Антикоагулянтный И Консервирующий Раствор Для Крови Человека инструкция по применению

Антикоагулянтный И Консервирующий Раствор Для Крови Человека фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Антикоагулянтный И Консервирующий Раствор Для Крови Человека раствор по 250 мл в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12337/01/01 от 09.06.2017. Приказ № 627 от 09.06.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 л розчину містить натрію цитрату 22,0 г, кислоти лимонної моногідрату 8,0 г або кислоти лимонної безводної 7,3 г, глюкози моногідрату 24,5 г або глюкози безводної 22,3 г; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Производитель:

Фарматрейд, ДП, г.Дрогобыч, Львовская обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Допоміжні засоби для гемотрансфузії.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Антикоагулянтний і консервуючий розчин для крові людини – стерильний апірогенний розчин, який запобігає згортанню крові і забезпечує необхідні поживні речовини для посилення метаболізму і стабілізації клітин під час забору та зберігання крові. Як і у випадку інших живих систем, цілісність клітин крові під час зберігання залежить від точного біохімічного балансу багатьох речовин, особливо глюкози, іонів водню (рН) та аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). Для підтримання процесу безперервного продукування АТФ шляхом гліколізу глюкоза має бути в наявності в необхідній кількості. Кількість лимонної кислоти і цитрату натрію достатня для зв'язування іонізованого кальцію, який присутній у цільній крові. Цитрат запобігає згортанню крові шляхом пригнічення кількох залежних від кальцію стадій коагуляційної системи. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показания к применению:

Запобігання згортанню донорської крові та зберігання крові або її компонентів.

Противопоказания:

Переливання крові з дозуванням Антикоагулянтного і консервуючого розчину для крові людини протипоказане при наявності гіперчутливості до компонентів препарату. Підвищена кровоточивість внаслідок порушення протизгортальної системи.

Особенности применения:

Існує можливість ускладнень при швидкому переливанні великої кількості крові з дозуванням Антикоагулянтного і консервуючого розчину для крові людини у пацієнтів з порушеною функцією печінки і нирок або із захворюваннями серця (гіпокаліємія призводить до епілептичних нападів і серцевих розладів). У такому разі необхідно стежити за рівнем калію в організмі.Для запобігання виникненню гіпотермії як ускладнення необхідно підігрівати кров до температури 37 °С при проходженні через пристрій для переливання крові.Контейнер з розчином слід виймати із зовнішньої упаковки безпосередньо перед застосуванням.Контейнер одноразового використання, тому невикористані залишки знищити.Застосовувати тільки прозорий розчин і в разі, якщо контейнер не пошкоджений.Після видалення захисного мішка перевірити контейнер на відсутність витоку шляхом міцного стискання протягом 1 хвилини. При виявленні витоку розчин вилити, оскільки стерильність може бути порушена.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосовування у період вагітності або годування груддю можливе лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час застосування препарату слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Дети:

Оскільки досвід застосування препарату дітям відсутній, його можна призначати тільки у виняткових випадках, ретельно зважуючи співвідношення користь/ризик.

Способ применения и дозы:

Не застосовувати розчин для прямого внутрішньовенного введення!Розчин призначений для застосування тільки в апаратурі для плазмоцитоферезу. Процедуру забору крові та обробку її компонентів треба виконувати відповідно до інструкції для застосування апаратури з дотриманням суворих правил асептики. Залежно від типу апаратури та протоколу обробки крові співвідношення крові до Антикоагулянтного і консервуючого розчину для крові людини становить 6,5 : 1 - 12 : 1, тобто на 100 мл крові треба додавати 8 – 15 мл розчину антикоагулянту.Законсервована донорська або аутологічна еритроцитарна маса може зберігатися при температурі від 2 ºС до 6 ºС протягом 30 днів.

Передозировка:

Не спостерігається.

Побочные действия:

З боку імунної системи: гарячка, озноб.Алергічні реакції: кропив’янка, але рідко можуть спостерігатися утруднення дихання та ангіоневротичний набряк.Дуже рідкісними, але небезпечними побічними реакціями можуть бути анафілактоїдні реакції, тяжка задишка, набряк легенів та/або набряк гортані, бронхоспазм та/або ларингоспазм.З боку системи крові та лімфатичної системи: при високій швидкості введення або трансфузії великих об’ємів крові може спостерігатися циркуляторне перевантажування, що призводить до набряку легенів. Найбільшому ризику піддаються пацієнти літнього віку і які страждають на тяжку хронічну анемію.З боку серця: швидка інфузія великої кількості холодної крові може зменшити температуру тіла пацієнта, що може призвести до серцевої аритмії і навіть до зупинки серця.З боку нервової системи: у поодиноких випадках – парестезія, здебільшого навколо рота, а також м’язове посмикування, епілептичні напади.У пацієнтів з тяжкими захворюваннями печінки або нирок може спостерігатися цитратна токсичність, що відображає зниження рівня іонізованого кальцію внаслідок присутності в кровообігу великої кількості цитратного антикоагулянту. Цитратна кров, що вводиться з високою швидкістю, може швидко потрапити в серце і спричинити вентрикулярну аритмію. Для виявлення фізіологічно істотних змін рівня кальцію необхідні ЕКГ і контроль рівня іонізованого кальцію у плазмі крові.У пацієнтів з порушеннями кровообігу або метаболізму можливе виникнення ацидозу або алкалозу, а також гіпер- або гіпокаліємії.Загальні розлади: рідко – нудота, блювання; дуже рідко – головний біль.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Не перегрівати! Не заморожувати!Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 250 мл у контейнерах ПВХ. По 40 контейнерів у картонному ящику.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНе слід змішувати з іншими лікарськими засобами.Застосовувати тільки в апараті для плазмоцитоферезу.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ V07AC:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Антикоагулянтный И Консервирующий Раствор Для Крови Человека
Производитель:Фарматрейд, ДП, г.Дрогобыч, Львовская обл., Украина
Форма выпуска: По 250 мл у контейнерах ПВХ. По 40 контейнерів у картонному ящику.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12337/01/01 от 09.06.2017. Приказ № 627 от 09.06.2017
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 л розчину містить натрію цитрату 22,0 г, кислоти лимонної моногідрату 8,0 г або кислоти лимонної безводної 7,3 г, глюкози моногідрату 24,5 г або глюкози безводної 22,3 г; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Допоміжні засоби для гемотрансфузії.
Код АТХ:V07AC - Вспомогательные средства для гемотрансфузии
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама