Эсберитокс (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Шапер & Брюммер ГмбХ & Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы. Мифамуртид.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 3,2 мг сухого екстракту (4-9:1) із суміші сировини: кореневищ баптизії красильної (Bapticia tinctoria L); кореня ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea Moench); коренів ехінацеї паліди (Echinacea pallida Nutt); молодих пагонів та листя туї (Thuja occidentalis L.). Екстрагент: етанол 30 % (об/об);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; макрогол 6000; магнію стеарат; сахароза.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Шапер & Брюммер ГмбХ & Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы. Мифамуртид.

Показания к применению:

Для зміцнення опірності організму як підтримуюча терапія при комплексному лікуванні вірусних застудних захворювань.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату. Не слід застосовувати препарат хворим з прогресуючими системними захворюваннями (туберкульоз та саркоїдоз); при аутоімунних захворюваннях (колагеноз, розсіяний склероз); при імунодефіцитних станах (СНІД, ВІЛ-інфекції); при імуносупресорних станах, спричинених застосуванням цитостатичних препаратів або імуносупресорів, наприклад після трансплантації; при гематологічних захворюваннях (лейкемія, агранулоцитоз).

Особенности применения:

У випадку, якщо симптоми захворювання посилюються або продовжуються довше, ніж 10 днів, або виникла задишка, гарячка, гнійні або кров’янисті виділення, слід звернутися до лікаря. Пацієнтам, які страждають від рідкісної спадкової непереносимості галактози, спадкової непереносимості фруктози, дефіциту сахарази ізомальтази, дефіциту лактази або порушення всмоктування глюкози і галактози, не слід застосовувати Есберітокс, таблетки.Застосування у період вагітності або годування груддю.Не застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати 3 рази на добу по 3 - 6 таблеток.Дітям віком від 7 до 11 років: 3 рази на добу по 2 таблетки.Дітям віком від 4 до 6 років: 3 рази на добу по 1 - 2 таблетки.Таблетки необхідно запивати великою кількістю рідини, бажано водою, або розчиняти у ротовій порожнині вранці, в обід та ввечері. Діти.Препарат призначений для дітей віком від 4 років.

Передозировка:

Передозування не спостерігалося.

Побочные действия:

Оцінка побічних ефектів ґрунтується на таких показниках частоти:дуже часто: ≥ 1/10;часто: ≥ 1/100 до < 1/10;рідко: ≥ 1/1,000 до < 1/100;рідко: ≥ 1/10,000 to < 1/1,000;дуже рідко: < 1/10,000;невідомо: частота не може бути встановлена з доступних даних.З боку імунної системи:Реакції підвищеної чутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, набряк обличчя, задишка, зниження артеріального тиску. З боку шлунково-кишкового тракту:Біль у животі, блювання, діарея.Загальні порушення: Запаморочення.Дані щодо частоти відсутні.

Лекарственное взаимодействие:

Встановлено, що препарат з кореня ехінацеї пурпурової впливає на діяльність цитохрому-Р450 ізоформи CYP3A або CYP1A2, які задіяні у метаболізмі лікарських засобів. Для інших компонентів препарату Есберітокс, таблетки досліджень не проводили. Цей лікарський препарат не достатньо досліджений щодо зазначеного вище ефекту. Таким чином, препарат Есберітокс, таблетки не слід застосовувати разом з лікарськими засобами, виведення яких залежить від діяльності цитохрому-Р450 ізоформи CYP3A або CYP1A2. На даний час невідомі будь-яких протипоказання щодо прийому препарату Есберітокс, таблетки з їжею та напоями. Відповідні дослідження з препаратом не проводили.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 таблеток у блістері; по 2, або 3, або 5, або по 10 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.