Паразидоз засіб зі спеціальним гребінцем інструкція по застосуванню

Паразидоз засіб зі спеціальним гребінцем фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
110 мл у флак. пласт. з аплік. і гребін.
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 16.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

мас., %: діюча речовина Biococidine® (суміш кокамідопропіл бетаїну – 10,0 і кокосової кислоти – 15,0), консервант, парфумерна запашка, допоміжні речовини, вода до 100.

Властивості:

Форма випуску та фізико - хімічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб”– це готовий до застосування засіб у вигляді білястої емульсії з парфумерним запахом у полімерному флаконі з аплікатором у комплекті зі спеціальним гребінцем. Щільність розчину – 1,02 г/мл, рh – 3.

Специфічні біологічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб” не містить у своєму складі хімічних інсектицидів. Його потрійна дія забезпечена спеціально підібраним складом, який механічно діє на вошей та гнид. Блокуючи дихальні отвори, засіб призводить до асфіксії комах, впливаючи на зовнішній шар епікутикули – робить їх вразливими до зневоднення, розчиняючи речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся – сприяє видаленню їх з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активної речовини, яка при додаванні води на волосся утворює піну, а також механічним вичісуванням волосся від загиблих вошей і гнид наданим гребінцем з тонкими зубцями. Допоміжні речовини використані для пом’якшення впливу засобу на чутливу шкіру.

Токсичність та небезпека засобу: протипедикульозний засіб безпечний за умови дотримання споживачами вимог застосування і застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції. До його складу входять нетоксичні речовини, що механічно діють на вошей, не викликаючи у комах стійкості до засобу. 

Виробник:

Лабораторія Жильбер, Франція/Laboratoires Gilbert

Місцезнаходження виробника:

Avenue de Dubna, 14200 Ерувіль-Сені-Клер, Франція

Рекомендації до застосування:

“Паразідоз, протипедикульозний засіб” призначений для боротьби з головними вошами та гнидами у дорослих і дітей в умовах побуту. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей віком старше 3-х місяців, вагітних жінок та осіб, хворих на бронхіальну астму, за умови дотримання застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.

Воші – це маленькі (до 3 - 4 мм) безкрилі кровосисні комахи – паразити, які постійно живуть у волоссі голови людини, пересуваючись по волоссю до шкіри для живлення кров’ю. При укусі воші слина, що попадає в ранку, викликає сильний свербіж та печію. Самиці живуть до 2 - 3 місяців і за життя можуть викладати до 200 – 300 яєць (гнид), які міцно приклеюються до волосся речовиною, яка важко піддається руйнуванню. За 5 – 9 діб з гнид виходять личинки, за 10 діб вони стають дорослими і починають відкладати гниди.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою наданого до засобу гребінця ретельно, пасмо за пасмом, краще при денному світлі, перевірити сухе, попередньо розчесане звичайним гребінцем волосся голови кожного члена родини на наявність вошей. Особливо уважно обстежити потилицю та області над лобом і за вухами. Для запобігання зараження гребінець після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся та комах при вичісуванні гребінцем підкласти білий папір, який потім викинути або спалити.

При виявленні вошей застосувати засіб, попередньо активізувавши його. Для цього притиснути ковпачок, щоб проколоти отвір у насадці аплікатора. За допомогою насадки аплікатора нанести достатню кількість засобу на ВОЛОГЕ волосся голови настільки близько до коріння волосся, наскільки це можливо, а потім нанести по всій довжині волосся таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті засобом. Добре промасажувати шкіру голови, особливо ретельно в області шиї та за вухами і волосся від коріння до кінчиків. Залишити на 45 хвилин.

Ретельно від коріння до кінчиків прочесати мокре волосся для видалення загиблих вошей, а також гнид. Густе та довге волосся краще розподілити на чотири зони, проводячи пробор від лоба до потилиці і від одного вуха до іншого. При довгому волоссі кожну частину можна заплести у косу. Прочесати кожне пасмо якнайближче до шкіри голови, відокремлюючи гребінцем кожну виявлену гниду. Час від часу очищати гребінець бавовняною тканиною або ватою.

Вимити волосся звичайним шампунем і ретельно змити водою. Переконайтесь що все змито.

Для зменшення ризику недостатньої обробки або повторного зараження рекомендовано через 3 – 5 діб провести повторно обробку, аналогічно першій. Для запобігання ризику повторного зараження вошами рекомендовано перевірити на наявність вошей і обробити в разі необхідності всіх членів родини одночасно. 

Норма витрати засобу складає в середньому 25 мл на голову однієї людини і залежить від ступеня зараженості комахами, довжини та густоти волосся.

Умови зберігання:

Зберігають засіб при кімнатній температурі окремо від косметичних та лікарських засобів у сухому темному, недоступному для дітей місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на флаконі. Термін придатності – 30 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Пластиковий флакон з аплікатором по 60, пластиковий флакон з аплікатором по 110 мл у комплекті зі спеціальним гребінцем, і вкладишем у картонній коробці.

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама