Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Официальная инструкция
Состав:
Лекарственная форма:
капсулы
Основные физико-химические свойства:
Производитель:
Элегант, Индия
Фармакотерапевтическая группа:
Аллергены домашней пыли.
Фармакологические свойства:
Показания к применению:
Лікування гіповітамінозів і дефіциту мінеральних речовин, при тривалій антибіотикотерапії, для підвищення неспецифічної резистентності організму до інфекцій, у період реконвалесценції після тривалих і тяжких захворювань, при психічних і фізичних перенавантаженнях зі зниженням фізичної і розумової діяльності, депресії, виснаженні, втомі, дратівливості, в літньому віці.
Противопоказания:
Підвищена чутливість до компонентів препарату, стійка артеріальна гіпертензія, стани, що супроводжуються підвищеною збудливістю, епілепсія, гострі інфекційні захворювання, дитячий вік, вагітність та період годування груддю.
Надлежащие меры безопасности при применении:
Не рекомендується застосовувати Гінвіт у другій половині дня через можливість порушення сну. Не приймати препарат з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни та мінерали. Препарат містить сахарозу, тому хворим на цукровий діабет перед застосуванням Гінвіту слід порадитися з лікарем.
Особенности применения:
Применение в период беременности или кормления грудью:
У період вагітності або годування груддю застосування препарату протипоказане.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:
Не впливає.
Дети:
Досвід застосування у дітей відсутній, тому препарат не застосовують у педіатричний практиці.
Способ применения и дозы:
Дорослим призначають по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди в першій половині дня. Максимальна добова доза – 2 капсули. Тривалість лікування зазвичай становить 2 місяці. У разі вираженого виснаження організму тривалість лікування визначає лікар.
Передозировка:
Про випадки специфічної інтоксикації препаратом Гінвіт не повідомлялося. Симптоми: порушення сну, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття, біль в ділянці серця. Лікування: симптоматична терапія.
Побочные действия:
Травний тракт: іноді можливі нудота, блювання, болі в ділянці шлунка, забарвлення випорожнень в сіро-чорний колір.Шкіра: шкірні алергійні реакції, шкірні висипання, кропив'янка. Серцево-судинна система: тахікардія, підвищення артеріального тиску.Нервова система: головний біль, підвищена нервова збудливість.Сечовидільна система: вітамін В2 може спричинити інтенсивне забарвлення сечі в жовтий колір.Ендокринна система: естрогенподібний ефект, що проявляється болючістю молочних залоз, менопаузальною вагінальною кровотечею, гінекомастією.
Лекарственное взаимодействие:
Гінвіт підсилює дію стимуляторів і аналептиків, у тому числі кофеїну, камфори, фенаміну. При одночасному застосуванні є антагоністом засобів, що пригнічують центральну нервову систему, у тому числі барбітуратів, транквілізаторів, протисудомних засобів. Препарат підсилює дію варфарину.Необхідно з обережністю застосовувати препарат одночасно з інгібіторами МАО (у т. ч. флуоксетином, сертралином) у зв'язку з можливістю посилення побічних реакцій.Щоб уникнути ризику передозування, не рекомендується одночасне застосування препарату з іншими лікарськими засобами, що містять вітаміни, мінерали або рослинні компоненти, що входять до складу Гінвіту.Вітамін В6 послабляє ефект леводопи, пероральних контрацептивів. Етанол знижує абсорбцію вітаміну В12.
Срок годности:
2 роки.
Условия хранения:
В недоступному для дітей місці. При температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.
Форма выпуска / упаковка:
По 10 капсул у блістері, 3 блістера у пачці.
Категория отпуска:
По рецепту.
Дополнительно:
Дополнительные данные
Дозировка:
Гинвит капсулы №30 (10х3)
Регистрация:
№ UA/1749/01/01 от 26.11.2009. Приказ № 862 от 26.11.2009
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація