Доппельгерц Виталотоник инструкция по применению

Доппельгерц Виталотоник фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Доппельгерц Виталотоник раствор ор. по 1000 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7716/01/01 от 15.02.2008. Приказ № 76 от 15.02.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 мл Доппельгерц® Віталотоніку містять рідкого екстракту листя і квіток глоду, гліколевого (1:1) 1,22 г, рідкого екстракту листя меліси, гліколевого (1:1) 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю, гліколевого (1:1) 0,84 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин 85 %, сахарин натрій, натрію цикламат, ванілін, ароматизатор мандариновий, кислота сорбінова, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

рідина світло-коричневого кольору, прозора, ароматна, з легким фруктовим присмаком; рН 3,8 – 4,8, щільність 1,020 – 1,035 г/мл;

Производитель:

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Тонизирующие средства.

Фармакологические свойства:

Комбінований препарат загальнотонізуючої дії.Фармакодинаміка. Препарати з листя і квіток глоду мають такі властивості: підвищують коронарний кровоток і перфузію міокарда, чинять позитивну інотропну і дромотропну дію, подовжують ефективний рефрактерний період міокарда, знижують периферичний опір судин.Листя меліси застосовують при порушеннях сну і функціональних шлунково-кишкових розладах. Лікарський засіб має слабкий седативний ефект і тому застосовується при станах напруженості, занепокоєння та дратівливості.Шишки хмелю застосовуються при подібних терапевтичних показаннях – легких психічних розладах і порушеннях сну.Обидва компоненти сприяють відновленню зниженої опірності до нервових навантажень. Крім того, вони сприятливо впливають на загальний стан організму після хвороби.Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показания к применению:

Лікування легких серцево-судинних порушень функціонального характеру, підвищення опірності до нервових перенапружень, поліпшення загального стану після перенесених захворювань, як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячій вік до 12 років.

Особенности применения:

Препарат не містить ні алкоголю, ні цукру, ні вуглеводів. Тому його також можуть застосовувати хворі на діабет, епілепсію, хронічний алкоголізм, а також пацієнти з черепно-мозковими травмами та захворюваннями печінки.Вагітність і годування груддюЧерез відсутність клінічних даних застосування препарату у ці періоди не рекомендується.Вплив на здатність керування автомобілем або працювати зі складними механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Застосовується внутрішньо. Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 20 мл (2 десертні ложки) 3 рази на добу, після їди.

Передозировка:

При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск і спричиняти серцеву аритмію.При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Побочные действия:

Як правило, препарат переноситься добре. При застосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але в окремих випадках можливі алергічні реакції на компоненти препарату (почервоніння шкіри, свербіж), незначні розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос).При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск.При перших ознаках підвищеної чутливості до препарату необхідно припинити його застосування.Якщо Ви помітите у себе побічні явища, не зазначені вище, будь ласка, повідомте про них своєму лікарю.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

5 років.Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому та захищеному від світла місці, при температурі до +25°С. Після відкриття флакона зберігати у прохолодному місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у флаконі з коричневого скла. 1 флакон в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург Німеччина.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин оральний.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Доппельгерц Виталотоник
Производитель:Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Форма выпуска: По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у флаконі з коричневого скла. 1 флакон в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург Німеччина.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7716/01/01 от 15.02.2008. Приказ № 76 от 15.02.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 мл Доппельгерц® Віталотоніку містять рідкого екстракту листя і квіток глоду, гліколевого (1:1) 1,22 г, рідкого екстракту листя меліси, гліколевого (1:1) 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю, гліколевого (1:1) 0,84 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин 85 %, сахарин натрій, натрію цикламат, ванілін, ароматизатор мандариновий, кислота сорбінова, вода очищена.

Фармакологическая группа:Тонизирующие средства.
Код АТХ:A13A - Тонизирующие средства
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама