Информация об использовании рецептурных препаратов

Гинвит (Combined drugs) инструкция по применению

Гинвит фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Гинвит капсулы №30 (10х3)
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Элегант, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены домашней пыли.

Категория отпуска:

По рецепту.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Элегант, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены домашней пыли.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Лікування гіповітамінозів і дефіциту мінеральних речовин, при тривалій антибіотикотерапії, для підвищення неспецифічної резистентності організму до інфекцій, у період реконвалесценції після тривалих і тяжких захворювань, при психічних і фізичних перенавантаженнях зі зниженням фізичної і розумової діяльності, депресії, виснаженні, втомі, дратівливості, в літньому віці.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, стійка артеріальна гіпертензія, стани, що супроводжуються підвищеною збудливістю, епілепсія, гострі інфекційні захворювання, дитячий вік, вагітність та період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не рекомендується застосовувати Гінвіт у другій половині дня через можливість порушення сну. Не приймати препарат з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни та мінерали. Препарат містить сахарозу, тому хворим на цукровий діабет перед застосуванням Гінвіту слід порадитися з лікарем.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності або годування груддю застосування препарату протипоказане.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Досвід застосування у дітей відсутній, тому препарат не застосовують у педіатричний практиці.

Способ применения и дозы:

Дорослим призначають по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди в першій половині дня. Максимальна добова доза – 2 капсули. Тривалість лікування зазвичай становить 2 місяці. У разі вираженого виснаження організму тривалість лікування визначає лікар.

Передозировка:

Про випадки специфічної інтоксикації препаратом Гінвіт не повідомлялося. Симптоми: порушення сну, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття, біль в ділянці серця. Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

Травний тракт: іноді можливі нудота, блювання, болі в ділянці шлунка, забарвлення випорожнень в сіро-чорний колір.Шкіра: шкірні алергійні реакції, шкірні висипання, кропив'янка. Серцево-судинна система: тахікардія, підвищення артеріального тиску.Нервова система: головний біль, підвищена нервова збудливість.Сечовидільна система: вітамін В2 може спричинити інтенсивне забарвлення сечі в жовтий колір.Ендокринна система: естрогенподібний ефект, що проявляється болючістю молочних залоз, менопаузальною вагінальною кровотечею, гінекомастією.

Лекарственное взаимодействие:

Гінвіт підсилює дію стимуляторів і аналептиків, у тому числі кофеїну, камфори, фенаміну. При одночасному застосуванні є антагоністом засобів, що пригнічують центральну нервову систему, у тому числі барбітуратів, транквілізаторів, протисудомних засобів. Препарат підсилює дію варфарину.Необхідно з обережністю застосовувати препарат одночасно з інгібіторами МАО (у т. ч. флуоксетином, сертралином) у зв'язку з можливістю посилення побічних реакцій.Щоб уникнути ризику передозування, не рекомендується одночасне застосування препарату з іншими лікарськими засобами, що містять вітаміни, мінерали або рослинні компоненти, що входять до складу Гінвіту.Вітамін В6 послабляє ефект леводопи, пероральних контрацептивів. Етанол знижує абсорбцію вітаміну В12.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

В недоступному для дітей місці. При температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, 3 блістера у пачці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Гинвит капсулы №30 (10х3)
Регистрация:
№ UA/1749/01/01 от 26.11.2009. Приказ № 862 от 26.11.2009
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.