UA RU

Назафорт антивірус

назафорт антивирус
Дозування:
Спрей назальний 800 мг флакон, № 1

Адаптована інструкція

Склад:

Гідроксипропілметилцелюлози мікронізованої - 736 мг, стабілізованого аліцина в порошку - 24 мг, лимонного порошку - 40 мг.

Властивості:

Назафорт антивірус – це спрей для носа. Його компоненти створюють гелеву плівку на слизовій носа вже на третій хвилині після розпилення. Вона захищає від патогенних агентів, надає антисептичну дію і бореться з інфекційними збудниками, які вже потрапили в носову порожнину.

Показання до застосування:

  • для запобігання застуд, грипу та ГРВІ;
  • прискорення одужання при вказаних вище захворюваннях.

Особливі вказівки:

Дітям Назафорт антивірус застосовувати під наглядом дорослих.

Якщо потрібно застосовувати інші назальні л/з, дотримуйтесь 30-хвилинного інтервалу з Назафортом. Олієвмісні засоби використовуйте після спрею.

Намагайтеся не торкатися кінчиком носика спрею до носової слизової, це може спровокувати закупорку флакона порошком. Якщо він все ж забився, можна почистити його отвір дрібним гострим предметом.

Не можна, щоб засіб потрапляв в очі. Якщо це сталося, промийте їх гарненько водою.

На початку застосування можуть виникати такі симптоми: печіння, поколювання, закладеність носа, чхання. Зазвичай вони проходять самостійно, в іншому випадку або при погіршенні зверніться до лікаря.

Для запобігання інфікування, спрей краще застосовувати одній людині.

Якщо флакон пошкоджений, використовувати його не можна.

Протипоказання:

Алергічні реакції на компоненти Назафорта антивірус і часник, схильність до назальних кровотеч, дітки до трьох років.

Спосіб застосування та дози:

Назафорт антивірус спрей розпилюють в очищену носову порожнину на вдиху, тримаючи при цьому голову прямо, по 2-3 натискання в кожну ніздрю:

  • якщо ви вже захворіли: тричі в день через п'ятигодинні проміжки, поки не зникнуть симптоми;
  • для профілактики: у міру потреби або за 5-10 хвилин перед виходом в місця скупчення людей чи контактом з хворою людиною;

Для кращого ефекту захисної плівки, використовуйте Назафорт антивірус після кожного очищення носових ходів.

При першому застосуванні розташуйте флакон вертикально і натисніть кілька разів на його стінки (поки не побачите струмінь з порошком).

Умови зберігання:

Спеціальних вимозі немає. Після першого використання спрей придатний півроку.

Форма випуску / упаковка:

800-міліграмовий флакон з дозатором, закритий ковпачком.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Універсальне агентство" Про-фарма ", Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Е Тел. / факс: (044) 422-50-70

Офіційна інструкція

Склад:

Діючі речовини: мікронізована гідроксипропілметилцелюлоза (ГПМЦ) – 736 mg (мг), порошок стабілізованого аліцину – 24 mg (мг);

допоміжна речовина: лимонний порошок – 40 mg (мг).

Властивості:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» діє як природний бар'єр, забезпечуючи надійний захист від повітряних мікроорганізмів та вірусів, що потрапляють в носову порожнину при вдиханні повітря, та знешкоджує їх. Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» є профілактичним засобом від розвитку ГРВІ (в тому числі грипу) та інших застудних захворювань.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» запобігає контакту між вірусами і бактеріями та слизовою оболонкою носа. Мікронізована гідроксипропілметилцелюлоза вступає в реакцію із вологою поверхнею слизового ендотелію носа, де формує прозорий, гелеподібний захисний бар'єр, який не заважає диханню. Аліцин, що входить до складу спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус», завдяки своїм антисептичним властивостям блокує та нейтралізує мікроорганізми та віруси, що потрапили до носової порожнини. Діючи в якості бар'єра для повітряних мікроорганізмів та вірусів, спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» допомагає зупинити розвиток застуди чи ГРВІ або скоротити їхню тривалість. В разі, якщо симптоми застуди чи ГРВІ з'явилися до застосування бар'єрного засобу, можливе застосування спрея назального «НАЗАФОРТ антивірус» з метою скорочення періоду хвороби.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» є бар'єрним засобом, не чинить системної дії, утворення захисного шару на слизовій оболонці носа формується впродовж перших 3-х хвилин з моменту вприскування.

