Дикломек (Diclofenac) инструкция по применению

Дикломек фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

100 г містить диклофенаку діетиламіну 1,16 г, що еквівалентно диклофенаку натрію 1г;допоміжні речовини: карбопол 934Р, парафін рідкий важких фракцій, спирт ізопропіловий, цетомакрогол 1000, цетіол ЛС, діетиламін, есенція адонію, пропіленгліколь, вода деіонізована.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

білий, непрозорий, однорідний гель;

Производитель:

Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

ФармакодинамікаДикломек виявляє місцеву протизапальну, протиревматичну і знеболювальну дією. Даний препарат, пригнічуючи циклооксигеназу, порушує утворення простагландинів, що беруть участь у процесах виникнення болі і пропасниці.Фармакокінетика.При місцевому застосуванні диклофенаку у формі гелю тільки незначна кількість препарату всмоктується у кров. Виводиться із сечею у формі диклофенаку та його метаболітів. Завдяки цьому місцеве застосування диклофенаку не проявляє системного токсичного впливу на організм. При нанесенні препарату на ушкоджену шкіру утворюється плівка, з якої поступово вивільняється діюча речовина, що завдяки спеціально підібраним допоміжним речовинам ефективно й глибоко проникає в підлягаючі тканини. В результаті цього встановлено, що концентрація Дикломеку в синовіальній тканині і в рідині, взятій із зони запалення суглоба, є вищою, ніж у плазмі, що доводить місцеву дію препарату. При цьому небезпека передозування даного лікарського засобу відсутня.

Показания к применению:

Показаний дорослим і дітям старше 6 років для симптоматичної терапії:остеоартрозу периферичних суглобів і суглобів хребта;посттравматичного запалення сухожилля, зв'язок, м’язів і суглобів (розтягнення, перенаванта- ження, забиття);локалізованих форм ревматичних захворювань м'яких тканин (у тому числі тендовагініт, синдром плече - кістка, бурсит, періартрит).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів або до будь-якого з компонентів препарату.Досвіду щодо застосування препарату у періоди вагітності та лактації, а також у дітей до 6 років не має, тому препарат не рекомендується призначати даній категорії пацієнтів.

Особенности применения:

Наносять гель тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Після нанесення гелю не слід накладати оклюзійну пов'язку. При нанесенні на більші поверхні шкіри протягом тривалого часу підвищується ризик розвитку системних побічних ефектів. Варто уникати потрапляння препарату в очі, на слизову оболонку або відкриті рани. Використовувати тільки як засіб для зовнішнього застосування. Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами на початку та кінці лікування .

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 6 років полоску гелю довжиною приблизно 4 - 8 см, залежно від площі ураженої ділянки або запаленого місця, наносять на шкіру і втирають.Нанесення повторюють 3 - 4 рази на день протягом 10 - 14 днів.Після нанесення необхідно вимити руки.

Передозировка:

Передозування малоймовірне, тому що абсорбція диклофенаку в системний кровотік при місцевому застосуванні невелика.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можливе виникнення свербежу, еритеми або відчуття печіння. Здатний спричиняти системні алергічні побічні ефекти у вигляді шкірного висипу при тривалому застосуванні на великих ділянках поверхні шкіри.

Лекарственное взаимодействие:

На сьогодні не повідомлялося про які небудь взаємодії препарату Дикломек з іншими лікарськими засобами.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.Термін придатності - 4 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 г гелю в алюмінієвій тубі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічні назви: диклофенак [2-[2,6-дихлорофеніл)аміно] феніл] ацетат;

Форма випуску

Гель.

Заявник

Тріфарма Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина.Адреса виробника. Хадимкой Йолу Хошдере Мевкіі, Йозгюр Наклійат Аркаси Хадімкой, Стамбул, Туреччина. Адреса заявника. Корі Шехітлері № 23, 34394 Зінджирлікую, Стамбул, Туреччина.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.