Карболонг (Charcoal medicinal) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: ООО Валартин Фарма

Фармакотерапевтическая группа:

Антидіарейні препарати: засоби, що застосовуються для лікування інфекційно-запальних Ентеросорбенти.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: вугілля активоване;1 пакет містить вугілля активованого 5 г.

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

ООО Валартин Фарма

Фармакотерапевтическая группа:

Антидіарейні препарати: засоби, що застосовуються для лікування інфекційно-запальних Ентеросорбенти.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Вугілля рослинного походження, що завдяки спеціальній термічній обробці (активації) набуває великої сорбційної поверхні і здатне поглинати гази, алкалоїди, ендо- та екзотоксини та інші хімічні сполуки. Карболонг® забезпечує ефективне зв’язування токсичних сполук за рахунок їх фізичної сорбції у порах та подальшого видалення з організму з масою сорбенту у складі вмісту кишечнику. Фармакокінетика.Карболонг® стимулює моторику та покращує кровообіг кишечнику. Карболонг® нетоксичний, не зазнає метаболічних перетворень, практично не всмоктується з просвіту кишечнику. На відміну від звичайного вугілля активованого лікарський засіб чинить пролонговану дію (36-48 годин) та проявляє високу адсорбційну активність протягом усього часу проходження через травний тракт.

Показания к применению:

Гострі отруєння побутовими, промисловими та харчовими отрутами, лікарськими препаратами, отруєння алкалоїдами, солями важких металів, диспепсія, метеоризм, харчові токсикоінфекції.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до препарату. Виразки шлунково-кишкового тракту. Шлункові кровотечі.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Завдяки адсорбуючим властивостям вугілля активоване здатне зменшувати ефективність лікарських засобів, які приймають одночасно з ним. Тому при супутній фармакотерапії Карболонг® слід приймати за 1-1,5 години до або після прийому інших лікарських засобів.Особливості застосування.Жінкам, які приймають протизаплідні препарати, рекомендується в період лікування Карболонгом® використовувати інші протизаплідні засоби.При наявності гіповітамінозу, яким може супроводжуватися тривале застосування вугілля активованого, необхідно призначати полівітаміни.Кал після прийому лікарського засобу Карболонг® забарвлюється у чорний колір.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Карболонг® не протипоказаний у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Препарат застосовувати дітям віком від 7 років.

Способ применения и дозы:

Залежно від ступеня інтоксикації дорослим приймати по 5-10 г 3 рази на добу, дітям віком від 7 до 14 років – по 2,5-5 г 3 рази на добу. Препарат Карболонг® приймати внутрішньо за 1,5-2 години до або після їжі чи прийому інших лікарських засобів, запиваючи водою, або у вигляді суспензії (5 г на 0,5 склянки води).Тривалість курсу залежить від характеру інтоксикації і становить 3-15 діб.

Передозировка:

Значне перевищення максимальних разових доз призводить до побічної дії: нудоти, блювання та запорів.

Побочные действия:

Можливі прояви підвищеної чутливості; нудота і блювання. Застосування може супроводжуватися розладами функції кишечнику (діарея, запор), що легко усуваються після припинення прийому препарату і призначення симптоматичної терапії. Тривалий прийом (понад 15 діб) може супроводжуватися порушеннями всмоктування та спричинити в організмі дефіцит вітамінів, гормонів, жирів, білків, що потребує відповідної лікарської або аліментарної корекції.При прояві будь-яких побічних ефектів, про які не вказано в інструкції для застосування, слід терміново повідомити лікаря!

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С. Зберігати окремо від речовин та матеріалів, які виділяють пари та гази. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Порошок по 5 г у пакеті; по 30 пакетів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.