Паразидоз шампунь з д-фенотрином

Адаптована інструкція

Склад:

d-фенторину - 0,2, камфори - 2,0, оцтової кислоти - 5,0; ПАР, ароматична композиція, води очищеної до 100 (допоміжні речовини).

Властивості:

Паразидоз шампунь розроблений для боротьби з головними вошами. Активна субстанція d-фенторин вражає нервову систему личинок і дорослих вошей, а додаткові компоненти руйнують клейку речовину, яка утримує гниди (яйця вошей) на волоссі. Піноутворювачі шампуню підсилюють протипедикульозний ефект Паразидозу.

Особливі вказівки:

Шампунь Паразидоз призначений для зовнішнього застосування, виключно за призначенням. Попередньо варто уважно прочитати інструкцію. При дотриманні всіх правил використання шампунь безпечний.

Дітям до 2,5 років, вагітним і годуючим жінкам, людям, схильним до алергічних реакцій використовувати шампунь не рекомендується.

Не допускайте контакт шампуню з слизовими оболонками. Уникнути цього можна за допомогою бавовняної хустки, для цього слід звернути його в джгут і обв'язати нижче волосся навколо голови.

При випадковому попаданні в очі добре промити їх проточною водою.

При виникненні висипу, свербіння чи інших реакцій надчутливості потрібно змити шампунь Паразидоз і промити волосся звичайним косметичним шампунем.

Для закріплення ефекту і попередження повторного зараження потрібно змінити постільну білизну, одяг, рушники та інші речі, які могли контактувати з волоссям випрати / промити при 60° С. Пропилососити всі кімнати в квартирі.

Спосіб застосування та дози:

Якщо Ви виявили воші, то найкраще обробити голову Паразидозом всім членам сім'ї в один і той же день.

Спочатку вимийте волосся звичайним косметичним шампунем і просушіть їх рушником.

Струсіть флакон з Паразидозом. Потім, масажними рухами нанесіть шампунь Паразидоз, переконайтеся, що він покрив все волосся. Залиште його на 3 хвилини і змийте. Повторіть процедуру ще раз.

Після того, як волосся висохне їх необхідно вичесати густим гребінцем, це позбавить Вас від мертвих гнид.

Якщо необхідно, обробку Паразидозом можна повторити через добу, а з метою профілактики через 7-10 діб.

Умови зберігання:

Не потребує особливих температурних режимів зберігання. Тримати окремо від інших косметичних засобів. Місце зберігання повинно бути темним, сухим і недосяжним для дітей.

Форма випуску / упаковка:

Флакони об'ємом 60, 100, 200 мілілітрів.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лабораторія Жильбер, Франція/Laboratoires Gilbert, Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Офіційна інструкція

Склад:

D-фенотрин – 0,2 (діюча речовина); камфора – 2,0, оцтова кислота (90%) – 5,0, основа ПАР, ароматична композиція, вода очищена до 100 (допоміжні речовини).

Властивості:

Засіб готовий до застосування, має вигляд прозорої, жовтуватої, злегка в’язкої рідини з характерним запахом; при збовтуванні піниться. Густина засобу при 20оС – 1,20-1,08 г/см3; рh – 3,2-4,2; піноутворююча здатність > 1 см. Засіб розфасовано у поліпропіленові флакони місткістю 60, 100 або 200 мл.

Активність засобу забезпечує синтетичний піретроїд d-фенотрин, який викликає нейротоксичну дію у імаго та личинок вошей, допоміжні складові розчинюють речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся, і, тим самим, сприяють видаленню їх з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активних речовин, які при додаванні води на волосся утворюють піну.

Протипедикульозний засіб безпечний за умови суворого дотримання споживачами вимог застосування і застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції. При контакті зі слизовими оболонками очей шампунь може викликати подразнюючу дію.

Рекомендації щодо застосування:

Засіб призначено для лікування педикульозу, викликаного головними вошами, у дорослих і дітей. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей віком старше 2,5 років за умови дотримання застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.

Воші – це маленькі (до 3-4 мм) безкрилі кровосисні комахи, які паразитують на волосяній частині голови людини, пересуваючись по волоссі до шкірі для живлення кров’ю (3-4 рази на добу). При укусі воші слина, що попадає в ранку, викликає сильний свербіж та печію. Самиці живуть до 2 - 3 місяців і за життя спроможні відкладати до 200–300 яєць (гнид), які на відстані 20-30 мм від кореня волосся міцно приклеюються до нього речовиною, яка важко піддається руйнуванню. За 5-9 діб з гнид виходять личинки, за 10 діб вони стають дорослими і починають відкладати гниди.

Особливі вказівки:

Використовувати протипедикульозний шампунь тільки за призначенням. Перед застосуванням уважно прочитати інструкцію.

Лише для зовнішнього застосування. При раптовій появі висипу, подразнення або підвищеної чутливості на один з компонентів засобу відразу припиніть застосування засобу та вимийте волосся звичайним шампунем.

Уникайте контакту з очима або слизовою оболонкою (рот, ніс). Перед обробкою волосся голови для попередження потрапляння засобу на слизові оболонки очей та носоглотки слід пов’язати навкруги голови (нижче волосся) бавовняну хустку, згорнуту джгутом. При попаданні в очі негайно промийте їх великою кількістю чистої води. Процедуру проводять у гумових рукавичках.

Не рекомендується обробляти засобом дітей віком до 2,5 років, осіб з проявами алергії на компоненти засобу, вагітних жінок та жінок у період годування.

Для запобігання зараження необхідно почистити чи попрати одяг, білизну, рушники; промити при t 60оС інші речі, які торкалися голови (щітки, гребінці). Ретельно пропилососити квартиру.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою звичайного гребінця ретельно, краще при денному світлі, перевірте сухе, попередньо розчесане волосся голови кожного члена родини на наявність вошей. Особливо уважно обстежте потилицю та області над лобом і за вухами. Для запобігання зараження гребінець після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся та комах при вичісуванні підкладіть білий папір, який потім викиньте або спаліть.

При виявленні вошей вимийте волосся звичайним шампунем, обполосніть його водою і підсушіть рушником. Енергійно струсіть флакон із засобом і нанесіть достатню кількість шампуню на ВОЛОГЕ волосся голови, розітріть його таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті піною. Добре промасажуйте, залишить всього на 3 хвилини, потім промийте волосся водою.

Повторно нанесіть засіб на волосся, втирайте шампунь у волосся та залиште ще на 3 хвилини.

Ретельно вимийте волосся водою. Переконайтесь, що все змито і висушіть звичайним чином. Для видалення мертвих гнид вологе волосся можна розчесати густим гребінцем.

У разі необхідності процедуру можна повторити через 24 години.

Для зменшення ризику недостатньої обробки або вторинного зараження лікування проводять через 7-10 днів. Для запобігання повторного зараження вошами рекомендовано перевірити на наявність вошей і обробити в разі необхідності усіх членів родини одночасно.

Умови зберігання:

Зберігають засіб при кімнатній температурі окремо від косметичних та лікарських засобів у сухих темних місцях, недосяжних для дітей. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на флаконі. Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Поліпропіленові флакони з кришкою (60 мл, 100 мл, 200 мл) з вкладишем у картонній коробці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лабораторія Жильбер, Франція/Laboratoires Gilbert, Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Додаткові дані

Дозування:
100 мл, № 1
Реєстрація:
№ в реєстрі 206 від 04.11.2019 термін дії до 04.11.2024.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.