних барвників і парабенів; не забруднює одяг.

Дермалекс розроблений і клінічно випробуваний дерматологами.

Показання до застосування:

Дермалекс Атопік рекомендований для:

  • усунення симптомів атопічного дерматиту легкого та середнього ступеня тяжкості, починаючи з 8-го тижня життя;
  • контролю стану шкіри після досягнення поліпшення;
  • відновлення пошкодженого шкірного бар'єру при екземі.

Спосіб застосування та дози:

Якщо при використанні засобу вираженість симптомів захворювання не зменшується або виникло стійке подразнення/алергічні реакції, слід припинити використання засобу і проконсультуватися з лікарем.

При використанні будь-яких засобів перед початком комбінованого лікування з Дермалексом слід порадитися з лікарем, щоб уникнути небажаних ефектів.

Використання засобу у дітей має проводитися тільки під контролем дорослих.

У випадках важкого перебігу атопічного дерматиту використання засобу можливо тільки після консультації дерматолога.

Не розчісувати шкіру, яка свербить. Завжди коротко підстригати нігті, щоб запобігти інфікуванню і подразненню шкіри.

Рекомендується носити вільний одяг з натуральних тканин.

Уникати контакту з очима. Уникати контакту зі статевими органами. У разі, якщо контакт все-таки відбувся, ретельно промити їх теплою водою.

Тільки для зовнішнього використання. Не наносити на відкриті рани, тріщини та широкі садна.


Умови зберігання:

При t не вище 25°C. Не розміщувати засіб біля джерел тепла, під прямим сонячним промінням і в екстремально холодних місцях.

Форма випуску / упаковка:

Туба на 30 або 100 г.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ «ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА», Україна, 02132, Україна, Київ, Дніпровська набережна, 28, 2 поверх. Тел.: +380 (44) 359 0 953, +380 (44) 359 0 195

Офіційна інструкція

Склад:

Алюмосилікати модифіковані, комплекс мінералів лужноземельних оптимізований для лікування атопічного дерматиту, комплекс церамідів, ідентичних шкірним, вода очищена, гліцерол, гліцерил стеарат, кокогліцериди, цетиловий спирт, ізопропілу міристат, цетеарет-20, цетеарет-12, спирт цетеариловий, цетилпальмітат, кислота дегідрооцтова, спирт бензиловий.

Властивості:

Дермалекс — медичний виріб, який стимулює відновлення пошкодженого епідермального бар’єру. Для забезпечення гіпоалергенних властивостей Дермалекс містить мінімально можливу кількість консервантів та стабілізаторів. Засіб випускається у формі крему для нанесення на шкіру. Дермалекс розроблений та клінічно випробуваний дерматологами.

Дермалекс Атопік призначений для використання у пацієнтів із симптомами атопічного дерматиту легкого та середнього ступеня тяжкості, починаючи з 8-го тижня життя, а також для відновлення пошкодженого епідермального бар’єру при екземі.

Дермалекс Атопік активує власні механізми відновлення епідермального бар’єру та усуває симптоми дерматиту. Дермалекс Атопік створює на шкірі захисний бар’єр, що запобігає загостренню. Засіб також містить компоненти, які компенсують дефіцит природних церамідів, характерний для атопічного дерматиту, зволожують та пом’якшують шкіру. Дермалекс Атопік є дерматологічним засобом для лікування атопічного дерматиту, зокрема, таких симптомів, як свербіж, почервоніння, ерозія, мокнуття, сухість, лущення та огрубіння шкіри.

Дермалекс Атопік рекомендований як для усунення симптомів атопічного дерматиту, так і для контролю стану шкіри після досягнення поліпшення.

Використання Дермалекс Атопік у дітей (віком від 8 тиж) має проводитися тільки під контролем дорослих.

Дермалекс Атопік не містить ГКС, інгібіторів кальциневрину, канабіноїдів, штучних барвників та парабенів.

У разі тяжкого перебігу атопічного дерматиту використання засобу можливе тільки після консультації дерматолога.

Повідомлень про алергічні реакції при використанні засобу в період клінічних випробувань та після них не зафіксовано.

Особливі вказівки:

Не повідомлялося про виникнення значних або незначних побічних ефектів під час або після клінічних випробувань засобу.

Дермалекс не забруднює одяг, не чинить фотосенсибілізувальну дію, не викликає атрофії або порушення пігментації шкіри, не викликає синдрому відміни після припинення використання засобу.

Якщо при використанні засобу вираженість симптомів захворювання не зменшується або виникли будь-які побічні ефекти (стійке подразнення, алергічні реакції), слід припинити використання та проконсультуватися з лікарем.

Повідомлень про несумісність або перехресні алергічні реакції в період клінічних випробувань і після них не зафіксовано. Однак при використанні будь-яких засобів перед початком комбінованого лікування кремом Дермалекс слід проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути небажаних ефектів.

Протипоказання:

Не повідомлялося про виникнення значних або незначних побічних ефектів під час або після клінічних випробувань засобу.

Спосіб застосування та дози:

Перед початком використання зняти алюмінієву прокладку, яка розташована під пластиковим ковпачком.

Обережно промити уражену ділянку шкіри теплою водою та, при необхідності, спеціальним лосьйоном для очищення шкіри.

Нанести тонкий шар крему Дермалекс на уражені ділянки шкіри, відводячи волосся в бік. Розподілити засіб на шкірі голови обертовими рухами пальців у місці утворення псоріатичних уражень. Дочекатися, поки засіб висохне, та не змивати його до наступного прийняття душу. Повторювати нанесення 2–3 рази на добу (а також після купання, прийняття душу).

Дермалекс не має обмежень за частотою та тривалістю використання.

У разі надзвичайної сухості або свербежу після аплікації крему Дермалекс рекомендується нанести гіпоалергенний зволожуючий крем без запаху, який забезпечить додатковий захист ураженої ділянки.

Важлива інформація. У перші 2–3 дні використання крем слід наносити на вологу шкіру. Дермалекс є водорозчинним, тому після кожного миття ураженої ділянки нанесення слід повторити.

Не розчісувати шкіру, яка свербить. Завжди коротко підстригати нігті, щоб запобігти інфікуванню та подразненню шкіри.

Рекомендується носити вільний одяг з натуральних тканин.

Уникати контакту засобу з очима. У разі якщо крем потрапив в очі, слід ретельно промити їх теплою водою.

Уникати контакту Дермалексу зі статевими органами. У разі якщо контакт усе-таки відбувся, ретельно промити їх теплою водою.

Виключно для зовнішнього використання. Не наносити на відкриті рани (у тому числі рани, які утворилися в результаті розтріскування або розчісування шкіри).

Умови зберігання:

При кімнатній температурі (не вище 25 °C). Не зберігати засіб біля джерел тепла, під прямим сонячним світлом та в екстремально холодних місцях.

Форма випуску / упаковка:

Крем 30 г, 100 г № 1.

Виробник:

Непосредственное производство: ТОВ «ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА», Україна, 02132, Україна, Київ, Дніпровська набережна, 28, 2 поверх. Тел.: +380 (44) 359 0 953, +380 (44) 359 0 195

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.