Назафорт антивірус інструкція по застосуванню

Назафорт антивірус фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Спрей назальний 800 мг флакон, № 1
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 16.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діючі речовини: мікронізована гідроксипропілметилцелюлоза (ГПМЦ) – 736 mg (мг), порошок стабілізованого аліцину – 24 mg (мг);

допоміжна речовина: лимонний порошок – 40 mg (мг).

Властивості:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» діє як природний бар'єр, забезпечуючи надійний захист від повітряних мікроорганізмів та вірусів, що потрапляють в носову порожнину при вдиханні повітря, та знешкоджує їх. Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» є профілактичним засобом від розвитку ГРВІ (в тому числі грипу) та інших застудних захворювань.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» запобігає контакту між вірусами і бактеріями та слизовою оболонкою носа. Мікронізована гідроксипропілметилцелюлоза вступає в реакцію із вологою поверхнею слизового ендотелію носа, де формує прозорий, гелеподібний захисний бар'єр, який не заважає диханню. Аліцин, що входить до складу спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус», завдяки своїм антисептичним властивостям блокує та нейтралізує мікроорганізми та віруси, що потрапили до носової порожнини. Діючи в якості бар'єра для повітряних мікроорганізмів та вірусів, спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» допомагає зупинити розвиток застуди чи ГРВІ або скоротити їхню тривалість. В разі, якщо симптоми застуди чи ГРВІ з'явилися до застосування бар'єрного засобу, можливе застосування спрея назального «НАЗАФОРТ антивірус» з метою скорочення періоду хвороби.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» є бар'єрним засобом, не чинить системної дії, утворення захисного шару на слизовій оболонці носа формується впродовж перших 3-х хвилин з моменту вприскування.

Виробник:

ТОВ "Універсальне агентство" Про-фарма"

Місцезнаходження виробника:

Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Е

Рекомендації до застосування:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» використовується для профілактики розвитку застудних захворювань, ГРВІ (в тому числі грипу), а також для скорочення їх тривалості.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів. Дитячий вік до 3 років. Схильність до носових кровотеч. Алергічні реакції на часник.

Спосіб застосування та дози:

Інтраназально, по мірі необхідності.

Дорослі і діти з 3 років: по одному вприскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на день (через кожні 5-6 h (годин)). Як правило, такої частоти застосування досить для захисту протягом дня. При необхідності, спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може бути використаний так часто, як це необхідно.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» можна використовувати ситуаційно за 5-10 min (хвилин) перед можливим контактом з хворим на ГРВІ, відвідуванням місць масового скупчення людей, поїздками в громадському транспорті (літаку, поїздах тощо).

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» можна використовувати щоденно в період сезону захворюваності на ГРВІ.

В разі, якщо симптоми застуди або вірусної інфекції вже почалися, слід застосовувати спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» 3 рази на день доки симптоми не зникнуть.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може застосовуватися у жінок під час вагітності та в період годування груддю, оскільки не чинить системної дії.

Пам’ятайте: використовуйте спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» до початку симптомів застуди або ГРВІ.

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» може використовуватися разом із іншими медичними препаратами як частина комплексного лікування застуди та ГРВІ (в т.ч. грипу).

Перед першим застосуванням засобу необхідно відрегулювати дозатор спрею для подальшого оптимального дозування. З цією метою слід розташувати флакон-дозатор вертикально і обережно натиснути на стінки флакона двічі (до появи цівки порошку).

Крок 1: За необхідності перед застосуванням спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус» проведіть гігієнічну очистку порожнини носа.

Крок 2: Тримайте голову прямо, не закидаючи.

Крок 3: Струсіть флакон і зніміть ковпачок.

Крок 4: Затисніть пальцем один носовий хід.

Крок 5: Помістіть носик флакона в інший носовий хід і, інтенсивно натиснувши на стінки флакона, здійсніть одне вприскування порошку на вдиху.

Крок 6: Таку ж процедуру проведіть з протилежного боку.

Під час першого використання можливе відчуваття поколювання, печіння в носі або легке чхання. Це перехідне відчуття, яке перестане турбувати після адаптації до застосування спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус».

Деякі особи можуть мати незначне відчуття забитого носу, це нормально і є наслідком бар'єру, створеного при застосуванні спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус».

В разі, якщо відчувається серйозний дискомфорт після застосування спрею назального «НАЗАФОРТ антивірус», слід проконсультуватися з лікарем.

Рекомендується використовувати спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» повторно після кожного очищення носової порожнини для відновлення гелеподібної бар'єрної плівки.

Умови зберігання:

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення.

Після відкриття використати протягом 6 місяців.

Не застосовувати засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці за температури від +5ﹾ С до +30ﹾ С.

Форма випуску / упаковка:

Спрей назальний «НАЗАФОРТ антивірус» по 800 mg (мг) у флаконі з поліетилену з дозатором і ковпачком, що загвинчується.

1 флакон разом з інструкцією для застосування медичного виробу вкладений в картонну упаковку.

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама