Скиндез (Combined drugs) инструкция по применению

Скиндез фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Скиндез мазь по 10 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Непосредственное производство: Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г мазі містять йодованого повідону 50 мг, метронідазолу 10 мг;допоміжні речовини: макрогол 400, макрогол 6000, натрію гідроксид (10 % розчин).

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Показания к применению:

Інфіковані ураження шкіри (опіки, рани, садна, трофічні виразки, пролежні, дерматит при суперінфекції); профілактика інфікування ран; лікування гострих і хронічних неспецифічних грибкових вагінітів, трихомоніазу, кандидозу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до йоду та метронідазолу. Гіпертиреоз, аденома щитовидної залози, ниркова недостатність, герпетиформний дерматит Дюринга, одночасне застосування радіоактивного йоду, період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 2 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пепарат призначений виключно для місцевого застосування.Систематичному застосуванню препарату повинно передувати пробне нанесення.Слід уникати потрапляння препарату в очі. У випадках захворювань щитовидної залози (гіпертиреоз та ін.), особливо у хворих літнього віку, слід застосовувати Скіндез® з обережністю. Слід уникати впливу ультрафіолетових або прямих сонячних променів в період застосування препарату.Довготривале застосування може спричинювати подразнення, а інколи і тяжкі реакції шкіри. При появі ознак подразнення чи гіперчутливості нанесення препарату слід припинити.Значні кількості йоду можуть викликати гіпертиреоз у хворих із порушенням функції щитовидної залози. Тому їм обмежують застосування мазі щодо часу і площі поверхні шкіри, що обробляється.Якщо під час лікування виникнуть симптоми гіпертиреозу, слід перевірити функцію щитовидної залози.Особливої обережності необхідно дотримуватись при регулярному застосуванні препарату у пацієнтів із раніше діагностованою нирковою недостатністю. Слід уникати регулярного застосування мазі у хворих, які отримують препарати літію.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Скіндез® не слід застосовувати жінкам в період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Скіндез® не можна застосовувати для обробки шкіри у дітей віком до 2 років.

Способ применения и дозы:

0,5 см мазі наносять тонким шаром на уражені ділянки 2-3 рази на добу. При застосуванні препарату на шкіру накладають стерильну марлеву пов’язку. Можна наносити мазь на перев’язочний матеріал, а потім прикладати до рани. Тривалість лікування 3-4 місяці. Для лікування грибкових вагінітів 0,5 см мазі наносять на тампон і застосовують в піхву 1–2 рази на добу протягом 1–2 тижнів. 

Передозировка:

Не спостерігалось.

Побочные действия:

Можливий місцевий прояв підвищеної чутливості до йоду (свербіж, гіперемія). Шкірні реакції підвищеної чутливості стосовно метронідазолу – висип на шкірі, свербіж, кропив’янка. В окремих випадках можливі генералізовані гострі реакції зі зниженням артеріального тиску і/або утрудненим диханням (анафілактичні реакції). В окремих випадках у схильних осіб був відмічений гіпертиреоз, індукований йодом. У поодиноких випадках препарат може спричинювати шкірні реакції гіперчутливості, наприкладконтактний дерматит з утворенням псоріазоподібних червоних дрібних бульозних елементів. Упацієнтів з раніше виявленими захворюваннями щитовидної залози можливий розвиток елементів гіпертиреозу, викликаний йодом.Нанесення мазі на обширні поверхні ран чи тяжкі опіки може спричинити небажані явища, наприклад, зміни рівня електролітів сироватки крові (гіпернатріємія) і осмолярності, метаболічний ацидоз, порушення функції нирок та гостру ниркову недостатність.

Лекарственное взаимодействие:

Скіндез® не можна застосовувати з іншими дезінфекційними засобами, що містять ртуть, мазями, до складу яких входять ферменти, з бензойною настойкою, несумісний з окиснювачамиі речовинами, що мають кислу реакцію.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

10 г у тубі, 1 туба в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медицинских наук

Луганский государственный медицинский университет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.