Состав:
діючі речовини:1 таблетка містить парацетамолу 500 мг; дифенгідраміну гідрохлориду 25 мг; допоміжні речовини:крохмаль прежелатинізований, повідон, кросповідон, кислота стеаринова (у складі парацетамолу (Compap L);целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, діамантовий синій (Е133);оболонка: Opadry Blue YS-1-110524: гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е171), поліоксиетиленгліколь, діамантовий синій (Е133), полісорбат 80, індиготин (Е132);Opadry Clear YS-1-7006: гідроксипропілметилцелюлоза, поліоксиетиленгліколь 400 поліоксиетиленгліколь 8000.
Производитель:
ЮС Фармация, ООО для Юнилаб ЛП
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Фармакологические свойства:
Показания к применению:
Лікування симптомів застуди та грипу, таких як висока температура, головний біль, біль у горлі, біль у м'язах та суглобах, а також труднощі засипання, пов'язані з цими симптомами.
Противопоказания:
Підвищена чутливість до компонентів препарату, ниркова або печінкова недостатність, вірусне запалення печінки, вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона), виражені анемія, лейкопенія. Терапія інгібіторами МАО і два тижні після лікування ними. Фенілкетонурія, генетичний дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Періоди вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.
Надлежащие меры безопасности при применении:
Відсутні.
Применение в период беременности или кормления грудью:
Протипоказане.
Способность влиять на скорость реакции при управлении
автотранспортом:
Під час застосування препарату слід утримуватися від керування автомобілем і обслуговуванням механізмів, що потребують високої концентрації уваги.
Дети:
Протипоказано дітям віком до 12 років.
Способ применения и дозы:
Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1-2 таблетки за 30 хв перед сном, запиваючи достатньою кількістю рідини. Препарат не слід приймати довше 10 днів.
Передозировка:
У разі передозування можуть виникнути нудота, блювання, порушення частоти серцевих скорочень, біль у ділянці живота, порушення функції печінки і нирок. Наслідком передозування може стати, перш за все, гепатотоксичність парацетамолу (прийом 15 таблеток).Лікування. Промивання шлунка (до 1 години після передозування). Потім застосовують антидот N-ацетилцистеїн.Дозування N-ацетилцистеїну: внутіршньовенно – 150 мг/кг маси тіла (у 200 мл 5 % розчину глюкози протягом 15 хв), потім – 50 мг/кг маси тіла (у 500 мл протягом 4 годин) і 100 мг/кг маси тіла (у 1000 мл протягом 16 годин); перорально – 140 мг/кг маси тіла одноразово, потім – 70 мг/кг маси тіла через кожні 4 години (разом - 72 години).При дуже тяжких отруєннях може виникнути необхідність застосувати діаліз.
Побочные действия:
В особливо чутливих пацієнтів можуть спостерігатися:алергічні реакції: шкірний свербіж, висипи на шкірі і слизових оболонках (звичайно еритематозний, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);з боку центральної нервової системи (звичайно розвивається при прийомі високих доз): загальна слабкість, запаморочення, сонливість, психомоторне збудження, порушення концентрації уваги протягом наступного дня, особливо у разі недостатньої тривалості сну після прийому препарату;з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії, підвищення активності "печінкових" ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;з боку органів кровотворення: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія (особливо для хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази). При тривалому застосуванні у великих дозах – апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія;з боку сечовидільної системи (при прийомі великих доз) – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, відчуття серцебиття, синусова тахікардія.
Лекарственное взаимодействие:
Препарат не слід застосовувати одночасно з іншими ліками, що містять парацетамол. Може посилити дію протитромбозних засобів (варфарин, кумарин), засобів, що чинять депресивну дію на центральну нервову систему (снодійні, анксіолітики, знеболювальні засоби групи опіоїдів). Може посилювати дію і підвищувати токсичність нейролептичних засобів (галоперидол та інші похідні бутирфенону), антидепресантів (флюоксотин, пароксотин, трициклічні антидепресанти), протисудомних засобів (фенітоїн, карбамазепін, фенобарбітал), а також інших ліків, що гальмують активність цитохрому Р450ІІD6, у тому числі рифампіцину.
Срок годности:
2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Условия хранения:
Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Дополнительно:
Назва і місцезнаходження заявникаЮнілаб, ЛП, 966 Хангерфорд Драйв, офіс ЗБ, Роквіль, МД 20850, США.Особливі застереженняЗастосування препарату особами з недостатністю функції печінки, особами, які зловживають алкоголем або голодують, спричиняє ризик ушкодження печінки.З обережністю застосовувати особам з недостатністю функції нирок, з порушеннями серцевого ритму, артеріальною гіпертензією, хворим на бронхіальну астму, епілепсію, гіпертрофію передміхурової залози, гіпертиреоз, глаукому, а також особам літнього віку.Під час лікування не можна вживати алкоголь.