Фитовен (Combined drugs) инструкция по применению

Фитовен фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Фитовен гель по 100 мл в тубах
Производитель:
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Здравле, АО, Сербия

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 г гелю міститьрідкий екстракт насіння кінського каштану (1:2,4) 350 мг,спиртовий екстракт трави буркуна (1:4-5) 20 мг,розмаринову олію  2 мг,лавандову олію  1 мг;допоміжні речовини: карбопол 940, триетаноламін, вода.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

гомогенна, однорідна, прозора гелева маса жовтувато-коричневого кольору;

Производитель:

Здравле, АО, Сербия

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований ангіопротекторний препарат із капіляро- і венопротекторним ефектом для зовнішнього застосування, що містить екстракт насіння кінського каштану, екстракт трави буркуна, розмаринову та лавандову олії.Екстракт насіння кінського каштану є сумішшю тритерпентинових глікозидів, чинить протизапальну й антиексудативну дію, знижує проникність стінок капілярів, внаслідок чого знижується фільтрація низькомолекулярних білків, електролітів і води у міжклітинний простір, знижується набряклість тканин. Підвищує тонус венозних судин, покращує реологічні властивості крові. Має помірний антикоагулянтний ефект.Основними активними речовинами екстракту буркуна є мелітолін і кумарин, які доповнюють дію кінського каштану, знижують проникність стінок судин і поліпшують венозний кровообіг. Фармакокінетика. Компоненти препарату при місцевому застосуванні практично не всмоктуються і не потрапляють у значній кількості до системного кровотоку.

Показания к применению:

Симптоматична терапія при захворюваннях та симптомах, спричинених порушенням периферичного кровообігу:хронічна венозна недостатність, передварикозний та варикозний синдроми;тромбоз поверхневих вен;поверхневий тромбофлебіт, флебіт після внутрішньовенних ін’єкцій;посттравматичні або післяопераційні набряки, гематоми, забиття.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не наносити препарат на відкриті рани або подразнену шкіру, а також на слизові оболонки.При варикозному розширенні вен на ногах рекомендується застосовувати також еластичний бинт або носити спеціальні компресійні колготки. Вагітність та годування груддю.Обмежень щодо застосування гелю у період вагітності й годування груддю немає. Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.Не впливає.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Застосовують зовнішньо.Гель наносять тонким шаром на уражену ділянку та навколо неї 2 - 4 рази на добу, обережно втираючи. Нижні кінцівки при цьому масажують у напрямку знизу вгору. При трофічних виразках гомілки гель наносять тільки на краї виразки (де порушений кровообіг). Препарат наносять поступово, невеликими порціями. При запальних захворюваннях вен гель наносять не втираючи. Безпека та клінічна ефективність застосування препарату в дітей віком до 12 років не встановлені, тому не рекомендується його застосування у цій групі пацієнтів.

Передозировка:

Не описане. При застосуванні надмірної кількості препарату треба промити шкіру великою кількістю прохолодної води.

Побочные действия:

Не описана. Як і при використанні всіх лікарських засобів для зовнішнього застосування, при застосуванні Фітовену можлива реакція підвищеної чутливості до компонентів препарату. 

Лекарственное взаимодействие:

При застосуванні гелю не можна одночасно наносити на ту саму ділянку шкіри інші лікарські засоби. 

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати!Термін придатності – 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Гель у тубах по 50 мл та 100 мл.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Гель.

Адреса

Вул. Влайкова 199, 16000 Лесковац, Сербія.

Дополнительные данные

Дозировка:
Фитовен гель по 100 мл в тубах
Регистрация:
№ UA/7262/01/01 от 31.10.2007. Приказ № 663 от 31.10.2007
Производитель:
МНН:
Фарм. группа:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.