Офтаміл інструкція по застосуванню

Офтаміл фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
краплі очні 10 мл стерильного., № 1
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 21.10.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 21.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад: 100 мл крапель містять: водний екстракт ромашки - 10 г; водний екстракт шипшини звичайної - 10 г; водний екстракт алое вера - 10 г; водний екстракт чорниці - 10 г; гідроксипропілметилцелюлоза - 0,2 г; натрію гіалуронат - 0,2 г; кислота борна - 0,6 г; натрію тетраборат декагідрат - 0,05 г; натрію хлорид - 0,58 г; вода для ін'єкцій - до 100 мг.

Стерильний розчин для офтальмологічного використання з фізіологічним рН.

Властивості:

Офтаміл - офтальмологічний антисептик, протизапальний і зволожуючий засіб.

Механізм дії.

Водний екстракт ромашки. Дія ромашки аптечної обумовлено комплексом речовин, що містяться в ній (хамазулен, мітріцін, апігенін, апіін і герніарін) і проявляє виражений протизапальний, заспокійливий і освіжаючий ефект, підсилює регенеративні процеси, послаблює алергічні реакції, має помірну спазмолітичну дію і тому призначається для полегшення болю при гіперемії слизової оболонки очей, викликаної атмосферними агентами і факторами навколишнього середовища. Завдяки наявності флавоноїдів (кверцитин, лютеоліна і аігеніна) ромашка володіє антибактеріальними та противірусними властивостями.

Водний екстракт алое вера- імуностимулюючу засіб, надає зволожуючий, відновлюючий та бактеріостатичний ефект, стимулює обмін речовин в клітинах і регенерацію тканин при захворюваннях очей.

Водний екстракт шипшини звичайної містить аскорбінову кислоту, вітаміни Е, В, К, Р, каротин, залізо, кальцій, солі калію, фосфор, магній, марганець, ефірне масло, лікопін. Вітаміни В2 і В1 допомагають в синтезі зорового пурпуру і грають роль у формуванні жовтого ферменту.

Водний екстракт чорниці. У складі екстракту чорниці містяться антоціани (переважно міртилін і неоміртілін), поліфеноли, флавоноїди (гиперін, астрогалін, кверцетин, ізокверцетін, рутин), органічні кислоти (лимонна, яблучна, молочна, щавлева, бурштинова, хінна), трітерпеноїди (урсолова кислота), мікро- і макроелементи.

Глюкозид міртилін надає капіляропротекторні і антиоксидантну дію, сприяє покращанню рівноваги коагуляції клітинної мембрани, прискоренню регенерації родопсину (світлочутливого пігменту сітківки, відповідальної за чутливість і «пристосування» до змін інтенсивності (яскравості) світла), поліпшення мікроциркуляції, що призводить до зменшення втоми і напруги очей (читання, робота за комп'ютером і т.п.), поліпшення гостроти зору в темряві, редукування ризику виникнення діабетичної ретинопатії і катаракти. Доведено, що чорниця природно прискорює оновлення сітківки очей, чутливої ​​до світла.

Гіпромелоза - це полімер зі слизисто-міетіческімі властивостями, який може стабілізувати слізну плівку на поверхні рогівки шляхом створення захисного, прозорого і еластичного щита.

Гіалуронат натрію - молекула, яка природно міститься в організмі людини, де є необхідність постійного зволоження (хрящ, шкіра, слезовідная плівка), тому вона є біологічно сумісної. Використовується для зволоження, протидіє сухості очей і створює плівку, яка захищає ендотелій рогівки від зовнішніх агентів і від ураження вільними радикалами.

Разом з гіпромелозою забезпечує тривале і інтенсивне зволоження поверхні ока.

Розчини, що містять натрію гіалуронат, створюють сприятливе мікросередовище для процесів реепітелізації, відновлення очної поверхні у випадках пошкодження рогівки і кон'юнктиви.

Борна кислота має антибактеріальну, протигрибкову, протипаразитарну, протипедикульозну, в'яжучу, фунгістатичну дію, використовується як антисептичний засіб при кон'юнктивітах.

Виробник:

ТОВ С.А.Ф. Фарма

Місцезнаходження виробника:

02160, Київ, пр. Соборності, 7A, офіс 514

Рекомендації до застосування:

Офтаміл рекомендується для використання в комплексній або додатковій терапії при:

  • захворюваннях передньої поверхні ока (кон'юнктивіт, блефарит, кератит, кератоувеит) як бактеріостатичний і протизапальний засіб;
  • ретинопатії і увеопатіі (за рахунок капіляропротекторної, регенераційної та антиоксидантної дії);
  • в післяопераційний період як антисептичний засіб;
  • синдромі сухого ока, комп'ютерному синдромі (завдяки зволожуючий, стабілізуючій і антиоксидантній дії);
  • використанні контактних лінз і в ортокератологіі;
  • для підвищення біодоступності антіглаукоматозних і протизапальних препаратів;
  • для промивання очей після впливу факторів забрудненого навколишнього середовища, гіперінсоляції, морської солі і води і т.д .;
  • для промивання очей в комплексному лікуванні гострих респіраторних захворювань верхніх дихальних шляхів (як протизапальний і імуномодулюючий засіб).

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози:

По 1 - 2 краплі в кожне око 3 - 4 рази на день.

Зір може бути тимчасово розмитим, коли цей продукт використовують вперше.

Крім того, можуть тимчасово виникати незначні печія/подразнення очей. Якщо будь-який з цих ефектів зберігається або погіршується, слід звернутися до лікаря.

Поступове спорожнення флакону може викликати необхідність застосувати більш високий тиск на його стінки, щоб забезпечити вихід продукту. Це пов'язано з властивостями системи закриття флакону для збереження стерильності та фізико-хімічних властивостей вільних від консервантів розчинів.

Діти.

Вікові обмеження відсутні у разі призначення препарату лікарем.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці.

Термін придатності 3 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску / упаковка:

Краплі очні 10 мл стерильного., № 1.

Медичне застереження
Дата додавання: 21.10.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама