Даларгин-Биолек (Dalargin) инструкция по применению

Даларгин-Биолек фото, инструкция
Дозировка:
Даларгин-Биолек лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 мг в амп. №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

лиофилизат

Производитель:

Непосредственное производство: ПАО «ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК».

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

лиофилизат

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

ПАО «ФАРМСТАНДАРТ-БИОЛЕК».

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Даларгін – пептидна сполука (тирозин-2-аланіл-гліцин-фенілаланіл-лейцил-аргініну діацетат), до структури якої входять залишки 6 амінокислот. Даларгін відноситься до засобів, які регулюють метаболічні процеси. Препарат прискорює загоювання виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, знижує кислотність шлункового соку за рахунок антисекреторної активності. Даларгін-Біолік® має також гіпотензивний вплив. Спостерігається позитивний вплив препарату на психічні функції хворих на алкоголізм.Фармакокінетика. Не вивчали.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії: загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки при довготривалому рубцюванні виразки; облітеруючі захворювання нижніх кінцівок; порушення психічного стану при алкоголізмі; панкреатит; панкреонекроз.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини.Виражена артеріальна гіпотензія. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Якщо існує виражений больовий симптом, одночасно з препаратом Даларгін-Біолік® слід призначити антацидні засоби.Особливості застосування. Інформація відсутня.Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності препарат протипоказаний.При необхідності лікування препаратом Даларгін-Біолік® слід припинити годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не вивчена.Якщо під час лікування препаратом Даларгін-Біолік® спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами або робіт з іншими механізмами.Спосіб застосування та дози. Даларгін-Біолік® вводити внутрішньом'язово та внутрішньовенно. Розчини для ін'єкцій готувати безпосередньо перед застосуванням. Вміст ампули розчинити у 0,9 % розчині натрію хлориду наступним чином:
Кількість даларгіну Кількість 0,9 % розчину натрію хлориду
в/м в/в
1 мг 1 мл 5 мл
2 мг 2 мл 10 мл
При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки або облітеруючих захворюваннях нижніх кінцівок разова доза препарату Даларгін-Біолік® становить 1-2 мг. Внутрішньом'язові ін'єкції вводити 2 рази на добу, внутрішньовенні – 1 раз на добу. Максимальна добова доза (при внутрішньом'язовому введенні) – до 5 мг. Курс лікування триває 3-4 тижні. Загальна доза препарату Даларгін-Біолік® на курс лікування становить 30-50 мг. При психічних розладах алкогольного генезу внутрішньовенно вводити 1 мг препарату в 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду.При гострому панкреатиті препарат вводити внутрішньовенно: в перший день – 2 мг, потім по 5 мг 1-2 рази на добу. Курс лікування – від 4 до 6 днів.При панкреонекрозі вводити внутрішньовенно по 5 мг 3-4 рази на добу (через 6-8 годин). Курс лікування – від 2 до 6 днів.Діти. Інформація про безпеку та ефективність застосування препарату Даларгін-Біолік® дітям відсутня, тому не рекомендується призначати препарат цій віковій категорії пацієнтів.Передозування. Не описане.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Побочные действия:

З боку судин: зниження артеріального тиску. З боку серця: тахікардія, серцебиття.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, оніміння верхніх кінцівок та обличчя.З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: почастішання або утруднення дихання, задуха.З боку імунної системи: алергічні реакції.З боку шкіри та підшкірних тканин: свербіж, гіперемія, кропив'янка, почервоніння або печіння шкіри обличчя, блідість шкірних покривів, пітливість.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, біль у животі, включаючи біль в епігастрії.Загальні розлади та реакції у місці введення: загальна слабкість, озноб, підвищення температури тіла, біль за грудиною, набряк обличчя; гіперемія, висипи, свербіж у місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мг в ампулах № 10.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не застосовувати розчинники, які не вказані у розділі Спосіб застосування та дози.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.