Диклоран Плюс инструкция по применению

Диклоран Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диклоран Плюс гель по 30 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7366/01/01 от 22.02.2013. Приказ № 157 от 22.02.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
medpravda
Редакция Медправда Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 31.05.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, еквівалентно диклофенаку натрію 10 мг, метилсаліцилату 100 мг, ментолу (левоментолу) 50 мг, олії лляної 30 мг; допоміжні речовини: карбомерний гомополімер (тип С); кислота лимонна, моногідрат; діетиламін; динатрію едетат; спирт бензиловий; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; пропіленгліколь; бутилгідроксіанізол (E 320); бутилгідрокситолуол (E 321); вода очищена.

Производитель:

Юник Фармасьютикал Лабораториз для Джонсон & Джонсон, ООО, Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, які застосовуються місцево при суглобових та м’язових болях. Нестероїдні протизапальні препа

Показания к применению:

Симптоматичне лікування болю, запалення та набряку при:— пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад унаслідок вивиху, розтягнення, синців); спортивні травми;— запальних і дегенеративних захворюваннях суглобів (остеоартрит периферичних суглобів і хребта), запальних ураженнях опорно-рухового апарату різного ґенезу (бурсит, артрит, тендосиновіт, тендиніт).

Противопоказания:

— Підвищена чутливість до диклофенаку, ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів;— підвищена чутливість до інших компонентів препарату;— бронхіальна астма, кропив’янка або риніт, спровоковані застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або іншими нестероїдними протизапальними засобами;— виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у фазі загострення;— ушкодження епідермісу, відкриті рани у ділянці застосування;— під час останнього триместру вагітності.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Застосовувати тільки як зовнішній засіб.З обережністю застосовувати з пероральними НПЗЗ. Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, але, оскільки імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку не виключена при нанесенні препарату на доволі великі ділянки шкіри у великих дозах або протягом тривалого часу, препарат слід з обережністю застосовувати при пептичній виразці шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення та в анамнезі, порушенні функцій печінки/нирок, порушенні кровотворення, поліпози слизової оболонки порожнини носа.Препарат рекомендується наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на запалену, поранену або інфіковану шкіру.Слід запобігати потраплянню препарату в очі та інші слизові оболонки. Препарат не можна ковтати.Диклоран Плюс містить пропіленгліколь, що може спричинити у деяких пацієнтів слабке локалізоване подразнення шкіри.При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити. Не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Клінічний досвід застосування вагітним жінкам обмежений, тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосування цього препарату. У ІІІ триместрі вагітності застосування Диклорану® Плюс протипоказане у зв'язку з впливом диклофенаку або інших інгібіторів простагландинів на можливість передчасного закриття артеріального протоку та/або слабкості родової діяльності, відсутності скорочень матки.Досвіду застосування Диклорану® Плюс у період годування груддю немає, тому на період лікування препаратом слід припинити годування груддю.У ході досліджень на тваринах не було виявлено жодного прояву шкідливого впливу препарату на вагітність або ембріональний розвиток, пологи або постнатальний розвиток дитини. При наявності вагомих підстав для застосування препарату Диклоран® Плюс у період годування груддю, коли очікувана користь препарату перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не рекомендований для застосування дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям старше 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються, необхідно звернутися за консультацією лікаря.

Способ применения и дозы:

Застосовувати зовнішньо!Дорослим і дітям віком від 14 років 2-4 г гелю (смужка 4-8 см) нанести тонким шаром на шкіру та легко втирати 2-3 рази на добу. Середня добова доза становить 10 г гелю, що відповідає 100 мг диклофенаку натрію. Наносити препарат слід на неушкоджену шкіру, уникати потрапляння в очі та на слизові оболонки. Не можна наносить гель на відкриті рани.Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.Тривалість терапії визначає лікар залежно від характеру захворювання та ефективності лікування. Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль.Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.Гель Диклоран® Плюс можна використовувати як додатковий лікарський засіб у пацієнтів із захворюваннями суглобів, які одночасно приймають пероральні лікарські форми диклофенаку натрію.

Передозировка:

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами. Хворому слід звернутися до лікаря.Симптоматичне лікування проводиться з появою ознак розвитку ускладнень, таких як підвищений артеріальний тиск, ниркова недостатність, судоми, пригнічення дихання, ускладнення з боку травного тракту.

Побочные действия:

Інфекції та інвазії: пустульозні висипання.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка), ангіоневротичний набряк.З боку респіраторної системи: бронхіальна астма, задишка.З боку шкіри та сполучних тканин: висипання, у тому числі генералізований шкірний висип, свербіж, екзема, еритема, везикули, папули, лущення, дерматит, у тому числі контактний дерматит, бульозний дерматит, реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри, подразнення, набряк шкіри у місці нанесення препарату.Імовірність виникнення системних побічних реакцій після місцевого застосування диклофенаку невелика порівняно з частотою побічних реакцій під час перорального лікування диклофенаком, проте якщо гель наноситься на великі ділянки шкіри протягом тривалого часу, не можна виключити можливість виникнення системних побічних реакцій. У такому разі слід керуватися інформацією, викладеною в інструкціях для медичного застосування для інших форм випуску диклофенаку.Пацієнта слід поінформувати про необхідність припинити застосування препарату і звернутися до лікаря у разі появи будь-яких побічних явищ або інших незвичних реакцій.

Лекарственное взаимодействие:

Диклофенак може потенціювати дію ліків, що індукують фотосенсибілізацію.Повідомлень про клінічно значущі взаємодії з іншими лікарськими засобами не надходило. Проте необхідно враховувати, що диклофенак натрію може потенціювати специфічні ефекти, зокрема ульцерогенну дію кортикостероїдів, підвищувати концентрацію літію в крові, ослабляти дію сечогінних засобів і салуретиків групи тіазиду і фуросеміду. При застосуванні одночасно з антикоагулянтами слід контролювати стан системи згортання крові. Слід бути обережними при одночасному застосуванні гелю з нестероїдними протизапальними засобами для перорального приймання, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів, особливо системних побічних ефектів.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 ºС у місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику; по одній тубі у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диклоран Плюс
Производитель:Юник Фармасьютикал Лабораториз для Джонсон & Джонсон, ООО, Индия/Украина
Форма выпуска: По 30 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику; по одній тубі у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7366/01/01 от 22.02.2013. Приказ № 157 от 22.02.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, еквівалентно диклофенаку натрію 10 мг, метилсаліцилату 100 мг, ментолу (левоментолу) 50 мг, олії лляної 30 мг; допоміжні речовини: карбомерний гомополімер (тип С); кислота лимонна, моногідрат; діетиламін; динатрію едетат; спирт бензиловий; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; пропіленгліколь; бутилгідроксіанізол (E 320); бутилгідрокситолуол (E 321); вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, які застосовуються місцево при суглобових та м’язових болях. Нестероїдні протизапальні препа
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама