Теалоз Дуо

теалоз дуо
Дозування:
Теалоз дуо розчин офтальм. по 10 мл у флак.

Адаптована інструкція

Склад:

Активні субстанції: трегалози 3 г, гілуроната натрію 0,15 г, натрію хлорида, трометамол.

Інші компоненти: вода для ін'єкцій.

Властивості:

Теалоз Дуо - кислотно-лужний р-ин, складом нейтральний, стерильний, без консервантів. В складі розчину солей менше 1% – гіпотонічний розчин.

Зволожує, захищає та пригнічує реакції окислення. Діє, як стабілізатор клітинної мембрани. Теалоз Дуо попереджає згортання білка і розпад жирових компонентів клітинної мембрани.

Запобігає сухості слизової оболонки. Регенерує пошкодження рогівки.

Комбінація діючих речовин рідини забезпечує довготривалий ефект захисту, зволоження та змащення поверхні очного яблука, збільшуючи комфорт для очей.

Теалоз Дуо містить консерванти.

Рекомендації щодо застосування:

  • тривале навантаження очей перед монітором комп'ютера, яке викликає напругу органу зору;
  • сухість рогівки, викликана погодними факторами (сонце, вітер, холод, працюючий кондиціонер в приміщенні);
  • тривалі повітряні перельоти;
  • носіння контактних лінз.

Особливі вказівки:

Можлива чутливість до компонентів препарату.

Теалоз Дуо не призначений для вживання всередину та введення у вигляді ін'єкцій. Застосовувати тільки місцево. Перевірити флакон на цілісність перед застосуванням. Флакони з порушеною цілісністю не використовувати. Не торкатися кінчиком дозатора очного яблука.

Робити перерву в 10 хвилин між застосуванням Теалоз Дуо та іншими очними засобами.

Протипоказання:

Крім одиничних випадків виникнення подразнення очей, інших немає.

Спосіб застосування та дози:

Флакон використовується індивідуально для попередження передачі інфекції. Не торкатися кінчиком ока. Відтягнути вниз нижню повіку, подивитися вгору й закапати в простір між нижньою повікою і оком. Перед закапуванням очні лінзи можна не знімати.

1 кап 4-6 р / д в кожне око.

Умови зберігання:

Приміщення до + 25 С, в місці з важким доступом для дітей.

Форма випуску / упаковка:

Флакон багатодозовий 10 мл з мембраною, що запобігає бактеріальному забрудненню розчину. Використовувати протягом 3 міс після відкриття.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лаборатуар Теа, Франція, Україна, 04070, м. Київ, вул. Волоська 51/27 Б, 3 поверх, офіс 1. Тел.: +38 (044) 467 5770

Офіційна інструкція

Склад:

  • Трегалоза 3 г;
  • Гіалуронат натрію 0,15 г;
  • Натрію хлорид, трометамол, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій до 100 мл.

Властивості:

Теолоз Дуо стерильний, гіпотонічний офтальмологічний розчин з нейтральним рН, не містить консервантів.

Основними компонентами розчину є трегалоза ̶ дисахарид, що розповсюджений у рослинному і тваринному світі та гіалуронат натрію – полісахарид, що міститься у тканинах ока.

Трегалоза має захисні, зволожуючі та антиоксидантні властивості. Вона є ключовим фактором агідробіотичних процесів (сповільнення метаболізму при недостатній кількості вологи) для виживання в умовах посухи. Вона також захищає та стабілізує клітинні мембрани, попереджує денатурацію білків та деградацію жирів, пригнічує автоокислення ненасичених жирних кислот у клітині.

За результатами експериментів на культурі клітин епітелію рогівки ока доведено, що трегалоза має протекторні властивості, запобігає висушуванню та пригнічує денатурацію тканин клітини.

Гіалуронат натрію – це природний полімер (полісахарид), що складається з дисахаридних ланцюжків, сполучених між собою глікозидними містиками. Він утримує воду, зволожує та змащує поверхню очей. Ця речовина забезпечує тривале полегшення і прискорює загоєння епітелію рогівки (очищення поверхні ока).

Саме унікальне поєднання трегалози та гіалуронату натрію в офтальмологічному розчині Теалоз Дуо забезпечує довготривалий захист, зволоження і змащування поверхні ока та максимальний комфорт для очей.

Теалоз Дуо може застосовуватись користувачами контактних лінз будь-якого типу, для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається впродовж всього дня.

Препарат упаковано у багатодозовий флакон ABAK®. Ця інноваційна патентована упаковка містить фільтруючу мембрану з розміром пор 0,2 мкм. Проходячи через мембрану, очні краплі стерильно фільтруються, за рахунок чого попереджується будь-яке бактеріальне забруднення. Таким чином, забезпечується захист продукту і його можна використовувати протягом 3 місяців після першого розкриття флакона. Це дає змогу не застосовувати консервант у розчині та забезпечити комфортне і безпечне застосування препарату для людей, чутливих до консервантів.

Рекомендації щодо застосування:

Теалоз Дуо – офтальмологічний розчин для місцевого застосування у очі для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається впродовж всього дня. Застосовується з метою захисту, зволоження, змащування поверхні очей у випадку виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення. Ці симптоми можуть бути спричинені багатьма факторами навколишнього середовища, такими як вітер, дим, пил, сонце або холод, сухе гаряче повітря, потік повітря від кондиціонера, подорож літаком, тривале перебування перед екраном комп’ютера і таке інше.

Може застосовуватись користувачами контактих лінз (сумісний з будь-яким типом матеріалу, при цьому немає необхідності попереднього видалення контактної лінзи).

Теалоз Дуо не містить консервантів і є безпечним у використанні.

Особливі вказівки:

Не застосовувати при алергії на компоненти препарату.

Не торкатись поверхні ока кінчиком флакона.

Не вживати усередину, не призначений для ін’єкцій.

Не використовувати розчин у випадку пошкодження кільця контролю відкривання.

У поодиноких випадках може виникнути слабке подразнення очей.

Можливі взаємодії.

Після застосування офтальмологічного розчину Теалоз Дуо необхідно зачекати не менше 10 хвилин перед уведенням в очі будь-якого іншого засобу.

Спосіб застосування та дози:

Офтальмологічний розчин Теалоз Дуо призначений тільки для місцевого застосування в очі.

Перед початком застосування необхідно добре вимити руки.

Не можна торкатись ока або повік кінчиком флакона, особливо, якщо є загроза внесення інфекції.

Внести одну краплю в нижній кон'юнктивальний мішок (простір між оком і нижньою повікою), обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору.

Закрити флакон після використання.

Користувачам контактних лінз:

Розчин можна наносити безпосередньо у око з встановленою контактною лінзою.

Дозування:

1 крапля у кожне око, застосовувати від 4 до 6 разів на добу.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі на вище 25°C. Після першого відкривання флакона розчин використовувати не більше 3 місяців. Не використовувати розчин після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Застереження щодо терміну придатності стосується продукту без порушення цілісності пакування і за умови правильного його зберігання. Не використовувати розчин у випадку пошкодження флакона. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Розчин офтальм. по 10 мл у флак.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лаборатуар Теа, Франція, Україна, 04070, м. Київ, вул. Волоська 51/27 Б, 3 поверх, офіс 1. Тел.: +38 (044) 467 5770

Додаткові дані

Дозування:
Теалоз дуо розчин офтальм. по 10 мл у флак.
Реєстрація:
№ 14659/2016 від 07.04.2015 наказ № 259 від 07.04.2015

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.