Паразидоз засіб зі спеціальним гребінцем

паразидоз гребешок
Дозування:
110 мл у флак. пласт. з аплік. і гребін.

Адаптована інструкція

Склад:

У флаконі: Biococidine® - активна суміш діючих речовин: кокамідопропіл бетаїну 10,5 і кокосової кислоти - 15,0; консервант, ароматична композиція, води очищеної до 100 (допоміжні речовини).

Властивості:

Засіб Паразидоз розроблено для боротьби з головними вошами, який може застосовуватися у дітей з 3-х місяців, вагітних жінок, жінок в період лактації та у хворих на бронхіальну астму. Він діє на вошей механічно: блокує дихальні отвори комах, сприяє їх зневодненню, розчиняє хітин і речовину, за допомогою якої гнида кріпиться до волосся, не містить токсичних речовин. Піноутворювачі засобу посилюють протипедикульозний ефект Паразидозу.

Особливі вказівки:

Засіб Паразидоз застосовують зовнішньо, виключно за призначенням. Попередньо варто уважно прочитати інструкцію. При дотриманні всіх правил використання засіб безпечний.


Протипоказання застосування у вагітних жінок немає, але бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж використовувати засіб Паразидоз.


Не допускайте контакту засобу зі слизовими оболонками. Уникнути цього можна за допомогою бавовняного хустки, для цього її слід звернути в джгут і обв'язати нижче волосся навколо голови.


При випадковому попаданні в очі добре промити їх проточною водою.


Для закріплення ефекту і попередження повторного зараження потрібно змінити постільну білизну, одяг, рушники та інші речі, які могли контактувати з волоссям, випрати/промити при 60° С. Пропилососити всі кімнати в квартирі.

Спосіб застосування та дози:

Якщо Ви виявили воші, то найкраще обробити голову Паразидозом всім членам сім'ї в один і той же день.


Застосування: на вологе волосся нанесіть засіб, переконайтеся, що він рівномірно розподілений по всій довжині волосся; добре помасажуйте, особливо за вухами і в області шиї. Залиште на 45 хвилин. Ретельно видаліть гниди за допомогою гребінця. Вимийте волосся з використанням звичайного шампуню двічі.


У разі недостатньої обробки, при неповному покритті волосся засобом або недостатнього часу застосування (менше 45 хвилин), можна провести повторну процедуру через 3-5 доби.

Умови зберігання:

Не потребує особливих температурних режимів зберігання. Тримати окремо від інших косметичних засобів. Місце має бути темним, сухим і недоступним для дітей.

Форма випуску / упаковка:

Флакон з аплікатором об'ємом 110 мілілітрів. У комплект входить спеціальний гребінець.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Laboratoires Gilbert, Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Офіційна інструкція

Склад:

мас., %: діюча речовина Biococidine® (суміш кокамідопропіл бетаїну – 10,0 і кокосової кислоти – 15,0), консервант, парфумерна запашка, допоміжні речовини, вода до 100.

Властивості:

Форма випуску та фізико - хімічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб”– це готовий до застосування засіб у вигляді білястої емульсії з парфумерним запахом у полімерному флаконі з аплікатором у комплекті зі спеціальним гребінцем. Щільність розчину – 1,02 г/мл, рh – 3.


Специфічні біологічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб” не містить у своєму складі хімічних інсектицидів. Його потрійна дія забезпечена спеціально підібраним складом, який механічно діє на вошей та гнид. Блокуючи дихальні отвори, засіб призводить до асфіксії комах, впливаючи на зовнішній шар епікутикули – робить їх вразливими до зневоднення, розчиняючи речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся – сприяє видаленню їх з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активної речовини, яка при додаванні води на волосся утворює піну, а також механічним вичісуванням волосся від загиблих вошей і гнид наданим гребінцем з тонкими зубцями. Допоміжні речовини використані для пом’якшення впливу засобу на чутливу шкіру.


Токсичність та небезпека засобу: протипедикульозний засіб безпечний за умови дотримання споживачами вимог застосування і застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції. До його складу входять нетоксичні речовини, що механічно діють на вошей, не викликаючи у комах стійкості до засобу. 

Рекомендації щодо застосування:

“Паразідоз, протипедикульозний засіб” призначений для боротьби з головними вошами та гнидами у дорослих і дітей в умовах побуту. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей віком старше 3-х місяців, вагітних жінок та осіб, хворих на бронхіальну астму, за умови дотримання застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.


Воші – це маленькі (до 3 - 4 мм) безкрилі кровосисні комахи – паразити, які постійно живуть у волоссі голови людини, пересуваючись по волоссю до шкіри для живлення кров’ю. При укусі воші слина, що попадає в ранку, викликає сильний свербіж та печію. Самиці живуть до 2 - 3 місяців і за життя можуть викладати до 200 – 300 яєць (гнид), які міцно приклеюються до волосся речовиною, яка важко піддається руйнуванню. За 5 – 9 діб з гнид виходять личинки, за 10 діб вони стають дорослими і починають відкладати гниди.

Особливі вказівки:

Використовувати тільки за призначенням. Перед застосуванням уважно прочитати інструкцію.


Лише для зовнішнього застосування. При раптовій появі висипу, подразнення або підвищеної чутливості на один з компонентів засобу відразу припиніть застосування засобу та вимийте волосся звичайним шампунем.


Уникайте контакту з очима або слизовою оболонкою (рот, ніс). Перед обробкою волосся голови для попередження потрапляння засобу на слизові оболонки очей та носоглотки слід пов’язати навкруги голови (нижче волосся) бавовняну хустку, згорнуту джгутом. При попаданні в очі негайно промийте їх великою кількістю чистої води.


Протипоказань у “Паразідоз, протипедикульозний засіб” вагітним жінкам немає, але перед застосуванням засобу рекомендується проконсультуватись з лікарем.


Для запобігання зараження необхідно почистити або попрати одяг, білизну, рушники; промити при t 60оС інші речі, які торкалися голови (щітки, гребінці). Ретельно пропилососити квартиру.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою наданого до засобу гребінця ретельно, пасмо за пасмом, краще при денному світлі, перевірити сухе, попередньо розчесане звичайним гребінцем волосся голови кожного члена родини на наявність вошей. Особливо уважно обстежити потилицю та області над лобом і за вухами. Для запобігання зараження гребінець після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся та комах при вичісуванні гребінцем підкласти білий папір, який потім викинути або спалити.


При виявленні вошей застосувати засіб, попередньо активізувавши його. Для цього притиснути ковпачок, щоб проколоти отвір у насадці аплікатора. За допомогою насадки аплікатора нанести достатню кількість засобу на ВОЛОГЕ волосся голови настільки близько до коріння волосся, наскільки це можливо, а потім нанести по всій довжині волосся таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті засобом. Добре промасажувати шкіру голови, особливо ретельно в області шиї та за вухами і волосся від коріння до кінчиків. Залишити на 45 хвилин.


Ретельно від коріння до кінчиків прочесати мокре волосся для видалення загиблих вошей, а також гнид. Густе та довге волосся краще розподілити на чотири зони, проводячи пробор від лоба до потилиці і від одного вуха до іншого. При довгому волоссі кожну частину можна заплести у косу. Прочесати кожне пасмо якнайближче до шкіри голови, відокремлюючи гребінцем кожну виявлену гниду. Час від часу очищати гребінець бавовняною тканиною або ватою.


Вимити волосся звичайним шампунем і ретельно змити водою. Переконайтесь що все змито.


Для зменшення ризику недостатньої обробки або повторного зараження рекомендовано через 3 – 5 діб провести повторно обробку, аналогічно першій. Для запобігання ризику повторного зараження вошами рекомендовано перевірити на наявність вошей і обробити в разі необхідності всіх членів родини одночасно. 


Норма витрати засобу складає в середньому 25 мл на голову однієї людини і залежить від ступеня зараженості комахами, довжини та густоти волосся.

Умови зберігання:

Зберігають засіб при кімнатній температурі окремо від косметичних та лікарських засобів у сухому темному, недоступному для дітей місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на флаконі. Термін придатності – 30 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Пластиковий флакон з аплікатором по 60, пластиковий флакон з аплікатором по 110 мл у комплекті зі спеціальним гребінцем, і вкладишем у картонній коробці.

Виробник:

Непосредственное производство: Laboratoires Gilbert, Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Додаткові дані

Дозування:
110 мл у флак. пласт. з аплік. і гребін.
Реєстрація:
№ в реєстрі 206 від 04.11.2019 термін дії до 04.11.2024.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.