Ньюколд Плюс инструкция по применению

Ньюколд Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ньюколд Плюс таблетки №200 (4х50)
Производитель:
Регистрация:
№ Р.01.02/04207 от 23.07.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кофеїну 30 мг;допоміжні речовини: крохмаль, метилпарабен, пропілпарабен, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, барвник еритрозин.

Основные физико-химические свойства:

неоднорідного рожевого кольору круглі, плоскі таблетки з лінією розлому на одному боці;

Производитель:

Нью Лайф Фармасьютикалз, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, який містить парацетамол, хлорфеніраміну малеат, фенілефрину гідрохлорид, кофеїн. Аналгезуюча дія парацетамолу включає в себе вплив на центральну і периферичну нервову систему. Жарознижувальна дія опосердкована впливом на регулювальні центри гіпоталамуса. Фенілефрину гідрохлорид є α-адренергічно активним засобом без подразнювальної дії на центральну нервову систему. Він виявляє переважно пряму дію на адренергічні рецептори, сприяє полегшенню перебігу симптомів застуди.Хлорфеніраміну малеат є протиалергічним засобом, блокатором гістамінових Н1-рецепторів. Чинить помірно виражений седативний ефект, має антимускаринову активність.Кофеїн виявляє стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином, на кору головного мозку, дихальний та судиноруховий центри, підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує сонливість, відчуття втоми та послаблює дію засобів, що пригнічують центральну нервову систему. Кофеїн забезпечує виражену дію на серцево-судинну систему: збільшує силу та частоту серцевих скорочень, підвищує артеріальний тиск при артеріальній гіпотензії, виявляє помірну діуретичну дію. Підвищує секрецію залоз шлунка.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування застуди, що проявляється у вигляді риніту, головного болю, чхання, набряку слизової оболонки носа, температури.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виражений атеросклероз коронарних артерій, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, тиреотоксикоз; закритокутова глаукома, тяжкі захворювання нирок, печінки, серця або легенів (у тому числі бронхіальна астма), захворювання сечового міхура, виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки, доброякісна гіперплазія (аденома) передміхурової залози, захворювання підшлункової залози, порушення кровотворення, дефіцит глюкозо-6-фосфатдигідрогенази. Вагітність і лактація. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Не слід перевищувати призначені дози.Не можна застосовувати препарат разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Не рекомендується приймати препарат разом зі снодійними, транквілізаторами та іншими психотропними засобами, а також з інгібіторами моноамінооксидази.З обережністю слід призначати препарат пацієнтам з порушеннями функції печінки, при глаукомі, затримці сечі, гіпертрофії передміхурової залози, обструктивних станах шлунково-кишкового тракту, при епілепсії, тяжких серцево-судинних захворюваннях, а також особам літнього віку.Під час лікування слід утримуватися від вживання алкоголю.Парацетамол проникає через гематоенцефалічний бар’єр і виділяється разом із грудним молоком, тому в період лактації слід припинити годування груддю.У період лікування слід уникати керування транспортними засобами, роботи з механізмами та інших небезпечних видів діяльності.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу, але не більше 4 таблеток протягом доби. Інтервал, якого слід дотримуватися між прийомами препарату має становити не менше 4 год. Максимальна добова доза – 4 таблетки.Тривалість лікування становить 5 - 7 діб.

Передозировка:

Прийом більш ніж 6 г парацетамолу може спричинити тяжке ушкодження печінки (відсутність апетиту, блювання, у тяжких випадках – гепатонекроз). Токсичність прямо пропорційна концентрації парацетамолу у плазмі крові. Лікування: промивання шлунка; симптоматична терапія.

Побочные действия:

З боку серцево–судинної системи: у поодиноких випадках (якщо є передумови) – підвищення артеріального тиску, тахікардія. З боку центральної нервової системи: сонливість, запаморочення.З боку системи травлення: сухість слизових оболонок, погіршення апетиту, диспепсія; при тривалому застосуванні у високих дозах – гепатотоксична дія (внаслідок присутності у препараті парацетамолу). З боку сечовидільної системи: у поодиноких випадках – порушення відтоку сечі; при тривалому застосуванні у високих дозах – нефротоксична дія (внаслідок присутності у препараті парацетамолу). З боку системи кровотворення: рідко – тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз (внаслідок присутності у препараті парацетамолу). Алергічні реакції: у поодиноких випадках – висипання на шкірі, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з препаратами, які індукують ферменти печінки (деякі снодійні та протисудомні препарати, рифампіцин, етанол), посилюється гепатотоксичність парацетамолу.При одночасному застосуванні парацетамол посилює гепатотоксичність хлорамфеніколу.При одночасному застосуванні парацетамолу з азидотимідином можливий розвиток нейтропенії.Метоклопрамід прискорює абсорбцію парацетамолу. Пробеніцид впливає на концентрацію парацетамолу в плазмі та його екскрецію. Подібно до інших антигістамінних препаратів хлорфеніраміну малеат сприяє седативному ефекту, який спричиняють депресанти центральної нервової системи при їх одночасному застосуванні.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Стрипи по 4 таблетки у конвертах; по 50 конвертів у великій пачці (4 ´ 50).

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.АдресаА-246, Охла Індастріал Еріа (промисловий район Охла), Фейз-1, Нью Делі – 110 020, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ньюколд Плюс
Производитель:Нью Лайф Фармасьютикалз, Индия
Форма выпуска: Стрипи по 4 таблетки у конвертах; по 50 конвертів у великій пачці (4 ´ 50).
Регистрационное удостоверение:№ Р.01.02/04207 от 23.07.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кофеїну 30 мг;допоміжні речовини: крохмаль, метилпарабен, пропілпарабен, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, барвник еритрозин.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BE53 - Фенацетин, комбинации без психолептиков
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Простые методы лечения помогут защитить здоровье поджелудочной железы
Поджелудочная железа производит различные ферменты...
Гипертония в молодом возрасте увеличивает риск развития болезни Альцгеймера
Гипертония, или повышенное артериальное давление, ...
Реклама