Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Представництво «Алкон Фармасьютікалс Лтд»., Україна, 04050, Київ, вул. Пімоненка, 13, корпус 6, офіс 30. Тел. (044) 494-25-53.

Офіційна інструкція

Склад:

СИСТЕЙН® УЛЬТРА, засіб для зволоження очей, – стерильний розчин, який містить поліетиленгліколь 400, пропіленгліколь, гідроксипропілгуар, сорбіт, амінометилпропанол, кислоту борну, калію хлорид, натрію хлорид та поліквад (полідронію хлорид) 0,001% в якості консерванту.

Властивості:

СИСТЕЙН® УЛЬТРА, засіб для зволоження очей. 


Прочитайте уважно інструкцію перед застосуванням.


Зберігайте цю інструкцію для подальшого використання.

Рекомендації щодо застосування:

СИСТЕЙН® УЛЬТРА, засіб для зволоження очей – це засіб для застосування при синдромі «сухого ока» з метою тимчасового полегшення відчуття печіння та подразнення, викликаних сухістю ока. СИСТЕЙН® УЛЬТРА, засіб для зволоження очей може використовуватися для щоденного зволоження при застосуванні силікон-гідрогелевих та м’яких (гідрофільних) контактних лінз одноразового та подовженого режимів застосування. СИСТЕЙН® УЛЬТРА, засіб для зволоження очей зволожує контактні лінзи, зменшує дискомфорт під час їх носіння, та допомагає видаленню сторонніх часток які можуть викликати подразнення або дискомфорт.

Особливі вказівки:

Необхідно дотримуватись вказівок лікаря-офтальмолога і всіх інструкцій щодо правильного застосування засобу. Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в очах, надмірну сльозотечу, зміну зору або почервоніння очей, припиніть застосування засобу для зволоження очей СИСТЕЙН® УЛЬТРА та проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом, оскільки проблема може стати серйозною. Не застосовуйте засіб для зволоження очей СИСТЕЙН® УЛЬТРА для промивання та дезінфекції контактних лінз, оскільки можливе виникнення подразнення ока. 


Тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає після застосування, слід зачекати, поки зір не відновиться, перш ніж керувати автотранспортом або іншими механізмами.


Щоб уникнути забруднення, не торкайтеся кінчиком крапельниці флакона будь-якої поверхні.


Закривайте ковпачок після застосування.


Тільки для офтальмологічного застосування.


Після першого відкриття флакона слід зняти запобіжне кільце, що призначене для контролю першого відкриття перед застосуванням.


У випадку ковтання необхідно звернутися за медичною допомогою.


Не використовуйте розчин, якщо він змінив колір або помутнів.Контроль першого відкриття: Не застосовуйте засіб, якщо упаковка відкрита або пошкоджена.

Протипоказання:

Особи, які мають алергію на будь-який компонент, що входить до складу засобу для зволоження очей СИСТЕЙН® УЛЬТРА, не повинні застосовувати цей засіб. 

Спосіб застосування та дози:

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН® УЛЬТРА застосовується за необхідності протягом дня. Засіб слід закапати в око і поморгати. У разі виникнення незначного подразнення, дискомфорту або затуманення зору, під час носіння контактних лінз, закапайте 1 або 2 краплі в око і поморгайте 2 або 3 рази.


Засіб слід закапувати перед тим, як вставити контактні лінзи та після їх видалення з очей. Перед застосуванням слід добре струснути флакон.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30°С.


Зберігайте флакон щільно закритим, коли Ви ним не користуєтесь.


Не застосовуйте засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Не використовуйте залишок розчину більше 6 місяців після першого відкриття флакона.


Зберігайте в недоступному для дітей місці. 

Форма випуску / упаковка:

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН® УЛЬТРА, стерилізований шляхом комбінації пару і фільтрації, постачається у пластикових флаконах від 3 мл до 10 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: Представництво «Алкон Фармасьютікалс Лтд»., Україна, 04050, Київ, вул. Пімоненка, 13, корпус 6, офіс 30. Тел. (044) 494-25-53.

Додатково:

Alcon Laboratories, Inc. 6201 South Freeway Fort Worth, Texas 76134-2099, США

на заводі:

Alcon Singapore Manufacturing Pte. Ltd., 19 Tuas South Avenue 14, Tuas Biomedical Park II, Singapore 637313, Singapore/Алкон Сінгапур Мануфекчурінг Пте. Лтд. 19 Туас Сауз Авеню 14, Туас Біомедікал Парк ІІ, Сінгапур 637313, Сінгапур. 


Alcon Laboratories Belgiu Lichterveld 3, 2870 Puurs-Sint-Amands, Belgium.

Термінологія

Синдром «сухого ока»

СИНДРОМ «СУХОГО ОКА», або ксерофтальмія (др.-грец. ξερός — «сухий» і ὀφθαλμός — «око») — це комплекс висихання (ксерозу) поверхні рогівки і кон’юнктиви внаслідок т...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.