Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна», Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел. + 38(0432)52–30–36

Офіційна інструкція

Склад:

  • срібла протеїнат 1,25 мг (mg) в 1 мл (ml) (в перерахунку на 100 ppm чистого срібла);
  • допоміжні речовини: декспантенол, вода очищена.

Властивості:

Опис виробу.


Прозорий розчин жовто-коричневого кольору.


Властивості.


Колоїдне срібло - срібла протеїнат - є універсальним антимікробним засобом з широким спектром дії. Іони срібла, що входять до складу назального спрею Нокспрей Сільвер, мають антисептичні властивості, вони здатні пригнічувати розмноження або спричиняти загибель більшості бактерій та вірусів (в тому числі вірусу грипу), а також проявляти протигрибкову активність. Протимікробний ефект зумовлений здатністю іонів срібла адсорбуватися на поверхні мікробної клітини, проходити крізь мембрану і повністю блокувати дію сульфгідрильних груп ферментних систем мікроорганізму, що порушує його життєдіяльність. Крім того, іони срібла атакують і руйнують молекули ДНК мікробів, що призводить до неможливості їх розмноження. Завдяки цим внутрішньоклітинним механізмам дії протягом останніх декількох десятиліть стійкості бактерій до іонів срібла не спостерігалося. Декспантенол сприяє регенерації пошкодженої слизової оболонки носа, а також зволожує її та зменшує подразнення.

Рекомендації щодо застосування:

Нокспрей Сільвер застосовується: як антисептичний засіб у комплексному лікуванні гострих та хронічних інфекційно-запальних процесів носової порожнини та придаткових пазух носа, у тому числі ринітів, риносинуситів, аденоїдитів.

Особливі вказівки:

Цей медичний виріб можна застосовувати дітям віком від 1-го року. Застосування дітям дозволяється тільки в присутності дорослих осіб. Не допускати потрапляння розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі промити великою кількістю проточної води. Перед застосуванням невелику кількість засобу нанести на шкіру в ділянці ліктьового згину для виявлення можливої індивідуальної непереносимості. При виникненні симптомів індивідуальної непереносимості (подразнення, печіння, свербіж шкіри) промити місце нанесення великою кількістю води, відмовитися від застосування виробу і при необхідності звернутися до лікаря. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним контейнером кільком особам. Дотримуйтесь рекомендованих доз і способу застосування виробу. Срібла протеїнат може спричинити подразнення слизової оболонки носа, особливо при довготривалому застосуванні. Нокспрей Сільвер, спрей назальний не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки не має достатньо даних щодо застосування срібло-вмісних засобів у ці періоди.


Засторога!


Не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або по завершенню 4 тижнів після першого відкриття контейнера.


Для індивідуального застосування.

Протипоказання:

Дитячий вік до 1-го року. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Спосіб застосування та дози:

Ретельно очистити ніс. Струснути контейнер і зняти захисний ковпачок. Перед першим застосуванням необхідно кілька разів натиснути на розпилювач до появи аерозолю. Ввести край розпилювача у носовий хід і провести впорскування, натиснувши до упору на розпилювач вказівним і середнім пальцями. Не слід закидати голову назад і перевертати контейнер при впорскуванні спрею. Під час впорскування необхідно зробити легкий вдих через ніс. Застосовувати по одному впорскуванню у кожний носовий хід 2-3 рази на добу. Звичайний курс застосування становить 5–10 днів; за рекомендацією лікаря його можна подовжити до 3 тижнів. При місцевому застосуванні срібла протеїнат не має загальної системної дії.

Умови зберігання:

2 роки.


Термін придатності розчину після першого відкриття контейнера – не більше 4 тижнів.


Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл (ml) у контейнері з насосом з розпилювачем у пачці.

Виробник:

Непосредственное производство: Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна», Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел. + 38(0432)52–30–36

Термінологія

Грип

ГРИП — це гостре інфекційне (вірусне) захворювання, яке характеризується високою контагіозністю, супроводжується симптомами інтоксикації, сильною гарячкою та ур...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.