Показання до застосування:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» використовується для профілактики розвитку застудних захворювань, ГРВІ (в тому числі грипу), а також для скорочення їх тривалості.

Особливі вказівки:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» допускається використовувати у дітей від 3 років при обов'язковому контролі дорослих.

Застосування бар'єрного засобу спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус» не впливає на здатність керувати транспортними засобами, не викликає сонливості.

При необхідності спільного застосування з назальними лікарськими засобами спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» слід використовувати не раніше, ніж через 30 min (хв) після їх застосування.

Перед кожним застосуванням cпрею назального «НАЗАФОРТ антивірус» слід очистити носові ходи. Не рекомендується використовувати спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» після застосування назальних мазей і назальних крапель на масляній основі.

При попаданні спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус» в очі, рекомендується промити їх водою. Слід уникати контакту носика флакона зі слизовою носа. Це може привести до закупорювання флакона порошком. Якщо таке все ж сталося, очистіть носик флакона тонким гострим предметом (голкою, зубочисткою). Для запобігання зараження, повинна використовувати лише одна людина.

Не застосовувати засіб при пошкодженні флакона.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів. Дитячий вік до 3 років. Схильність до носових кровотеч. Алергічні реакції на часник.

Спосіб застосування та дози:

Інтраназально, по мірі необхідності.

Дорослі і діти з 3 років: по одному вприскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на день (через кожні 5-6 h (годин)). Як правило, такої частоти застосування досить для захисту протягом дня. При необхідності, спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може бути використаний так часто, як це необхідно.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» можна використовувати ситуаційно за 5-10 min (хвилин) перед можливим контактом з хворим на ГРВІ, відвідуванням місць масового скупчення людей, поїздками в громадському транспорті (літаку, поїздах тощо).

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» можна використовувати щоденно в період сезону захворюваності на ГРВІ.

В разі, якщо симптоми застуди або вірусної інфекції вже почалися, слід застосовувати спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» 3 рази на день доки симптоми не зникнуть.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може застосовуватися у жінок під час вагітності та в період годування груддю, оскільки не чинить системної дії.

Пам’ятайте: використовуйте спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» до початку симптомів застуди або ГРВІ.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може використовуватися разом із іншими медичними препаратами як частина комплексного лікування застуди та ГРВІ (в т.ч. грипу).

Перед першим застосуванням засобу необхідно відрегулювати дозатор спрею для подальшого оптимального дозування. З цією метою слід розташувати флакон-дозатор вертикально і обережно натиснути на стінки флакона двічі (до появи цівки порошку).

Крок 1: За необхідності перед застосуванням спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус» проведіть гігієнічну очистку порожнини носа.

Крок 2: Тримайте голову прямо, не закидаючи.

Крок 3: Струсіть флакон і зніміть ковпачок.

Крок 4: Затисніть пальцем один носовий хід.

Крок 5: Помістіть носик флакона в інший носовий хід і, інтенсивно натиснувши на стінки флакона, здійсніть одне вприскування порошку на вдиху.

Крок 6: Таку ж процедуру проведіть з протилежного боку.

Під час першого використання можливе відчуваття поколювання, печіння в носі або легке чхання. Це перехідне відчуття, яке перестане турбувати після адаптації до застосування спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус».

Деякі особи можуть мати незначне відчуття забитого носу, це нормально і є наслідком бар'єру, створеного при застосуванні спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус».

В разі, якщо відчувається серйозний дискомфорт після застосування спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус», слід проконсультуватися з лікарем.

Рекомендується використовувати спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» повторно після кожного очищення носової порожнини для відновлення гелеподібної бар'єрної плівки.

Умови зберігання:

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення.

Після відкриття використати протягом 6 місяців.

Не застосовувати засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці за температури від +5ﹾ С до +30ﹾ С.

Форма випуску / упаковка:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» по 800 mg (мг) у флаконі з поліетилену з дозатором і ковпачком, що загвинчується.

1 флакон разом з інструкцією для застосування медичного виробу вкладений в картонну упаковку.

Виробник:

Непосредственное производство: ТОВ "Універсальне агентство" Про-фарма ", Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Е Тел. / факс: (044) 422-50-70

Додаткові дані

Дозування:
Спрей назальний 800 мг флакон, № 1
Реєстрація:
№ UA.TR.787/LLCUAPFU від 21.05.2019 до 31.12.2024

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.