Риболізин інструкція по застосуванню

Риболізин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
краплі очні флакон 8 мл стерильного., № 1
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 23.10.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 23.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад на 100 мл: рибофлавіну фосфат (вітамін В2) - 0,05 г; L-пролін - 0,0752 г; L-гліцин - 0,1 г; L-лізину гідрохлорид - 0,0140 г; L-лейцин - 0,0108 г; натрію ЕДТА - 0,1 г; кислоти гіалуронової натрієва сіль - 0,15 г; натрію хлорид - 0,43 г; натрію дигідрофосфат дигідрат - 0,225 г; двухосновний натрію фосфат дигідрат - 0,685 г; N-гідроксиметилгліцинат - 0,002 г; вода очищена.

Ізотонічний розчин з рН 7,2.

Властивості:

Риболізин - офтальмологічний кератопротектор, кераторепарант.

Механізм дії. Риболізин - ізотонічний офтальмологічний розчин на основі вітаміну В2, амінокислот, кислоти гіалуронової, оптимізований для захисту і відновлення структур рогівки після різних видів стресу, включаючи хірургічні втручання.

Рибофлавін забезпечує високий захист епітелію від різних видів стресу, захищає від УФ-випромінювання під час операцій кросслінкінг і дозволяє підтримувати фізіологічний стан строми. Бере участь в різних біохімічних реакціях і відіграє ключову роль у розвитку та підтримці поверхневих структур епітеліальних клітин і строми рогівки, оскільки відсутність рибофлавіну призводить до зменшення кількості кератоцитов, щільності екстрацелюлярного матриксу та зв'язків між волокнами колагену. Рибофлавін має важливе значення в енергетичних процесах клітин. Вітамін В2 також є кофактором ферментативних реакцій, що поліпшують ефективність поглинання амінокислот.

Амінокислоти, що містить Риболізин, забезпечують субстратами нові клітинні ділення і позаклітинний матричний синтез. Зокрема, лізин і лейцин мають основоположне значення для структурної стійкості колагену в різних сполучних тканинах людини, особливо в стромі. Амінокислоти покращують трофіку поверхні ока, перешкоджають запально-подразливим реакціям.

L-пролін є одним з найважливіших компонентів генового білка - основи всіх тканин в організмі людини. Підтримує в нормальному стані сполучні тканини (склеру ока, судини).

L-гліцин - центральний нейромедіатор гальмівного типу дії, покращує метаболічні процеси. Чинить позитивний вплив при м'язовій дистрофії.

L-лізин має протизапальну, протинабрякову, знеболювальну дію. Підвищує тонус судин, виявляє помірний імунокоригуючий і гіпоглікемічний ефект.

L-лейцин бере участь в синтезі білка, активізує клітинний і гуморальний імунітет, підвищує функцію фагоцитів, активує процеси біосинтезу амінокислот, їх попередників і метаболітів, запобігає порушенню обміну речовин, що виникає при стресі.

Кислота гіалуронова - мукополісахарид, який входить до складу різних тканин тіла і прилипає до поверхні слизової оболонки ока, захищаючи, зволожуючи і змащуючи її. Завдяки мукоадгезивними властивостями вона залишається на поверхні ока і сприяє тривалій стабілізації слізної плівки.

N-гідроксиметилгліцинат повільно розщеплює бактеріальні клітинні мембрани, заміщає бактеріальний ендогенний гліцин, тим самим порушуючи синтез білка.

Динатрію ЕДТА, хелат, використовується для виведення відкладень солей кальцію з рогівки. Підсилює антимікробну активність N-гідроксиметилгліцинату.

Риболізин протягом декількох місяців після операції забезпечує захист структур, дозволяє зберегти їх цілісність, захищаючи від УФ-випромінювання. Можна використовувати для збереження вологості рогівки під час операції кросслінкінг при УФ-випромінювання.

Виробник:

ТОВ С.А.Ф. Фарма

Місцезнаходження виробника:

02160, Київ, пр. Соборності, 7A, офіс 514

Рекомендації до застосування:

  • захист і відновлення рогівки після різних видів стресу - травми, опіки, хірургічні втручання (фоторефракціонна кератектомія), Lasik (laser assisted in situ keratomelusis)), кератопластика, факоемульсифікація, кросслінкінг і ін.) і діагностичних втручань;
  • дистрофічні зміни рогівки;
  • дегенеративні зміни рогівки (кератоконус, кератоглобус);
  • профілактика прогресування катаракти;
  • тривале використання контактних лінз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1-2 краплі в кон'юнктивальний мішок 4 рази на добу.

Дітям: по 1 краплі 4 рази на добу.

Після закапування закрити очі на 1-2 хв і не моргати.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 °C. Не застосовувати препарат через 30 днів після відкриття флакона.

Форма випуску / упаковка:

Краплі очні флакон 8 мл стерильного., № 1.

Медичне застереження
Дата додавання: 23.10.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама