Гептавир-150 инструкция по применению

Гептавир-150 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гептавир-150 таблетки, п/о, по 150 мг №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4646/01/01 от 27.06.2006. Приказ № 411 от 27.06.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить ламівудину 150 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію крохмалю гліколят, Ораdry 04В56704 коричневий.

Основные физико-химические свойства:

таблетки довгастої форми, вкриті оболонкою червоно-коричневого кольору, з позначенням: на одному боці – H/V і з розділовою рискою, на іншому боці – 150;

Производитель:

Фарма Старт, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Усередині клітини ламівудин фосфорилується до активного 5- трифосфатного метаболіту - ламівудинтрифосфату, який діє як субстрат для вірусної полімерази вірусу гепатиту В, інгібує зворотну транскриптазу ВІЛ. Нормальний метаболізм ДНК-клітини ламівудину трифосфат не порушує.Фармакокінетика. Ламівудин добре всмоктується з травного тракту, і його біодоступність при пероральному прийомі у дорослих становить 80 - 85%. Зв'язування з білками плазми становить 36%. Максимум концентрації у сироватці крові досягається за годину. При терапевтичному рівні доз це становить приблизно 1,1 - 1,5 мкг/мл і мінімальний рівень — 0,015 -0,02 мкг/мл. Уявний об'єм розподілу - 1,3 ± 0,4 л/кг.Прийом ламівудину під час їди сповільнює час досягнення піку концентрації і його рівень (до 47%), однак це не впливає на загальний рівень абсорбованого ламівудину, тому препарат можна приймати під час їди. Середній рівень системного кліренсу ламівудину дорівнює в середньому 0,3 л/год/кг. Період напіввиведення - від 5 до 7 год. Більша частина ламівудину виводиться в незміненому вигляді із сечею шляхом гломерулярної фільтрації та активної секреції. Нирковий кліренс становить приблизно 70% від виведеного ламівудину.

Показания к применению:

Лікування ВІЛ-інфекції у комбінації з іншими антиретровірусними препаратами.

Противопоказания:

Таблетки Гептавір 150 не можна застосовувати пацієнтам з установленою клінічною гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату; період годування груддю. ВІЛ-інфікованим жінкам не рекомендується годувати груддю через загрозу інфікувати дитину. Дану лікарську форму препарату не застосовують дітям з масою тіла до 40 кг.

Особенности применения:

Пацієнтам з порушеною функцією нирок рекомендується зменшена доза ламівудину.Безпека і ефективність препарату Гептавір 150 при лікуванні хронічного гепатиту В у хворих, інфікованих вірусом гепатиту В і ВІЛ, не встановлені.Дана лікарська форма рекомендована дітям з масою тіла більше 40 кг. Дані про безпеку застосування при лікуванні дітей раннього віку відсутні.Обережно призначають препарат пацієнтам, які займаються потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги, швидкості рухових та психічних реакцій.

Способ применения и дозы:

Пероральна доза Гептавір 150, що рекомендується для дорослих пацієнтів, по 150 мг двічі на день при терапії в комбінації з іншими антиретровірусними засобами. При лікуванні препаратом Гептавір 150 пацієнтів, інфікованих одночасно двома вірусами - ВІЛ і НВV, доза, зазначена для ВІЛ-терапії, повинна бути використана як частина відповідного режиму комбінованої терапії.Дітям з масою тіла менше 40 кг призначають інші лікарські форми даного препарату.

Передозировка:

Симптоми: посилення побічної дії.Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля, форсований діурез, симптоматична терапія.

Побочные действия:

3 боку системи травлення. Біль і дискомфорт в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея, втрата та/або зниження апетиту, панкреатит, підвищення активності печінкових трансаміназ, рівня амілази в плазмі крові.З боку системи кровотворення. Нейтропенія, тромбоцитопенія, анемія.З боку ЦНС. Втомлюваність, головний біль, парестезії, периферична нейропатія.Інші. Випадання волосся, пропасниця, інфекції дихальних шляхів.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні ламівудину і інтерферону спостерігається невелике зниження (10%) АUС ламівудину і відсутність змін фармакокінетичних параметрів інтерферону. Взаємодія між ламівудином і інтерфероном не спостерігається.При одночасному застосуванні ламівудину і диданозину, сульфаніламідів, зальцитабіну збільшується ризик розвитку панкреатиту.Мієлосупресивні агенти. Є ризик одночасної гематологічної токсичності з препаратами ганцикловір, сульфанаміди, піриметамін, амфотерицин, дапсон, флуцитоцино триметрексат і з цитотоксичними агентами.Препарати, які мають нефротоксичну дію: в умовах нефротоксичної дії спостерігається збільшення концентрацій ламівудину (препарати амфотерицин, аміноглікозиди, цидофовір, фоскарнет і пентамідин).При застосуванні з дапсоном, диданозином, ізоніазидом, ставудином, зальцитабіном збільшується ризик виникнення периферичних нейропатій.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі 15 - 30°С. Термін придатності - 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 10 контурних чарункових упаковок у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: lamivudine; (2R-цис)-4аміно-1-(2-гідроксиметил-1,3-оксатіолан-5- ил)-( 1Н)-піримідин-2-он;Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою.Адреса22-110, I.D.A., Джейдіметла, Гідерабад-500 055 А.Р., Індія.Розфасовано і упаковано. ТОВ Фарма Старт.АдресаУкраїна, 03124, м. Київ, бул. І. Лепсе, 8.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J05AF05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гептавир-150
Производитель:Фарма Старт, ООО
Форма выпуска: По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 10 контурних чарункових упаковок у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4646/01/01 от 27.06.2006. Приказ № 411 от 27.06.2006
МНН:Lamivudine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить ламівудину 150 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію крохмалю гліколят, Ораdry 04В56704 коричневий.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Код АТХ:J05AF05 - Ламивудин
Реклама
Быстрое сканирование глаз поможет диагностировать рассеянный склероз на ранней стадии
Сканирование глаз позволяет диагностировать рассея...
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как приготовить вкусный напиток для лечения гипотиреоза: рецепт
Гипотиреоз — это состояние, при котором щитовидная...
9 лечебных свойств семян черного тмина
Семена черного тмина, или кунжута, широко использу...
Реклама