Дибикор (Taurine) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: ПИК-ФАРМА ПРО, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Другие кардиологические препараты.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: таурин;1 таблетка містить таурину 250 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

ПИК-ФАРМА ПРО, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Другие кардиологические препараты.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії серцево-судинної недостатності різної етіології: інтоксикація, спричинена серцевими глікозидами. У комплексному лікуванні цукрового діабету І типу; цукровий діабет ІІ типу.

Противопоказания:

При підвищеній чутливості до діючої речовини або до інших компонентів препарату; дитячий вік.Особливі застереження. Не слід змінювати дозу препарату самостійно. Якщо дія препарату здається надто слабкою або сильною, проконсультуйтеся з лікарем.При застосуванні Дибикору слід зменшити дозу серцевих глікозидів (іноді у 2 рази) залежно від чутливості пацієнтів до серцевих глікозидів. Це ж стосується і блокаторів повільних кальцієвих каналів.Якщо при застосуванні Дибикору і пероральних цукрознижувальних засобів або інсуліну розвивається гіпоглікемічний стан, потрібно зменшити дозу цукрознижувальних засобів або інсуліну. Сам Дибикор не спричиняє гіпоглікемію.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпечність застосування препарату у період вагітності та годування груддю не вивчена.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

З огляду на загальні міркування та механізм дії, препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.

Дети:

Не застосовують дітям, оскільки безпечність для цієї категорії пацієнтів не встановлена.Спосіб застосування та дози. Тривалість лікування і дозу визначає лікар. При серцевій недостатності Дибикор приймають внутрішньо по 250-500 мг 2 рази на добу за 20 хв до їди, курс лікування – 30 днів. Дозу можна збільшити до 2-3 г на добу або зменшити до 125 мг на прийом. При цукровому діабеті ІІ типу – по 500 мг 2 рази на добу в комбінації з іншими таблетованими цукрознижувальними засобами. При цукровому діабеті І типу – по 500 мг 2 рази на добу в комбінації з інсулінотерапією протягом 3-6 місяців.Максимальна добова доза при серцевій недостатності – 3 г, при цукровому діабеті І і ІІ типу – 1,5 г.Передозування.Можливі явища гіперчутливості, що потребують відміни препарату. Лікування симптоматичне.Побічні ефекти. Можливі алергічні реакції на компоненти препарату (висипання, свербіж).Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Дибикор посилює інотропний ефект серцевих глікозидів. Дибикор не впливає на гіпоглікемічну активність інсуліну і пероральних цукрознижувальних препаратів.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, по 6 контурних чарункових упаковок у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.