Паранікс

Адаптована інструкція

Склад:

Масло мінеральне і диметикон.

Властивості:

Спрей Паранікс інактивує дихальні отвори і порушує цілісність оболонку комах та їх гнид. В результаті воші і гниди гинуть.

Резистентність до засобу у паразита не виникає, тому, його можна використовувати повторно в міру потреби.

Особливі вказівки:

Застосовувати тільки зовнішньо, не допускаючи контакту зі слизовими покривами. В іншому випадку, слизову (очі, рот) добре промити водою.

Зверніться до лікаря, якщо Ви/дитина випадково проковтнули Паранікс.

Припиніть використання і вимийте голову шампунем, якщо Ви помітили якусь алергічну реакцію.

Вагітним і годуючим мамам перед використанням Паранікса потрібно отримати консультацію у лікаря.

Обробка потрібна ще і предметам побуту: одяг, рушники та постільну білизну випрати, щітки і гребінці прокип'ятити, пропилососити килими, м'які меблі, сидіння в машині, потім мішок викинути.

Протипоказання:

Гіперсенситивність до складових засобу Паранікс, немовлятам до 6 місяців.

Спосіб застосування та дози:

Переконайтеся в наявності вошей, використовуючи густий гребінець. Перегляньте кожне пасмо, звертаючи увагу на потилицю, лоб і волосся за вухами. Не забувайте мити гребінець після перевірки кожної людини.

Перевірити потрібно всіх членів сім'ї.

Нанесіть Паранікс на все волосся з відстані 10 сантиметрів, промасажуйте від коренів до кінчиків. Залиште на 15 хвилин.

Потім на волосся треба нанести шампунь, добре розподілити по всій довжині і додати води, щоб все змити. Повторити ще раз.

Чисте вологе волосся потрібно вичесати гребінцем.

Для зручності, розділіть волосся на 4 сектори: від одного вуха до іншого і від чола до потилиці. Вичесати кожен сектор, починаючи від коренів. Чисті пасма перекладайте в іншу сторону. Не забувайте очищати гребінь від комах / після прочісування кожного пасма.

Через тиждень всю процедуру потрібно повторити.

Умови зберігання:

Особливих умов не вимагає, але місце повинне бути сухим.

Форма випуску / упаковка:

100-мілілітровий флакон.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія

Офіційна інструкція

Склад:

Мінеральне масло і диметикон.

Властивості:

Ефективність дії спрею Паранікс підтверджена клінічно. Формула спрея забезпечує подвійну дію - блокує дихальні отвори і розчиняє оболонку вошей і гнид, що призводить до їх асфіксії, зневоднення і загибелі. Воші не можуть виробити стійкість до спрею Паранікс, оскільки в його складі відсутні хімічні інсектициди.

Особливі вказівки:

Побічні дії: свербіж і подразнення навколо очей, лущення шкіри голови, контактне подразнення і почервоніння шкіри голови, вух або шиї.

Воші не можуть виробити стійкість до шампуню / спрею протипедикульозного Паранікс, оскільки механізм його дії не є хімічним. Тому в разі повторного інфікування людини, яка вже проходила обробку (наприклад в школі від дітей, що не лікувалися), можливе повторне застосування шампуню протипедикульозного Паранікс без ризику зниження його ефективності.

Шампунь / спрей тільки для зовнішнього використання. При випадковому проковтуванні шампуню / спрею слід звернутися до лікаря. Уникати контакту з очима та слизовими оболонками (рот, ніс). При попаданні засобу в очі негайно промити великою кількістю води. Не застосовувати засіб у разі алергії на будь-який компонент засобу. При раптовій появі висипання, подразнення або інших ознак підвищеної чутливості негайно припинити використання засобу і вимити волосся звичайним шампунем.

Для попередження повторного зараження необхідно провести ретельну обробку всіх речей, які могли мати контакт з волоссям. Гребінці, щітки необхідно прокип'ятити, а одяг, постільну білизну та рушники - випрати при температурі 60° С. Приміщення і автомобіль необхідно ретельно пропилососити, після чого негайно утилізувати пиловий мішок з пилососа.

Період вагітності і годування груддю. Період вагітності і годування груддю не є протипоказанням для застосування шампуню / спрею протипедикульозного Паранікс, але в цих випадках рекомендується проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.

Протипоказання:

Не використовувати спрей в наступних випадках:

  • у осіб з індивідуальною гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату;
  • спрей у дітей у віці до 6 міс.

Спосіб застосування та дози:

Крок № 1: перевірити наявність вошей. За допомогою густого гребінця ретельно, пасмо за пасмом, краще при денному освітленні, перевірити волосся і голову кожного члена сім'ї на наявність вошей. Щоб попередити повторне зараження, необхідно провести обробку волосся і голови кожного члена сім'ї, у яких виявлені воші, одночасно.

Перевіряти сухі, попередньо розчесані волосся.
За допомогою густого гребінця ретельно, пасмо за пасмом, оглянути волосся.
Особливо уважно перевірити потилицю і області над чолом і за вухами.
Для попередження повторного зараження необхідно промивати гребінець теплим мильним розчином після кожного використання.

Крок № 2: нанесення спрею. Утримуючи флакон на відстані 10 см, нанести достатню кількість спрея на суху голову так, щоб повністю покрити волосся і шкіру голови. Добре помасажувати волосся від коренів до кінчиків, особливо ретельно в області шиї і за вухами. Залишити на 15 хв. Це дуже важливо для досягнення результату.

100 мл приблизно достатньо для 4 нанесень, в залежності від довжини волосся.

Крок № 3: вимити волосся. Не зволожуючи волосся, нанести на них звичайний шампунь і ретельно розподілити по волоссю. Додати води і ретельно промити великою кількістю теплої води (вода обов'язково повинна бути теплою). Повторити процедуру миття з шампунем ще 1 раз.

Крок № 4: видалення вошей і гнид. Перед сушінням волосся вичесати вошей і гнид.

1. Ретельно прочесати волосся густим гребінцем.

2. Розділити волосся на чотири зони, проводячи проділ або від чола до потилиці, або від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, кожну частину можна заплести в косу.

3. Прочесати кожен сектор, пасмо за пасмом.

4. Намагатися прочесати кожне пасмо, максимально близько до шкіри голови.

5. Видалити кожну виявлену вошу і / або гниди за допомогою гребінця.

6. Пасма, вичесані від гнид, перекладати на одну сторону.

7. Щоб запобігти повторному зараженню, необхідно очищати гребінець м'якою бавовняною серветкою після прочісування кожного пасма. Завжди прочісувати волосся зверху вниз.

Крок № 5: при необхідності повторити обробку через 7 днів.

Через 7 днів провести повторну перевірку волосся. При необхідності провести обробку знову. Спрей абсолютно безпечний навіть при багаторазовому застосуванні, наприклад при повторному зараженні вошами від інших людей.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі в сухому місці.

Форма випуску / упаковка:

Флакон 100 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія

Додаткові дані

Дозування:
Спрей, 100 мл
Реєстрація:
№ 602-123-20-3/19778 від 19.06.2017 до 19.06.2022

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.