Паранікс спрей-захист від вошей

Адаптована інструкція

Склад:

Етилбутилацетамінопропіонат IR 3535, формостворювачі і стабілізатори.

Властивості:

Паранікс спрей-захист від вошей, завдяки наявності в складі репеленту і рослинних компонентів, починає захищати від вошей відразу, ефект триває довго.

Засіб приємно пахне, просто наноситися, не залишає відчуття жирності. Його можна застосовувати щодня. Обполіскувати волосся і сушити його феном не потрібно.

Рекомендації щодо застосування:

Застосовувати при:

  • спалахах педикульозу;
  • перебуванні в колективі, де є ризик заразитися.

Доцільно використовувати спрей-захист Паранікс після протипедикульозних процедур, щоб не допустити повторне зараження.

Особливі вказівки:

Дозволений з 1-го року життя.

Застосовувати тільки зовнішньо, не допускаючи контакту зі слизовими покривами. В іншому випадку слизову (очі, рот) добре промити водою. Якщо ви носите лінзи, їх потрібно зняти і промити очі.

Зверніться до лікаря, якщо подразнення очей не проходить самостійно.

Не використовуйте спрей-захист Паранікс, якщо у вас / у дитини чутлива або подразнена шкіра. Проконсультуйтеся попередньо у лікаря, щоб уникнути неприємних наслідків.

Протипоказання:

Особиста непереносимість компонентів, в т. ч. ефірної олії евкаліпту (і ін. олій), лимонену, цитралю.

Спосіб застосування та дози:

Розпорошити спрей на чисте сухе волосся, ретельно розподіляючи його по всій довжині. Особливо добре обробіть зону за вухами і на потилиці. Вам може знадобитися 5-25 розпилень. Волосся повинно висохнути самостійно.

Після розпилення мийте руки з милом.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

100-мілілітровий флакон.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія

Офіційна інструкція

Склад:

Етилбутилацетамінопропіонат IR3535 (інсектицидний репелент) 20%, допоміжні речовини.

Властивості:

Спрей-захист від вошей Паранікс забезпечує миттєвий і довготривалий захист від вошей. Клінічно доведено, що м'яка формула спрея з речовиною IR3535 і натуральними рослинними екстрактами ефективно захищає від вошей і він безпечний для щоденного застосування.

Легко наноситься. Не потребує змивання. Не жирнить волосся і висихає природним чином без використання фена. Має приємний запах.

Особливі вказівки:

Може викликати серйозне подразнення очей. Тільки для зовнішнього застосування. Ретельно вимити руки після застосування засобу. При попаданні в очі ретельно промивати їх водою протягом декількох хвилин. Якщо при цьому були надіті лінзи - зняти їх і продовжувати промивання очей. Якщо подразнення очей не припиняється, слід звернутися до лікаря. Не застосовувати препарат засіб при чутливії ​​або подразненій шкірі. В цьому випадку слід припинити використання і проконсультуватися з лікарем для того, щоб уникнути небажаних реакцій з боку шкіри.

У складі спрей-захисту від вошей Паранікс містяться олії евкаліпта, лімонен і цитраль. Не застосовувати засіб при наявності алергії на ефірні олії.

Спосіб застосування та дози:

Спрей-захист від вошей Паранікс використовувати щодня під час спалахів педикульозу або в ситуаціях, пов'язаних з ризиком зараження вошами (перед виходом в громадські місця, такі як транспорт, дитячий садок, дитячий табір, дитячий майданчик), щоб захистити волосся від вошей. Також слід використовувати спрей-захист від вошей Паранікс відразу після застосування засобів для позбавлення від вошей щоб захистити волосся від повторного зараження вошами.

1. Наносити спрей-захист від вошей Паранікс на чисте, висушене рушником волосся, після їх укладання в звичну зачіску. Ретельно розпорошити спрей-захист на волосся, приділяючи особливу увагу області на потилиці і за вухами. Рекомендується від 5 до 25 розпилень в залежності від довжини волосся.

2. Висушити волосся природним чином без використання фена.

Дозволений до використання у дорослих і дітей у віці з 12 міс.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі.

Форма випуску / упаковка:

100 мл, № 1.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія

Додаткові дані

Дозування:
100 мл, № 1
Реєстрація:
№ 05.03.02-08/1196 від 08.04.2015 до 08.04.2020

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.