Теалоз Дуо інструкція по застосуванню

Теалоз Дуо фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Теалоз дуо розчин офтальм. по 10 мл у флак.
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • Трегалоза 3 г;
  • Гіалуронат натрію 0,15 г;
  • Натрію хлорид, трометамол, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій до 100 мл.

Властивості:

Теолоз Дуо стерильний, гіпотонічний офтальмологічний розчин з нейтральним рН, не містить консервантів.

Основними компонентами розчину є трегалоза ̶ дисахарид, що розповсюджений у рослинному і тваринному світі та гіалуронат натрію – полісахарид, що міститься у тканинах ока.

Трегалоза має захисні, зволожуючі та антиоксидантні властивості. Вона є ключовим фактором агідробіотичних процесів (сповільнення метаболізму при недостатній кількості вологи) для виживання в умовах посухи. Вона також захищає та стабілізує клітинні мембрани, попереджує денатурацію білків та деградацію жирів, пригнічує автоокислення ненасичених жирних кислот у клітині.

За результатами експериментів на культурі клітин епітелію рогівки ока доведено, що трегалоза має протекторні властивості, запобігає висушуванню та пригнічує денатурацію тканин клітини.

Гіалуронат натрію – це природний полімер (полісахарид), що складається з дисахаридних ланцюжків, сполучених між собою глікозидними містиками. Він утримує воду, зволожує та змащує поверхню очей. Ця речовина забезпечує тривале полегшення і прискорює загоєння епітелію рогівки (очищення поверхні ока).

Саме унікальне поєднання трегалози та гіалуронату натрію в офтальмологічному розчині Теалоз Дуо забезпечує довготривалий захист, зволоження і змащування поверхні ока та максимальний комфорт для очей.

Теалоз Дуо може застосовуватись користувачами контактних лінз будь-якого типу, для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається впродовж всього дня.

Препарат упаковано у багатодозовий флакон ABAK®. Ця інноваційна патентована упаковка містить фільтруючу мембрану з розміром пор 0,2 мкм. Проходячи через мембрану, очні краплі стерильно фільтруються, за рахунок чого попереджується будь-яке бактеріальне забруднення. Таким чином, забезпечується захист продукту і його можна використовувати протягом 3 місяців після першого розкриття флакона. Це дає змогу не застосовувати консервант у розчині та забезпечити комфортне і безпечне застосування препарату для людей, чутливих до консервантів.

Виробник:

Лаборатуар Теа, Франція

Місцезнаходження виробника:

Україна, 04070, м. Київ, вул. Волоська 51/27 Б, 3 поверх, офіс 1

Рекомендації до застосування:

Теалоз Дуо – офтальмологічний розчин для місцевого застосування у очі для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається впродовж всього дня. Застосовується з метою захисту, зволоження, змащування поверхні очей у випадку виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення. Ці симптоми можуть бути спричинені багатьма факторами навколишнього середовища, такими як вітер, дим, пил, сонце або холод, сухе гаряче повітря, потік повітря від кондиціонера, подорож літаком, тривале перебування перед екраном комп’ютера і таке інше.

Може застосовуватись користувачами контактих лінз (сумісний з будь-яким типом матеріалу, при цьому немає необхідності попереднього видалення контактної лінзи).

Теалоз Дуо не містить консервантів і є безпечним у використанні.

Спосіб застосування та дози:

Офтальмологічний розчин Теалоз Дуо призначений тільки для місцевого застосування в очі.

Перед початком застосування необхідно добре вимити руки.

Не можна торкатись ока або повік кінчиком флакона, особливо, якщо є загроза внесення інфекції.

Внести одну краплю в нижній кон'юнктивальний мішок (простір між оком і нижньою повікою), обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору.

Закрити флакон після використання.

Користувачам контактних лінз:

Розчин можна наносити безпосередньо у око з встановленою контактною лінзою.

Дозування:

1 крапля у кожне око, застосовувати від 4 до 6 разів на добу.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі на вище 25°C. Після першого відкривання флакона розчин використовувати не більше 3 місяців. Не використовувати розчин після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Застереження щодо терміну придатності стосується продукту без порушення цілісності пакування і за умови правильного його зберігання. Не використовувати розчин у випадку пошкодження флакона. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Розчин офтальм. по 10 мл у флак.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама