Лорде hyal hyper інструкція по застосуванню

Лорде hyal hyper фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Hyal hyper 0,1 % контейнер полімерн. 4 мл, № 10
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл розчину Лорде hyal hyper 0,01% містить:

  • Гіалуронат натрію 0,1 мг;
  • Натрію хлорид 30,0 мг.

Властивості:

Лорде hyal hyper 0,01% - засіб для інтраназального і інгаляційного застосування. Має очищуючі і зволожуючі властивості.Лорде hyal hyper 0,01% очищає і зволожує слизову оболонку носової порожнини як у здорових осіб, так і у пацієнтів з запальними захворюваннями органів дихання.Лорде hyal hyper полегшує дихання за рахунок розрідження секрету слизової оболонки носа, придаткових пазух носа і бронхів за рахунок осмотичного ефекту, і сприяє його виведенню.

Виробник:

Юрія-Фарм, ТОВ.

Місцезнаходження виробника:

03680, Київ, вул. Миколи Амосова, 10

Рекомендації до застосування:

Показаннями до застосування препарату Лорде hyal hyper 0,01% є:

  • щоденна гігієна порожнини носа;
  • зволоження слизової оболонки носа в умовах сухого повітря;
  • очищення слизової оболонки носа від пилу, алергенів;
  • профілактика інфекційних захворювань дихальних шляхів;
  • комплексне лікування бронхіту, бронхіоліту, муковісцидозу, бронхоектатичної хвороби для розрідження мокроти;
  • комплексне лікування гострих і хронічних захворювань носоглотки, носової порожнини і пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічного та сезонного алергічного риніту;
  • післяопераційний період після операцій на органах носової порожнини.

Протипоказання:

Протипоказано застосовувати Лорде hyal hyper 0,01% при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Лорде hyal hyper, 0,01% призначений для інгаляційного застосування шляхом вдихання через рот або ніс за допомогою небулайзера і інтраназального введення.Розчин можна вводити шляхом ін'єкцій або ковтати.

Інструкція для використання Лорде hyal hype, 0,01% з допомогою небулайзераДля інгаляції використовують 2-4 мл розчину 2 рази на день. При необхідності кратність прийому може бути збільшена.Інгаляція аерозолю може проводитись за допомогою спеціальної лицьової маски, мундштука або назальної канюлі.1. Підготуйте до використання небулайзер.2. Відкрийте полімерний пакет і витягніть звідти одноразової контейнер.Переконайтеся, що контейнер не пошкоджений. Не виймайте контейнер з пакета, якщо в цьому немає необхідності.3. Струсніть контейнер, який вийняли. Інші контейнери залиште в полімерному пакеті і помістіть їх в картонну коробку.4. Тримаючи контейнер з верхнього краю, поверніть інший край, щоб відкрити контейнер.5. Встановіть контейнер в небулайзер відкритим краєм вниз і злегка натисніть.Переконайтеся, що весь препарат перетік в небулайзер.6. Зберіть небулайзер і використовуйте за призначенням.Після використання промийте небулайзер, залишки препарату знешкодьте.

Інструкція для інтраназального введення Лорді hyal hyper, 0,01%Лорді hyal hyper, 0,01% призначають:Дітям у віці від новонародженості до 7 років - по 1 - 2 краплі в кожну ніздрю 1 - 3 рази на добу;Дітям у віці від 7 до 12 років і підліткам 13 - 16 років - по 2 краплі в кожну ніздрю 2 - 4 рази на добу;Дорослим - по 2 - 3 краплі в кожну ніздрю 3 - 6 разів на добу.Перед застосуванням перевірити цілісність упаковки.

Перед інтраназальним введенням рекомендується очистити носові ходи.Новонароджені: покласти дитину на бік.Діти, дорослі: сидячи або стоячи, голову нахилити набік. По черзі в кожну ніздрю вводять одноразової контейнер і обережно натискають.Уприскування необхідно провести в лівий носовий отвір, нахиливши голову вправо і навпаки - в правий носовий отвір, нахиливши голову вліво. процедуру найбільш ефективно проводити до їди.Після процедури потрібно тримати голову прямо, щоб рідина могла вільно стікати з носа, витерти її гігієнічною серветкою.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від сонячних променів місці при температурі від 5 до 30 ° С

Форма випуску / упаковка:

Лорде hyal hyper 0,01% - розчин стерильний для інгаляцій і промивання порожнини носа. По 2 мл або 4 мл в контейнерах полімерних, по 10 або 30 контейнерів в пачці з картону. По 4 мл або 10 мл у флаконах скляних або полімерних, по 1 флакону в пачці з картону.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Гострий синусит
Причини розвитку гострого синуситу та чинники ризи...
Реклама
Що станеться з організмом, якщо одразу з'їсти плитку шоколаду
Від шоколаду не можна відірватися. Вчені пояснюють...
Вчені пояснили, чому жінкам важко схуднути
Фізіологічно чоловіки та жінки мають різні схильно...
Реклама