Гербион Эскулус (Combined drugs) инструкция по применению

Гербион Эскулус фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Гербион Эскулус гель по 40 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить:рідкого спиртового екстракту насіння кінського каштана (1 : 0.4 – 0.9) - 0,35 г (що відповідає 10,5 мг есцину), рідкого спиртового екстракту трави буркуна у співвідношенні (1:1) - 0,02 г допоміжні речовини: карбопол 940, етанол 96 %, триетаноламін, вода очищена.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Порушення периферичного венозного кровообігу і венозний застій;варикозне розширення вен і поверхневе запалення вен;синці і набряки;стомленість ніг після тривалого перебування на ногах або тривалої ходьби.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента, що входить до складу цього препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Обмеження при місцевому застосуванні цього препарату у період вагітності або годування груддю невідомі. Активні речовини не всмоктуються такою мірою, щоб спричинити системну дію.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі  з іншими механізмами. Невідомо, чи впливає препарат на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Дітям не рекомендується застосовувати гель Гербіон® Ескулус.

Способ применения и дозы:

Невелику кількість гелю наносять на уражену ділянку кілька разів на добу. Кількість нанесеного препарату залежіть від розміру ураженої ділянки. Його не слід втирати у шкіру. При варикозному розширенні вен гель рекомендується наносити на уражені кінцівки вранці, а потім накласти еластичний бинт або надягти еластичні панчохи. Тривалість лікування визначається тяжкістю і перебігом захворювання.

Передозировка:

Не було повідомлень про жоден випадок передозування.

Побочные действия:

У деяких випадках можуть спостерігатися реакції підвищеної чутливості у вигляді свербежу, почервоніння та погіршення стану одразу після нанесення препарату. У такому разі слід припинити застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні препарату з нестероїдними протизапальними лікарськими засобами для місцевого застосування (диклофенак, кетопрофен, піроксикам тощо) підсилюється протизапальний і протинабряковий ефект.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25° С в оригінальній упаковці.Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 40 г гелю у тубі; 1 туба в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Гель Гербіон® Ескулус не слід наносити на відкриті рани. Гель призначений лише для зовнішнього застосування. Необхідно уникати потрапляння гелю на слизові оболонки або в очі. При венозних виразках гель не слід наносити на рану або ділянку шкіри, що ії оточує. Гель містить етиловий спирт. Часте нанесення на шкіру може спричинити подразнення та сухість шкіри.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.