ОМК1 інструкція по застосуванню

ОМК1 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Краплі очні флакон 10 мл, № 1
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 15.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Цитиколіну мононатрієва сіль 2%, кислота гіалуронова 0,2%.

Натрію фосфат моногідрат, натрію дигідрофосфат додекагідрат, натрію хлорид, бензалконію хлорид (0,01%), вода для ін'єкцій.

Властивості:

ОМК1 - офтальмологічний нейропротектор.

Механізм дії. Цитиколін є природним, фізіологічним і основним попередником при синтезі фосфоліпідів нейрональних мембран. Забезпечує структурне відновлення цілісності пошкоджених мембран нервових клітин, є фактором росту нервових волокон зорового нерва при дегенеративних офтальмологічних захворюваннях, таких як глаукома, оптична глаукоматозна нейропатія, ішемія диска зорового нерва, а також зміни очного дна, пов'язаних з цукровим діабетом, АГ (ангіопатія, ангіосклероз, ретинопатія). Завдяки тимчасовій і зворотногій релаксації епітеліального бар'єру рогівки і низької концентрації (0,01%) бензалконію хлориду - підсилювача пенетрації, який стимулює збільшення міжклітинних щілин рогівки, цитиколін проникає в передню камеру очей і за допомогою дифузії через склоподібне тіло і увеосклеральний простір досягає сітківки і диска зорового нерва.

Гіалуронова кислота є природним високомолекулярним біополімером, несульфірованим глікозаміногліканам, який входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин в організмі людини. Це один з основних компонентів позаклітинного матриксу, який міститься в багатьох біологічних рідинах (слині, синовіальній рідині, склоподібному тілі і ін.). Гіалуронова кислота відіграє важливу роль в гідродинаміці тканин, а також значимо бере участь в проліферації і міграції клітин, володіє проангіогенними властивостями, надає мукоадгезиною і в'язко-пружною дію, покращує стабільність слізної плівки і зберігає очну поверхню змащеною, зволоженою і захищеною, створює сприятливе мікросередовище для процесів реепітелізації, відновлення очної поверхні у випадках пошкодження рогівки і кон'юнктиви.

Гіалуронова кислота сприяє утриманню діючих компонентів засобу на поверхні ока (слізній плівці) і продовжує термін контакту молекули цитиколіну зі структурами очей, крім того, виступає провідником і сприяє міграції цитиколіну в передню камеру ока і склоподібне тіло.

Виробник:

ТОВ С.А.Ф. Фарма

Місцезнаходження виробника:

02160, Київ, пр. Соборності, 7A, офіс 514

Рекомендації до застосування:

ОМК1, завдяки нейромедіаторній, антидегенеративній, антиоксидантній, антиангінальній, метаболічній дії і поліпшенню мікроциркуляції рекомендується при глаукомі і оптичній глаукоматозній нейропатії; діабетичній ретинопатії; ішемічній оптичній нейропатії; макулодистрофії; дегенеративних захворюваннях рогівки; зміни очного дна, пов'язаній з АГ: ангіопатії, ангіосклероз, ретинопатії та ін.; кератиті; зміни очного дна, пов'язаних з аномаліями рефракції: міопії високого ступеня, гіперметропії високого ступеня і т.п.; до і після кераторефракціонних операцій: фоторефракціонна кератотомія, LASIK (laser-assisted in situ keratomileusis - лазерний кератомільоз) і т.п.; оперативних втручаннях на передньому сегменті ока.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози:

По 1 краплі 2-3 рази на добу або за вказівкою лікаря.

Рекомендований курс використання - 2 міс 3 рази в рік, або протягом 4 міс 2 рази в рік (в залежності від ступеня/стадії захворювання).

Умови зберігання:

При температурі не вище 25°C. Не застосовувати препарат через 30 днів після відкриття флакона.

Форма випуску / упаковка:

Краплі очні флакон 10 мл, № 1.

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама