Фунготербин Нео (Combined drugs) инструкция по применению

Фунготербин Нео фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Фунготербин Нео гель д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Нижфарм, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Протигрибковий засіб.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: тербінафіну гідрохлорид; сечовина;1 г гелю містить тербінафіну гідрохлориду (у перерахуванні на 100 % речовину) 0,01 г, сечовини 0,10 г;допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол (Е 321), карбомер, триетаноламін, макрогол. 

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Нижфарм, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Протигрибковий засіб.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка Протигрибковий препарат для місцевого застосування. Тербінафін – активна речовина Фунготербіну НЕО - являє собою аліламін і має широкий спектр протигрибкової дії.Тербінафін порушує біосинтез ергостеролу, що відбувається в грибах, на ранніх стадіях. Це призводить до дефіциту ергостеролу і до внутрішньоклітинного накопичення сквалену, що спричиняє загибель клітини гриба. Дія тербінафіну здійснюється шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази, розташованого на клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450, тому тербінафін не впливає на метаболізм гормонів чи інших лікарських препаратів.Тербінафін чинить фунгіцидну дію відносно дерматофітів, плісеневих і деяких диморфних грибів. Активність відносно дріжджеподібних грибів залежно від їх виду може бути фунгіцидною чи фунгістатичною. Сечовина – другий активний компонент Фунготербіну НЕО – має пом’якшувальний, відлущувальний і зволожувальний ефект,може підвищувати дерматопенетрантність (проникнення в шкіру) і створювати високі концентрації тербінафіну в шкірі. Сечовина сприяє зв’язуванню води і розм’якшенню рогового шару шкіри. Фармакокінетика При місцевому застосуванні гелю всмоктується менше 5% тербінафіну, таким чином, системна дія препарату мінімальна. Препарат швидко проникає в шкіру і накопичується в сальних залозах.

Показания к применению:

Лікування і профілактика грибкових захворювань, таких якгрибкові інфекції шкіри, викликані дерматофітами, такими як Trychophyton (наприклад T.rubrum, T.mentagrophytes, T.verrucosum, T.violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum.інфекції шкіри, викликанні дріжджеподібними грибами роду Candida (наприклад Candida albicans).різнобарвний лишай (Pityrosporum versicolor), викликаний Pityrosporum orbiculare (також відомий під назвою Malassezia furfur).

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 18 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Зменшення вираженості клінічних проявів звичайно спостерігається в перші дні лікування. У разі нерегулярного лікування або передчасного його припинення є ризик поновлення інфекції. Якщо через два тижні лікування не відзначається ознак поліпшення, слід переглянути діагноз. Гель призначений тільки для зовнішнього застосування. Слід уникати потрапляння препарату в очі і на слизові оболонки, оскільки препарат може спричинити подразнення. При випадковому потраплянні препарату в очі, їх потрібно негайно промити проточною водою, а у розі розвитку стійкого подразнення необхідно проконсультуватися з лікарем.З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з:печінковою і/чи нирковою недостатністю, алкоголізмом, захворюваннями крові, пухлинами, хворобами обміну речовин, патологіями судин кінцівок, а також вагітним та жінкам, які годують груддю.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю. В експериментальних дослідженнях тератогенних властивостей тербінафіну виявлено не було. Застосування препарату в період вагітності можливе в тих випадках, коли потенційна користь для жінки перевищує ризик для плода.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для зовнішнього застосування. Гель наносять на шкіру один чи два рази на добу, накладаючи тонким шаром на уражену ділянку і злегка втираючи. Для підвищення ефективності лікування можливе використання оклюзійних пов’язок. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, в міжпальцевих проміжках, між сідницями, в паховій ділянці), місця нанесення гелю можна прикривати марлею, особливо на ніч. Середня тривалість і кратність лікування :Дерматомікоз тулуба, гомілок: протягом 1 тижня 1 раз на день.Дерматомікоз стоп: протягом 1 тижня 1 раз на день.Кандидоз шкіри: протягом 1-2 тижнів 1 або 2 рази на день.Різнобарвний лишай: протягом 1 тижня 1 або 2 рази на день.Діти. Не застосовують дітям віком до 18 років.

Передозировка:

Про випадки передозування препарату не повідомлялось. Якщо ж випадково препарат буде прийнятий всередину, можливі такі ж побічні явища, як і при передозуванні таблеток, які містять тербінафіну гідрохлорид: відчуття нудоти, порушення апетиту, біль у верхній частині живота, діарея. 

Побочные действия:

У рідкісних випадках в місці нанесення гелю можливе почервоніння шкіри, відчуття свербежу або печіння, лущення шкіри, контактний дерматит, екзема, порушення пігментації, еритема, однак ці явища рідко призводили до необхідності припинення лікування. Вищеназвані симптоми слід відрізняти від алергічних реакцій, наприклад кропив’янки, які виникають рідко, однак при їх появі необхідно припинити лікування.  

Лекарственное взаимодействие:

Лікарської взаємодії при застосуванні тербінафіну зовнішньо не виявлено. Як застережний захід, не слід наносити інші лікарські засоби на оброблені Фунготербіном Нео ділянки.

Срок годности:

1,5 року. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г у тубі, по 1 тубі у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Виробник/Заявник

АТ Нижфарм.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місцезнаходження заявника. Російська Федерація, 603950, м. Нижній Новгород, вул. Салганська, 7.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.