Серцево-Судинний (Combined drugs) інструкція із застосування

Сердечно-Сосудистый фото, інструкція
Дозування:
Серцево-Судинний збір по 1,5 г у філ.-пак. №25 в пач.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

збір

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані засоби рослинного походження для застосування в кардіології.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: суміш лікарської рослинної сировини подрібненої: пустирнику трава (leonuri cardiacae herba) – 3 ч, хмелю шишки (lupuli flores) – 2 ч, м’яти перцевої листя (menthae piperitae folium) – 1,5 ч, валеріани корені (valerianae radix) – 1,5 ч, глоду листя та квітки (crataegi folium cum flores) – 1 ч, глоду плоди (crataegi fructus) – 1 ч.

Лікарська форма:

збір

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані засоби рослинного походження для застосування в кардіології.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Нейроциркуляторна дистонія, неврози серця, пароксизмальна суправентрикулярна тахікардія (при легких формах) у складі комплексної терапії, у комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця (стенокардія напруги, І - ІІ клас), гіпертонічної хвороби (І - ІІ стадія).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Немає особливих заходів безпеки при застосуванні Серцево-судинного збору. При погіршенні стану необхідно звернутися до лікаря. Перед застосуванням настій рекомендується збовтати.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека та клінічна ефективність застосування препарату у період вагітності або годування груддю не вивчалися, тому не слід призначати Серцево-судинний збір цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Можливі прояви седативної дії, тому слід з обережністю керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені, тому не слід призначати Серцево-судинний збір цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

2 фільтр-пакети вміщують у скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. 10 г (2 столові ложки) збору вміщують в емальований посуд, заливають 500 мл гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 500 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на добу за 20 - 30 хв до прийому їжі. Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту, переносимості препарату та зазвичай становить 2 - 4 тижні.

Передозування:

Повідомлень щодо передозування препарату не надходило. Можливі явища гіперчутливості до препарату.Лікування: відміна препарату, призначення десенсибілізуючих засобів.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції, підвищена втомлюваність, сонливість, запаморочення. У разі появи будь-яких незвичних реакцій слід проконсультуватися з лікарем.

Лікарська взаємодія:

Не встановлено.При одночасному застосуванні можливе посилення дії антиангінальних, гіпотензивних, анти- аритмічних лікарських засобів, нейролептиків, транквілізаторів і снодійних препаратів.

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.Зберігати в недоступному для дітей місці.Приготовлений настій зберігати у прохолодному (8-15 ºС) місці не більше 2 діб.

Форма випуску / упаковка:

По 1,5 г у фільтр-пакетах № 25 у пачці або по 50 г у пакеті.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.