Дезлоратек (Desloratadine) инструкция по применению

Дезлоратек фото, инструкция
Дозировка:
Дезлоратек таблетки, п/о, по 5 мг №10 в блис.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Биовита Лабораториз Пвт. Лтд. для "ПРО-Фарма, УА, ООО", Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: дезлоратадин;1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг; допоміжні речовини: лактоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят, тальк, магнію стеарат, оболонка (гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171), лакове покриття з індигокарміном (Е 132) та діамантовим синім (Е 133)).

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Биовита Лабораториз Пвт. Лтд. для "ПРО-Фарма, УА, ООО", Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Швидке усунення алергічних станів, у тому числі полінозу та алергічного риніту (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк і набряклість носа, а також свербіж очей, сльозотеча та почервоніння очей, свербіж піднебіння, кашель); лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки. 

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Слід з особливою обережністю призначати пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю. Прийом Дезлоратеку не чинить негативної дії на шлунково-кишковий тракт, тому Дезлоратек можна застосовувати незалежно від прийому їжі в будь-який зручний для пацієнта час. У клініко-фармакологічних дослідженнях Дезлоратек не посилював такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції та сонливість. Результати психомоторних тестів істотно не відрізнялися у пацієнтів, які застосовували Дезлоратек і плацебо окремо чи разом з алкоголем. Дезлоратек не має седативного ефекту, не спричиняє загальмованості або сонливості у денний час, тому може бути рекомендований особам будь-яких професій, у тому числі тим, діяльність яких вимагає підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакції.Оскільки препарат містить лактозу, Дезлоратек не слід приймати хворим із непереносимістю лактози.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не слід застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком від 12 років: 1 таблетка Дезлоратек 5 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Тривалість лікування визначається тривалістю періоду контакту хворого з алергеном.

Передозировка:

У разі передозування показані стандартні заходи, спрямовані на видалення неабсорбованої активної речовини (промити шлунок, застосувати активоване вугілля). Рекомендується симптоматичне лікування. У клінічних дослідженнях Дезлоратеку у дорослих і тітей, які приймали дози до 45 мг (що у 9 разів перевищували рекомендовані), тяжких небажаних реакцій не виявлено. Дезлоратек не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення при перітонеальному діалізі не встановлена.

Побочные действия:

У клінічних дослідженнях при застосуванні дезлоратадину у рекомендованій дозі 5 мг/добу частота небажаних явищ була на 3 % вища, ніж у групі плацебо. У дорослих і підлітків (12 років і старше) при застосуванні дезлоратадину спостерігалися такі небажані ефекти, частота яких була дещо вищою, ніж при застосуванні плацебо: підвищена стомлюваність, сухість у роті, головний біль. Відмічені одиничні випадки запаморочення, сонливості, тахікардії, відчуття серцебиття, болю в животі, нудоти, блювання, диспепсії, діареї, підвищення вмісту білірубіну, печінкових ферментів в сироватці крові, алергічних реакцій (анфілактичний шок, ангіоневротичний набряк, свербіж, висип, кропив'янка).

Лекарственное взаимодействие:

Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена. Дезлоратек може застосовуватися у поєднанні з препаратами, що блокують цитохром Р450 та алкоголем. При одночасному застосуванні з кетоконазолом і еритроміцином клінічно значущих змін концентрації дезлоратадину в плазмі не виявлено. Дезлоратек можна призначати сумісно з флуоксетином і азитроміцином.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.