Паразидоз шампунь з д-фенотрином інструкція по застосуванню

Паразидоз шампунь з д-фенотрином фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
100 мл, № 1
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 16.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

D-фенотрин – 0,2 (діюча речовина); камфора – 2,0, оцтова кислота (90%) – 5,0, основа ПАР, ароматична композиція, вода очищена до 100 (допоміжні речовини).

Властивості:

Засіб готовий до застосування, має вигляд прозорої, жовтуватої, злегка в’язкої рідини з характерним запахом; при збовтуванні піниться. Густина засобу при 20оС – 1,20-1,08 г/см3; рh – 3,2-4,2; піноутворююча здатність > 1 см. Засіб розфасовано у поліпропіленові флакони місткістю 60, 100 або 200 мл.

Активність засобу забезпечує синтетичний піретроїд d-фенотрин, який викликає нейротоксичну дію у імаго та личинок вошей, допоміжні складові розчинюють речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся, і, тим самим, сприяють видаленню їх з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активних речовин, які при додаванні води на волосся утворюють піну.

Протипедикульозний засіб безпечний за умови суворого дотримання споживачами вимог застосування і застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції. При контакті зі слизовими оболонками очей шампунь може викликати подразнюючу дію.

Виробник:

Лабораторія Жильбер, Франція/Laboratoires Gilbert

Місцезнаходження виробника:

Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Рекомендації до застосування:

Засіб призначено для лікування педикульозу, викликаного головними вошами, у дорослих і дітей. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей віком старше 2,5 років за умови дотримання застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.

Воші – це маленькі (до 3-4 мм) безкрилі кровосисні комахи, які паразитують на волосяній частині голови людини, пересуваючись по волоссі до шкірі для живлення кров’ю (3-4 рази на добу). При укусі воші слина, що попадає в ранку, викликає сильний свербіж та печію. Самиці живуть до 2 - 3 місяців і за життя спроможні відкладати до 200–300 яєць (гнид), які на відстані 20-30 мм від кореня волосся міцно приклеюються до нього речовиною, яка важко піддається руйнуванню. За 5-9 діб з гнид виходять личинки, за 10 діб вони стають дорослими і починають відкладати гниди.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою звичайного гребінця ретельно, краще при денному світлі, перевірте сухе, попередньо розчесане волосся голови кожного члена родини на наявність вошей. Особливо уважно обстежте потилицю та області над лобом і за вухами. Для запобігання зараження гребінець після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся та комах при вичісуванні підкладіть білий папір, який потім викиньте або спаліть.

При виявленні вошей вимийте волосся звичайним шампунем, обполосніть його водою і підсушіть рушником. Енергійно струсіть флакон із засобом і нанесіть достатню кількість шампуню на ВОЛОГЕ волосся голови, розітріть його таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті піною. Добре промасажуйте, залишить всього на 3 хвилини, потім промийте волосся водою.

Повторно нанесіть засіб на волосся, втирайте шампунь у волосся та залиште ще на 3 хвилини.

Ретельно вимийте волосся водою. Переконайтесь, що все змито і висушіть звичайним чином. Для видалення мертвих гнид вологе волосся можна розчесати густим гребінцем.

У разі необхідності процедуру можна повторити через 24 години.

Для зменшення ризику недостатньої обробки або вторинного зараження лікування проводять через 7-10 днів. Для запобігання повторного зараження вошами рекомендовано перевірити на наявність вошей і обробити в разі необхідності усіх членів родини одночасно.

Умови зберігання:

Зберігають засіб при кімнатній температурі окремо від косметичних та лікарських засобів у сухих темних місцях, недосяжних для дітей. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на флаконі. Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Поліпропіленові флакони з кришкою (60 мл, 100 мл, 200 мл) з вкладишем у картонній коробці.
Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама