Ренехавіс інструкція по застосуванню

Ренехавіс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Шприци з попередньо набраними в них препаратом RenehaVis ™
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 16.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

RenehaVis ™ являє собою два прозорих стерильних розчина гіалуронату натрію різної молекулярної маси і різної концентрації в фосфатно-сольовому буферному розчині, що знаходяться в попередньо наповненому стерильному двокамерному скляному шприці для виконання одноразової внутрішньосуглобової ін'єкції в синовіальне простір суглоба. RenehaVis ™ розфасований в стерильний попередньо наповнений двокамерний скляний одноразовий шприц готовий до використання, що містить:

У першій камері: гіалуронат натрію з низькою молекулярною масою (НММ): 0,7 мл стерильного 2,2% розчину гіалуронату натрію з молекулярною масою 1 х 106 Дальтон.

У другій камері: гіалуронат натрію з високою молекулярною масою (ВММ): 0,7 мл стерильного 1,0% розчину гіалуронату натрію з молекулярною масою 2 х 106 Дальтон.

RenehaVis ™, що містить 0,7 мл розчину гіалуронат натрію з низькою молекулярною масою (НММ) і 0,7 мл розчину гіалуронату натрію з високою молекулярною масою (ВММ), пройшов процес стерилізації із застосуванням водяної пари під тиском. Препарат заповнений в скляний, готовий до використання, одноразовий шприц, упакований в блістерну упаковку і зовнішню картонну коробку.

Властивості:

Дія препарату RenehaVis ™ обумовлена його біосумісністю і фізико-хімічними властивостями. Гіалуронат натрію з низькою і високою молекулярною масою є біополімером, що складається з повторюваних дисахаридних залишків N-ацетилглюкозаміну і глюкуронової кислоти. Синтезований шляхом ферментації бактерії Streptococcus equi, він є еквівалентом природному Гіалуронату натрію, що виробляється в організмі людини. Препарат RenehaVis ™ заповнює зміст гіалуронату натрію в синовіальному просторі суглоба людини, який був знижений в результаті дегенеративних і травматичних змін суглоба.

Виробник:

MDT Int'l SA / ЕМ ДІ ТІ Інтел СА

Місцезнаходження виробника:

Rue du 31 Decembre, 36 1207 Швейцарія, Женева

Рекомендації до застосування:

Застосовується для полегшення больового синдрому і зниження тугорухливості колінного суглоба у пацієнтів, що мають дегенеративні зміни в синовіальному з'єднанні.

Тривалість лікувального ефекту у пацієнтів, які страждають остеоартритом медіального відділу колінного суглоба першої, другої і третьої стадії, зберігається до 12 місяців.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до гіалуронату натрію.

Ін'єкції RenehaVis ™ не роблять при наявності інфікованих ран або шкірних захворювань в області введення препарату.

Спосіб застосування та дози:

Ін'єкції препарату RenehaVis ™ повинні проводитися фахівцем охорони здоров'я, навченому процедурі проведення внутрішньосуглобових ін'єкцій. Режим введення препарату RenehaVis ™ являє собою ін'єкції в синовіальний простір хворого суглоба (інтраартикулярно) з інтервалом в 7 днів (1 раз в тиждень). Рекомендується не більше трьох ін'єкцій за курс в залежності від тяжкості дегенеративних змін в колінному суглобі.

Перед введенням препарату RenehaVis ™ потрібно обробити шкіру в області ін'єкції антисептичним засобом і почекати до його повного висихання.

При наявності ексудату в порожнині суглоба його слід видалити перед введенням препарату RenehaVis ™.

Процедура проведення ін'єкції може включати в себе аспірацію невеликої кількості рідини з метою перевірки правильності розташування голки.

Перед тим як продовжити ін'єкцію, слід переконатися, що шток поршня шприца щільно вставлений в ущільнювач. Вміст шприца стерильний і має бути введений за допомогою стерильної голки відповідного розміру (рекомендований розмір голки: 25G). Шприц має канюлю Люера (6%).

Після одноразового використання шприц і голка повинні бути утилізовані.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від 2° С до 25° C в захищеному від світла місці. Не заморожувати.

Не застосовувати препарат, якщо стерильна упаковка пошкоджена.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Форма випуску / упаковка:

Низькомолекулярний гіалуронат натрію 15,4 мг / 0,7 мл і високомолекулярний гіалуронат натрію 7,0 мг / 0,7 мл.

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама