Карбосорб (Charcoal medicinal) инструкция по применению

Карбосорб фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Карбосорб таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Производитель:
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: ИММУНА ФАРМ, а. с.

Фармакотерапевтическая группа:

Сорбенты.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: вугілля активоване;1 таблетка КАРБОСОРБ 320 мг містить 320 мг вугілля активованого;1 таблетка КАРБОСОРБ 250 мг містить 250 мг вугілля активованого;допоміжні речовини: сахароза, целюлоза мікрокристалічна, желатин, гліцерин (85%), тальк, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип C).

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

ИММУНА ФАРМ, а. с.

Фармакотерапевтическая группа:

Сорбенты.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Гострі отруєння харчовими, побутовими та промисловими отрутами, лікарськими препаратами; диспепсія; метеоризм; харчові токсикоінфекції; отруєння алкалоїдами, солями важких металів; при підготовці до рентгенологічних досліджень

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразки шлунково-кишкового тракту, шлункові кровотечі. Дитячий вік до 3 років. Спадкова непереносимість фруктози, синдром порушення всмоктування глюкози або недостатність кальцію (кожна таблетка Карбосорбу 250 мг містить 0,252 г сахарози, Карбосорбу 320 мг – 0,268 г сахарози).

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не протипоказаний. 

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям віком до 3 років приймати препарат не рекомендується.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо. Дорослі: звичайна доза становить по 2 - 4 таблетки Карбосорбу 320 мг або по 3 - 6 таблеток Карбосорбу 250 мг 3 - 4 рази на добу. При отруєннях засіб призначають внутрішньо дорослим у дозі 20 - 30 г на прийом у вигляді водної зависі (на 1 - 2 склянки води). Така суспензія використовується і для промивання шлунка. При підвищеній кислотності дорослим призначають 1 - 2 г препарату 3 - 4 рази на добу. Для досягнення більш швидкого та вираженого ефекту таблетки можна подрібнити і приймати у вигляді суспензії (на 0,5 склянки води). Діти старше 3 років: звичайна доза становить по 2 - 4 таблетки Карбосорбу 250 мг 3 - 4 рази на добу; у разі діареї дозу збільшують до 4 - 5 таблеток 3 - 4 рази на добу. При різних отруєннях дітям від 3 до 7 років призначають внутрішньо у дозі 5 г 3 рази на добу; дітям від 7 до 14 років призначають внутрішньо у дозі 7 г 3 рази на добу. Дітям завжди Карбосорб призначають у вигляді суспензії подрібнених таблеток у невеликій кількості води, після приймання якої необхідно запити склянкою води або теплого чаю.Курс лікування при гострих захворюваннях становить 3 - 5 днів, при хронічних захворюваннях, зумовлених ендогенними інтоксикаціями, 10 - 15 днів.

Передозировка:

При застосуванні збільшених доз Карбосорбу можливе виникнення нудоти, блювання, запору або проносу, головного болю.

Побочные действия:

При застосуванні вугілля активованого можливі запор або пронос, що легко усуваються при відміні препарату і призначенні симптоматичної терапії. При тривалому застосуванні (понад 15 діб) відбувається збіднення організму вітамінами, гормонами, жирами, білками.Препарат містить гліцерин, який у великих дозах може спричиняти головний біль, а також розлад шлунка і діарею, що легко усуваються при відміні препарату і призначенням симптоматичної терапії.При появі будь-яких побічних ефектів слід звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Завдяки адсорбуючим властивостям Карбосорб здатний зменшувати ефективність лікарських засобів, які приймаються одночасно з ним. Тому при супутній фармакотерапії Карбосорб приймають не менше ніж за 2 години до або після прийому лікарських засобів.

Срок годности:

4 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому місці при температурі 15 - 25 °С окремо від речовин, які виділяють гази та пари. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої друкованої. По 2 блістери з інструкцією для медичного застосування в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

При появі гіповітамінозу через тривале застосування Карбосорбу необхідно приймати полівітаміни. Жінкам, які приймають протизаплідні препарати, рекомендується в період лікування Карбосорбом використовувати інші протизаплідні засоби.Кал після прийому препарату забарвлюється у чорний колір.

Дополнительные данные

Дозировка:
Карбосорб таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Регистрация:
№ UA/10034/01/01 от 21.09.2009. Приказ № 701 от 01.10.2009
Производитель:
Фарм. группа:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.